• Обновено
Јаслуна златни копчиња за злато за фиоки за фустани, четки за месинг копчиња за влечење, влечења од 1-1/4-инчи за кујнски ормани за хардверски украсни мебел копчиња за

Јаслуна златни копчиња за злато за фиоки за фустани, четки за месинг копчиња за влечење, влечења од 1-1/4-инчи за кујнски ормани

DEN 431.84

Залиха
Во магацинот.

Направено од висококвалитетен цинк, тој е доста тежок и има цврсто чувство во вашата рака (не шупливо) Рачката на цинк е долготрајна, отпорна на корозија, цврста и издржлива за дневна употреба. Моден и шик изглед, модерна надградба за вашето домување. Совршен дизајн на големина, удобен за држење во рака. Декорација на злато и бисер - Копчињата имаат елегантен и модерен изглед кој работи со модерни, гроздобер, традиционални и преодни стилови. Секоја школка има различна шема за да го направи ова копче многу благородно и модерно. Подобра големина-Дијаметар : 1,3-инчен (32мм), Проекција : 0,9-инчи (23мм), Основен дијаметар : 0,4-инчи (10мм), единица тежи : 30гр. Апликација - одговара на повеќето стилови на плакари, фиоки, гардероби, шкафови, ормани за бања. Дајте му на вашиот мебел искривен нов изглед!. Две опции за завртки-Вклучува 7/8 инчи и 1-1/2 инчи отценети завртки што можат да се користат за повеќето типови на вратите на кабинетот. Можеби ќе треба да набавите завртки со дополнителна должина во зависност од ширината на вашиот кабинет, големината на метриката на машината : M8-32. Пакет - Вклучува сет од 12 копчиња, секое копче е индивидуално завиткано за да ја заштити бојата на површината. Декорација на злато и бисер - Копчињата имаат елегантен и модерен изглед кој работи со модерни, гроздобер, традиционални и преодни стилови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за забави на забавата гламур

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 2.33

Kumgrot 4 PCS 6 Хидраулична шипка за поддршка на кабинетот на вратата на вратата за поддршка на вратата за поддршка на вратата за поддршка на

Големина : 6 инчи; Пакет : 4 парчиња хидраулична шипка за поддршка на вратата на кабинетот Материјал : Напр

DEN 1.67

Lxylxybc Фиока Тркачи 1 Пар Целосна Екстензија Метални Топчести Лежишта Слајд 45кг Носивост Нерѓосувачки Челик Материјал Слајдови Шини Песна

Висококвалитетна Конструкција од Нерѓосувачки Челик : Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки че�

DEN 1218.88

Sagasave Транспарентно самостојно лепило на wallидни куки со тешки облак во облик на отстранлив водоотпорен водоотпорен пластични

【Пакетот вклучува】 Пакетот содржи 5 парчиња (2,36* 2,36 ин) самолепливи wallидни куки, кои можат да ги задовол�

DEN 3.33

Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Етничко Племенско Апстрактно Уметничко Сликарство

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 1.33

Индиска полица 2 парчиња рачки | Тиркизна рачка | Повлечете керамичка облека | Мост Детска соба Рачки | Златен хардвер од 4 инчи дупка до влечење

Карактеристики без 'рѓа, густ и долготраен хардвер, детски пријателски нема остри рабови на аглите Дода�

DEN 499.20

Х-DREE 2 Парчиња Беж Најлон Тркало Лизгачка Врата Ролери Прозорец Макара Сребрен тон(2 пиези де руеда де најлон боја беж руеда коредера

Име На Производот : Прозорец Макара; Материјал : Метал, Најлон Боја : Сребрен Тон, Беж;Дупчење На Дупки : 5 с

DEN 3.00

Копчиња за врата од Sorwduerm со заклучување на внатрешно злато приватност сатен месинг на вратата за врата за спална соба и бања,

Направено од високо квалитетна цврста легура на цинк Кога сте заклучени внатре можете да користите HEX к

