• Обновено
Клипови за нокти на Bonsicoky 100 парчиња со челична нокти, клипови за управување со жица од 7 мм бела кабел за кабел за етернет, телефонски кабел, кабел за ТВ жица, кабел за

Клипови за нокти на Bonsicoky 100 парчиња со челична нокти, клипови за управување со жица од 7 мм бела кабел за кабел за етернет,

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Што можете да добиете - 100 x нокти во кабелски клипови, големина : 7мм (0,28 инчи) Доволно нокти во кабелските клипови се доволни за да ви помогнат да организирате повеќе жици во вашиот дом и да ги одржувате жиците во вашиот дом организирани. Издржлив материјал - Овие нокти во кабелските клипови се изработени од висококвалитетен PE материјал, кој има добра изолација, отпорност на временски услови, отпорност на стареење и без кршливост. Ноктите е изработена од галванизиран челик, кој не е 'рѓосан, отпорен на корозија и може да издржи долгорочна употреба. Лесно за инсталирање - Инсталацијата на овие нокти во кабелските клипови е многу едноставна и брза. Само ставете го кабелот во слотот за картички и тропајте го ноктот во wallидот, дрвото, цементот, гипс, тула, итн. Овие нокти во кабелските клипови се идеални избори за инсталација на жица во домови и градежни проекти. Широки апликации - Овие издржливи нокти во кабелските клипови се погодни за сите видови на кабли на Етернет, телефонски кабли, ТВ -кабли и кабли за уреди. Најчесто се користи за управување со разни кабли во домови и канцеларии за да се спречат вашите деца и домашни миленици да не ги надминуваат неуредните кабли. 90 дена гаранција за враќање на парите - веруваме дека Бонсикоки ја освои вашата доверба со квалитет и услуга. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе го вратиме целиот износ. Сега кликнете на „Додај во количка“, ова ќе биде вашиот најсигурен избор и ќе ви донесе 100% искуство без загриженост!. Што можете да добиете - 100 x нокти во кабелски клипови, големина : 7мм (0,28 инчи). Доволно нокти во кабелските клипови се доволни за да ви помогнат да организирате повеќе жици во вашиот дом и да ги одржувате жиците во вашиот дом организирани. Издржлив материјал - Овие нокти во кабелските клипови се изработени од висококвалитетен PE материјал, кој има добра изолација, отпорност на временски услови, отпорност на стареење и без кршливост. Ноктите е изработена од галванизиран челик, кој не е 'рѓосан, отпорен на корозија и може да издржи долгорочна употреба. Лесно за инсталирање - Инсталацијата на овие нокти во кабелските клипови е многу едноставна и брза. Само ставете го кабелот во слотот за картички и тропајте го ноктот во wallидот, дрвото, цементот, гипс, тула, итн. Овие нокти во кабелските клипови се идеални избори за инсталација на жица во домови и градежни проекти. Широки апликации - Овие издржливи нокти во кабелските клипови се погодни за сите видови на кабли на Етернет, телефонски кабли, ТВ -кабли и кабли за уреди.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

W10546503 Замена на машината за миење садови за машина за миење садови за делови за миење садови во Whirlpool Couldeaid ги заменува W10418314,

Не миење правилно; не може да ја прилагоди висината на решетката; Dishrack нема да влезе или да се повлече; Dish

DEN 1.00

Изолатор за гума вибрации, практична добра тампон гума за монтирање на анти-вибрации изолатор за монтирање на компресори за воздух

Добар тампон : Гума за монтирање на монтирање во радио опрема, инструменти, инструменти, заштитете за м�

DEN 1.33

Обични панталони за јога за подигање за жени меки високи половини со трепет тренерски хеланки Палацо работа атлетски широки панталони со нозе со

Увезени Затворање на влечење 【Материјал】 Направен од висококвалитетна ткаенина, удобна и дише, ви дав�

DEN 159.84

Uxcell 10pcs 6,8 ом отпорник, 5W 5% отпорници на филмот за толеранција на метал оксид, олово, доказ за пламен за електронски проекти

Со супериорни перформанси во можностите за преоптоварување, се зголемуваат и високи температури, отпор

DEN 119.84

Godblessign Секогаш бакнувај ме со добра ноќ дрво знак религиозни изреки Писма дрво плакета фарма куќа стил wallид декор рустикална фарма куќа

Големина : 8x8in, совршена големина да се обеси на wallидот Висок квалитет : Направено од квалитетно дрво, зна

DEN 1.67

Орнаменти на новогодишна елка 2023 година - Орнамент Форт Вејн Индијана Орнамент Роден град Цата на градот - Идеи за подароци за чување

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

DEN 1529.60

Zoeyes 5 пакет пластични организатор кутија 18 решетки за складирање на накит за складирање на накит, чиста организаторска кутија со

Список на пакети кутија за организатор на мрежа од 5 пакувања со делители; Големината на надворешната к�

DEN 351.84

Нелорспи 6 ПАРЧИЊА Прилагодлива Жица За Закачување Слика, 2м х 1,5 мм Комплет За Закачување Огледало Со Тешка Должност Со Кука И Јамка

● Што Ќе Добиете : 6 x висечка жица за слика од нерѓосувачки Челик; големина на метално јаже од нерѓосувач

DEN 1.00

Сили за прицврстување на иновациите 7461SD1 Енергет-студ и SD1 1-инчен од 6-инчен тип јаглероден челик за ширење на клин со јаглерод

Целосно навој, сидро контролиран од вртежен момент, сидро за експанзија на клин Наменето за конзистентн

DEN 143.84

Декор од дрвени елени - 12in ловечки декор за мажи, декор на елени, елени wallидни уметности, декор за животински свет, украс на

Подигнете го вашиот дом за украси Додадете малку рустикален шарм со овие лови украси за дома! Овој 12 "де�

DEN 2.00

2-оски Gimbal GPS EIS беспилотни летала со камера за возрасни 4K, менувач со долг дострел, автоматско враќање дома Следете ме, ДЕЦЕР КВАДКОПТЕР

4 K UHD EIS камера со 2оски гимбал : Благодарение на камерата со 2оски Gimbal и 4 K EIS (Електрична стабилизација на �

DEN 1119.84

Вежба за вежбање DD750X 750X Бит острилка за бит за брз челик, asonидарски, карбид, кобалт и калај-обложени битови со прилагодливи агли од

Острини повеќе видови на битови за вежбањечелик со голема брзина, asonидарски, кобалт и битови обложени с�

DEN 2.67