• Обновено
Крајниот појас за карате, воена уметност или таеквондо - издржлив и удобен за обука и конкуренција на црвениот појас со големина 5

Крајниот појас за карате, воена уметност или таеквондо - издржлив и удобен за обука и конкуренција на црвениот појас со големина 5

DEN 607.84

Залиха
Во магацинот.

Погодното затворање на вратоврската за лесно и безбедно прицврстување додава професионален допир на вашата карате униформа Изработено е од трајно 100% памучно платно. Издржлива и мека 100% конструкција на памучно платно обезбедува долготрајно абење, дури и по години ригорозен тренинг. Дизајнот со лесна вратоврска обезбедува удобно и прилагодливо вклопување за сите типови на тело, совршено за воени уметници од сите нивоа. Со ширина од 1,5 инчи и должина од 112 инчи, таа нуди идеална комбинација на удобност и функционалност за обука и натпреварување во карате. Црвената боја додава допир на софистицираност на вашата облека за боречки вештини, покажувајќи ја моќта на вашите боречки вештини со гордост. Погодното затворање на вратоврската за лесно и безбедно прицврстување додава професионален допир на вашата карате униформа. Изработено е од трајно 100% памучно платно. Издржлива и мека 100% конструкција на памучно платно обезбедува долготрајно абење, дури и по години ригорозен тренинг. Дизајнот со лесна вратоврска обезбедува удобно и прилагодливо вклопување за сите типови на тело, совршено за воени уметници од сите нивоа. Со ширина од 1,5 инчи и должина од 112 инчи, таа нуди идеална комбинација на удобност и функционалност за обука и натпреварување во карате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Менс бикини за пливање летни спортови машки 3Д плус печатење диносаурус за слободно време забавно забавно панталони за плажа

100% полиестер Фармерки шорцеви за мажи Затворање на спортски шорцеви 1 парчиња шорцеви Сезони : Летен пол

DEN 1.33

ЏАПЕР Пчели Билијард Базен Топки Со Триаголник Топката Решетката, Знак Креда, Маса Место Налепници &засилувач; Врвот Замени-Базен Маса Додатоци

?КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА ДОДАТОЦИ ЗА ПРЕМИУМ БИЛИЈАРД : Овој Комплет За Билијард За Топчиња За Базен со Три�

DEN 959.68

Машко руно целосна палто со патент мек тенок вклопување отворена предна линија за јакна од долги линии зимски топол деловен костум

Thatе сакаш колку издржливо се чувствува од моментот кога ќе го лизнеш Тоа е разноврсно, удобно и ултра сл�

DEN 1.33

МИАШУИ Жени Летни Облеки Ден На Независноста Жени Четврти јули Печатење Жени Секојдневен Летен Фустан Фустан На Екипажот

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Повлечете го затворањето 715 дена испорака плус Фустан За Џемп�

DEN 182.24

Маијфу-ГЈ Машка камо камо-зип мека тактичка јакна руно наредени јакни за ветерници за ветерници за ветерници за ветровито зимско отворено јакна

Thatе сакаш колку издржливо се чувствува од моментот кога ќе го лизнеш Тоа е разноврсно, удобно и ултра сл�

DEN 2.33

Силиконски Водоотпорни Навлаки За Чевли Со Патент,Надградба На Навлаки За Чевли За Повеќекратна Употреба, Отпорни Чизми За Дожд

Водоотпорниот капак за чевли е изработен од 100% висококвалитетна нетоксична силиконска гума одлични во�

DEN 1.67

ONETWOFIT Гимнастика Барови Деца Кип Обука Барови За Дома,Преклопување Хоризонтални Барови Со Прилагодлива Висина,Пракса Бар Гимнастички, Помлад

●Триаголна Структура● : Оваа Гимнастика Барови со триаголна структура, што ја прави лентата повеќе ста

DEN 624.00

Складиште за автограми 620881 МИХАЛ ПИВОНКА АВТОГРАФИРАНА хокеј картичка - Вашингтон Капитал, 67 1996 Скајбокс Влијание - бр.142

Пее од : Михал Пивонка Тим : Вашингтон Капитал Тежина : 1 фунти Обезбедено задоволство Квалитетен произво

DEN 2.67

Голема и висока долна облека за мажите за машка машка облека за долна облека брифинзи мека удобна памучна вискоза без еластична долна

100% памук Спини шорцеви мажи спијат шорцеви мажи памук тенок фит фармерки за мажи тенок директен стил на

DEN 464.00

HaieShop базен за базен со базен 58 инчи 1/2 базен знак јавор постави билијард стап рачно изработен 13мм врв билијард стап, знак со додатоци

Квалитет на материјалот : знакот на базенот е изработен од висококвалитетно дрво од јавор, што е тешко и

DEN 2.00