• Обновено
Епилатор за жени - 2 во 1 Епилатори Отстранување на влакна за жени со дама бричење, електричен отстранувач на коса за нозе, бикини, горните усни, брадата, рацете

Епилатор за жени - 2 во 1 Епилатори Отстранување на влакна за жени со дама бричење, електричен отстранувач на коса за нозе, бикини, горните

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

2 Во 1 сет мултифункционално- вклучете го бричење на косата за коса и нос отстранувач на коса, одлично за носот уво лице раце за нозете рака на рака, бикини линија, ви дава брзо и мазно искуство за кастрење [Лесно за чистење] Едноставно исчистете со прицврстената четка, користете 1 AA батерија (без батерија). Влажна и сува употреба -Може да го користите овој бричење на косата во тушот, исто така многу лесен за чистење под проточна вода. Но не може да се натопи во вода. Безбедно и безболно : Со систем со голема брзина на тример и остри лопати, овој епилатор непречено ги отстранува влакната од коренот, без безболно. Доволно нежно за да се користи секој ден. Преносна големина- Лесно е да се носи во вашата торба или џеб за време на патувањето, за да можете да ја користите во секое време и каде било. 2 Во 1 сет мултифункционално- вклучете го бричење на косата за коса и нос отстранувач на коса, одлично за носот уво лице раце за нозете рака на рака, бикини линија, ви дава брзо и мазно искуство за кастрење. [Лесно за чистење] Едноставно исчистете со прицврстената четка, користете 1 AA батерија (без батерија). Влажна и сува употреба -Може да го користите овој бричење на косата во тушот, исто така многу лесен за чистење под проточна вода. Но не може да се натопи во вода. Безбедно и безболно : Со систем со голема брзина на тример и остри лопати, овој епилатор непречено ги отстранува влакната од коренот, без безболно. Доволно нежно за да се користи секој ден. Преносна големина- Лесно е да се носи во вашата торба или џеб за време на патувањето, за да можете да ја користите во секое време и каде било. Добредојдовте на нашиот трговски центар! Нашите производи се темелно тестирани, прегледани и спакувани пред породувањето.

Основни карактеристики

* Material technology:
ABS plastics
* Size:
3*3*14cm
* Power supply:
Battery powered
* Use 1 AA battery (without battery):
You are welcome to come to our store for shopping, if you have any questions, please feel free to contact us, we will reply as soon as possible within 24 hours. Thanks!:
If you are not satisfied with our products, please feel free to contact us, we will contact you within 24 hours. For more related product details, please search for CMUNBBBS. :

Најдобри понуди

Луксузна Тркалезна Кутија За Складирање Корпа За Складирање Со Капак Пекарски Десерт Украсни Корпи За Складирање Кујна Корпа За Јајца Овошна

cerан, керамика Ткаење Овошна Корпа : Тркалезен дизајн, жив и интересен, симпатичен дизајн, исто така е доб

DEN 1102.40

Среден запад Контрола СРВ25-270 АСМЕ Мек Безбедносен Вентил На Седиштето, 270 пси, -65 Степен Ф-400 Степен Ф Температурен Опсег, 1/4

Мали Воздушни Компресори со Високи Барања За Проток Поставете Толеранции На Притисок : ● 3% Од Поставени

DEN 1464.00

Зеродеко 6 Еез Закачалки Држач За Ѕид Решетка За Палто Ѕидни Куки За Закачување Кука За Пешкири Организатор На Двојни Куки Преку Вратата

ПРЕКУ РЕШЕТКАТА за ПАЛТО на ВРАТАТА тоа може да заштеди многу простор за вас, можете да го инсталирате н�

DEN 1345.60

Сиапапла Мала Корпа За Отпадоци Од Бања Со Капак,Канта За Ѓубре Од Нерѓосувачки Челик Со Чекор Со 15 ПАРЧИЊА Кеси За Отпадоци,Тенка

●Тесна Правоаголна Корпа за Нерѓосувачки Отпад Од 1,6 Литри / 6 литри Ја Користеше подебелата нерѓосувач�

DEN 3.33

Една Мудра Жена Еднаш Рече-Смешно Заминување Подароци За Жени - Нерѓосувачки Колега Оставајќи Подароци За Жени Нова Работа Со Среќа

Одлично за топли или ладни пијалоци Уживајте во вашата омилена разновидност на алкохолни или безалкохо

DEN 0.67

JJ yyds 1pc Kawaii Ремен Теле Кадифен Играчки Цртан Филм Полнети Животни Смешни Говеда Кукли За Деца Бебе Роденден Божиќ Подарок Перница

Супер слатки и реални кадифни играчки ќе додадат забава во вашите соби и украси со тематика од бајките Д

DEN 833.76

Пренослива Голема Торба За Ѓубре Во Боја Кујна Точка За Задебелување На Домаќинствата Скршен Грб Пренослива Голема Торба За Ѓубре Во

Најдобар производ за здравствена заштита, најдобар избор На семејството му требаат материјали и подаро

DEN 867.20

инхзој Женска Мода Проѕирен Шифон Балетски Танц Завиткајте Ја Шамијата Туту Здолниште Половината Вратоврска Танцова Облека Костими

шифон Затворање на вратоврската Машинско Перење Жените и девојките шифон балет завиткајте здолниште, с

DEN 752.00

Неделен Планер За Распоред Без Датум Со Годишен Неделен Месечен, Академски Планер За Книги За Закажување На Час, 53 Недели, 12 Месечен

✍СОВРШЕН ПЛАНЕР БЕЗ ДАТУМ 53 недели карактеристики неделни и месечни страници за преглед за да ја макси

DEN 2.33

2023-2024 Планер-Јули.2023-Јуни.2024, Неделен & Месечен Планер 2023-2024, Академски Планер 2023-2024, 6.4 х 8.5 со Флексибилен Капак, Јазичиња,

+ 20232024 Планерод јули 2023 до јуни 2024 година, овој планер 20232024 опфаќа 12 месеци неделни и месечни страници, од

DEN 159.84

Fall Декор, 3 Парчиња тиква &засилувач; Гном Знаци Благодарноста Дрвен Знак Нивоа Послужавник Украси За Домашна Забава, Совршен

? Шарени, ЛЕСНИ И ЦВРСТИтие гном и декор од тиква се слатки, дебели и полни со бои и детали и цврсто дрво М�

DEN 191.84

Папка За Организатор На Кожно Портфолио AZXCG, Професионално Падфолио Со Патент За Бележник Со Големина На Буква А4, Деловен Организатор,

1 џеб за документи за речиси 100 листови хартија со големина А4 1 џеб со патент за важни билети и промени 1 о�

DEN 1348.80

VXB Бренд 5 Инчен Тркало Тркало 507 фунти Вртливата И Централната Сопирачка Леано Железо Капацитет На Оптоварување На Горната Плоча=507

Дијаметар На тркалото= 5 "Инчи" инч=125мм Носивост=507 фунти Тип На Монтирање= Горната Плоча Монтажа= Вртлива

DEN 622.40

Кул алпака лама ретро изгрејсонце Организатор за складирање на лента за чување на лента за креветчиња за десктоп фиока

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20 Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само �

DEN 1.00

ПАТИКИЛ Голф Постигнувајќи Моливи Со Гума За Бришење, 20 Пакет Круг Клип Пластични 2h Маркер Пенкала За Спортски Игри Средба,

Боја : Темно Зелена; Материјал За Молив : Пластика; Одделение За Цврстина На Полнење Со Молив : 2 Ч; Стил : Т�

DEN 502.40