DEN 2.33

ДРЖАЧ За Тоалетна Хартија Монтиран На ЅИД Од Нерѓосувачки Челик Држач За Тоалетни Ролни Држач За Ткиво За Складирање На Кутии За

Држачот за ткиво е изработен од врвен материјал кој е фина изработка, убав и издржлив Совршен гаџет за б�

DEN 238.08

X-gree црна сина метална врата за заклучување на лизгачки докинг за поврзување на завртката + hasp staple сет (Porerta de Metal Azul negro con

Име на производот : Докинг за поврзување на завртката + главна глава; материјал : не'рѓосувачки челик Вку�

DEN 1230.40

Pssopp 2pcs Мини Фиока Слајдови Целосна Продолжување Мебел Водич Железнички 3 Дел Топчести Лежишта Телескопски Фиока Слајдови Кујна Шкаф Гардероба

Висок Квалитетизработен е од челична конструкција со цинк, има силна цврстина и долга издржливост Пове�

DEN 3.00

Xdesign плус квадратна пешкир кука 1,9-инчен огледало полиран бања облечена кука од не'рѓосувачки челик кука кука модерна wallидна

【Трајни и цврсти】 Направено од премиум Sне'рѓосувачки челик, во споредба со друг материјал, изведува по

DEN 271.84

НОСИТЕЛ НА Ролна За Тоалетна Хартија WSSBK, Решетка За Бакарни Крпи, Држач За Тоалетна Хартија За Мобилни Телефони Wallидна Решетка За Бања Згуснете

Материјал : бакар Површинска обработка : хромирање Широко користен : погоден за мазни површини како што �

DEN 0.67

Носител На Тоалетна Хартија SXNBH - Ѕид Монтирање Плоштад Метал Нерѓосувачки Кујна Рака Пешкир Лавици Ролна Хартија Полици Рѓа Доказ

Изработен ОД нерѓосувачки челик СУС304 за да обезбеди квалитет и долговечност во влажно време ●Држачот

DEN 2.33

РОЗАЛИНД 6 Спакувајте Ги Копчињата На Вратите Керамички Прекрасни Копчиња За Фиоката На Вратата На Кабинетот, Бројни Украсни Рачки

Пакетот содржи : 6 парчиња копчиња за мебел во пакување, вклучени се завртки Тркалезни копчиња во дијаме�

DEN 199.68

Лав Брави 12-Пакет Алфа Клуч За Складирање Заклучување, Постави-Свој Код Заклучување, Пренослив Држач За Клучеви, ' Рѓа-Доказ Безбедна

ИЗДРЖЛИВИТЕ сефови за клучеви се паметен начин за споделување пристап до клучеви Нашите клиенти, исто т

DEN 0.33

Куки за преклопување на палто Венко за виси премија делта, куки за флип wallидови, кука за закачалка за облека, куки поставени со wallидови, лавици

Акрилонитрилбутадиенстирен (ABS) Висококвалитетна, преклопна wallидна кука, идеална за кујна, бања, тоалет,

DEN 301.44

Кокосири 24 инчи Бања за бања со двојни пешкири за бања за купатило за пешкир, држач за тоалети, држач за тоалети, држејќи мега ролни мат

◄ Материјал ► SU 304 не'рѓосувачки челик (премиум не'рѓосувачки челик) конструкција, со запечатен држач за

DEN 485.28

ZLXDP 1210-4840mm Лизгачки Штала Врата Хардвер Комплет Y-Облик Дрво Врата Закачалка Песна Ролери Плакарот Хардвер За Двојна Врата

Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекорпочекор инструкции со вклучени слики Долга Лизгачка Шина : ч

DEN 286.40

SEWOART 6pcs Железо Шарка Кабинетот Врата Шарка Шарка Шарка Бисаграс пара Габинети Де Кабинет Шарки Накит Градите Шарка Кревет Поврзување Шарка

Дрвени Шарки За Кутии : Изработени од железо, не се лесни за ' рѓа и цврсти Антички Бронзени Шарки : Шарки �

DEN 2.67