• Обновено
Кичус 2 парчиња монтиран ѓубре за отпадоци може да виси корпа за складирање бела

Кичус 2 парчиња монтиран ѓубре за отпадоци може да виси корпа за складирање бела

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Moundиден монтирана ѓубре конзерва : Конзерва за отпадоци од кујна е изработена од премија и безбеден материјал, што може да биде за некое време Компост корпа на отворено : Дизајнот на лизгачкиот капак го олеснува располагањето и може да се затвори кога не е во употреба за да се спречи ширење на мирисот. Висечки отпадоци за отпад од кујнски отпад : Конзерва за ѓубре со капакот, кој е постабилен и лесен за ставање ѓубре, избегнувајте директно допир. Кујна за отпадоци од кујна : Мала висечка конзерва за отпадоци - Малото висечко ѓубре може да се обеси на вратата од кујната, вратата од кабинетот, вратата од оставата, чајната кујна, фиоката, автомобилот или на кое било друго место. Одлични перформанси за запечатување за ефикасно спречување на ширење на мирис и различно од другите кревки производи, може да носи поголема тежина. Куќишта за отпадоци од кујната : Дизајнот што виси го намалува движењето на свиткување и дозволува ѓубре да влезе во конзервата за ѓубре. Moundиден монтирана ѓубре конзерва : Конзерва за отпадоци од кујна е изработена од премија и безбеден материјал, што може да биде за некое време. Компост корпа на отворено : Дизајнот на лизгачкиот капак го олеснува располагањето и може да се затвори кога не е во употреба за да се спречи ширење на мирисот. Висечки отпадоци за отпад од кујнски отпад : Конзерва за ѓубре со капакот, кој е постабилен и лесен за ставање ѓубре, избегнувајте директно допир. Кујна за отпадоци од кујна : Мала висечка конзерва за отпадоци - Малото висечко ѓубре може да се обеси на вратата од кујната, вратата од кабинетот, вратата од оставата, чајната кујна, фиоката, автомобилот или на кое било друго место. Одлични перформанси за запечатување за ефикасно спречување на ширење на мирис и различно од другите кревки производи, може да носи поголема тежина. Куќишта за отпадоци од кујната : Дизајнот што виси го намалува движењето на свиткување и дозволува ѓубре да влезе во конзервата за ѓубре.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

HQRP 4-пински LCD мерач на влага за идентификација/откривање скриени протекувања во дрво, сув ид, гипс, тепих, бетон, таванот + HQRP Coaster

HQRP® 4пински дигитален мерач на влага плус HQRP® Coaster ; Опсег за мерење : 5% 40%; Резолуција : 1%; Точност : ± 1%;...

DEN 506.24

Fragarn плус фустан со големина за жени лето, женски моден обичен солидна боја кратка ракав со кратки ракави V-врат од лабава половината фустан

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

DEN 1.67

Без шоу градник за ниско сечење фустан жени Т назад Беспрекорни гаќички, секси чипка ултра тенки санки, гаќички, се вклопуваат во големина 10

Japanese Panties Striped Cat Shirts for Women under 10 Seamless Womens Underwear Cotton Bikini Waist for Women Good American Workout Clothes for Women Womens Lace Panties Briefs Women's Brie

DEN 28.64

6 Парчиња Добри Пријатели Подароци Шминка Козметички Кеси Пријател Роденденски Подароци За Жени Преносни Чанти За Шминка Подароци

Детални информации за пакетот : целиот пакет доаѓа со 6 парчиња чанти за шминка, квалитетни меки чанти за

DEN 1.67

Брада Лигавче Брада Престилка, Брада Коса Фаќач За Мажи бричење &засилувач; Кастри, Не-Стап Брада Кејп Чешлање Крпа, Најдобри Подароци

ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ : фаќа вашата брада и коса гарнитури за да се овозможи лесно отстранување Без Хаос, Без �

DEN 3.00

Мека пелена за крпа за возрасни, водоотпорни и еднократно постари инконтиненција за заштита на инконтиненција долна облека со максимална

Лесно е да се облече и да се соблече дизајнот : Дизајнот на куката и јамката е поудобна да се облече и да �

DEN 331.20

Desktops за отпадоци од левало, мини ѓубре конзерва, десктоп прашина за десктоп чистење со висок капацитет Менаџер за отпадоци за канцелариски

Материјал : ПП материјал Големина : 170*130мм Мултифункционално класифицирано складирање, работната површ�

DEN 321.60

УСБ Жичен Компјутерски Звучник Мултимедијален Звучник Десктоп Звучник Стерео Звучен Ефект Независна Контрола На Јачината На Звукот

Звучниците обезбедуваат шок бас, стерео звучен ефект Двојниот звучник може да го врати природниот квал�

DEN 1.67