• Обновено
Компјутерски компјутер со х-безобразен компјутер, целосно навојни завртки со палецот на палецот, зелена M3.5x7mm 10 парчиња (Caja de la pc de la computodora тотамента роскада молеаде

Компјутерски компјутер со х-безобразен компјутер, целосно навојни завртки со палецот на палецот, зелена M3.5x7mm 10 парчиња (Caja de

DEN 1459.20

Залиха
Во магацинот.

Големина на низата : M3,5 x 7mm/0,14 "x 028" (d*l); Вкупна должина : 17мм/0,67 ". Тежина : 27g; Име на производот : завртка за палец. Материјал : алуминиум легура; Содржина на пакет : 10 парчиња X завртка за палец. Сини, завртки за орангитем што се прикачуваат на панелите со мијалник за задржување (не е вклучено), останувајќи на место дури и кога не се затегнати. Тие имаат лесна глава што овозможува едноставна инсталација со рака, исто како и конвенционалните завртки за палецот. Големата завртка за палецот има завртки за палецот дополнителна голема глава со исправена ножена површина за дополнителен зафат за рачно прилагодување. Овие завртки за изработени палецот обезбедуваат брза инсталација за обезбедување на случаи и лесно можат да се затегнат со рака без многу сила. Може да се користи за компјутерски компјутер. la PC de la computordora totalmente roscada moleteada tornillos de mariposa verde m3.5x7mm 10pcstamaño de la rosca : m3.28 '' (d * l); Долготрајно вкупно : 17 mm / 0,67 '' PESO : 27g; Nombre del Producto : Tornillo de Mariposamamater : Aleación de Aluminio; Contenido del Paquete : 10pcs x tornillo de pulgarpaso de rosca : 0,6 mm; Боја : Verdetema de la Variation : боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

SJYDQ Тенџере Решетката Покритие Кујна Плоча Решетката Сад Сушење Решетката Кујна Јадење Решетката Решетката Плоча Организатор

Материјал : Железо Боја : Бела / Црна Мали 12 х 11,5 см Х 14см Големи 16 х 11,5 см х 20см Опсег на употреба : даска за

DEN 3072.00

Контејнери за керамички кондимент на Agyiuns со капаци сад со сол сад со капаче и лажица 8,1 мл сад со шеќер за шеќер, бибер, кафе,

Контејнерите со капаци можат да одржат до 3 дневни зачини Може да се стави на шпоретот за лесен пристап д

DEN 1.33

Керамички пепел вазна за кревање ги чува урните за човечки пепел мали погребни урни за пепел керамички метал двојно покритие-е тегли

Димензии : Висина на должина од 7,1 см 10,5 см, должина од 13 см висина 9,8 см Керамички материјал : Урната е нап�

DEN 1359.84

Безбедносен Брич паркер, Луксузен Нераскинлив Сад за Бричење од Нерѓосувачки Челик - за употреба со вашиот омилен Сапун За Бричење или Крем

САД ЗА БРИЧЕЊЕ НА ПАРКЕР : за неспоредливо искуство со бричење и дотерување, изберете Го Садот за Бричењ�

DEN 223.20

Волна Дијамантски Лајт Дијамант Засилен нелеплив, Антикорозивен, Отпорен На Сечење, Тава Со Мала Тежина Со Јасен Капак дијаметар од

ТЕХНОЛОГИЈА : Садовите За Готвење Со Дијамантски Лајт на Вол се направени Во Германија и се одликуваат с

DEN 0.33

Party Kindom 1 Постави бејзбол тема декори за роденденска забава што виси банер торта избирање поставена забава за роденден

Willе ја создадете убавата и смешна позадина за вашата забава итн Ова е совршена декорација на роденденск

DEN 1092.80

Дизајнирајте Се Што ми треба Е Љубов И Мојата Златна Лавра, Сребрена Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик,

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 1.33

ксигуа Магија Еднорог Камериер Фиока Десктоп Складирање Организатор-Отстранлив Кревет Суета Послужавник Ноќница Кади Држач Биро

Пвц Кожа ●ОТСТРАНЛИВА ФИОКА за СКЛАДИРАЊЕ НА КАМЕРИЕР q купена големина : 8,2 "L x 4,5" W x 2,6 "H (20,8 x 11,5 x 6,5 СМ), От

DEN 1.33

1/4 -20 х 3 1/2 Завртки За Превоз одделение 5 ГРУБ ЦИНК ЦР+3, Целосна Нишка, Големина: 1/4-20, Должина: 3-1/2, Глава: Круг, Погон: Надворешен

Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година Се чувствуваат безб�

DEN 169.60

Блаженство Колекции Неделен Планер За Оброци, Злато, Календар За Магнетни Семејни Оброци И Бележник за Вашиот Фрижидер За Подготовка

50 висококвалитетни листови со вклучени 2 изборни магнети за безбедно закачување на вашиот фрижидер Едн�

DEN 2.00

иневгого Флип Апостолки Лето Мала Кутија За Накит Стп Кожен Накит Организатор Патување Патување Пренослив Накит Случај За Ѓердан

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

DEN 2.67

Vxb бренд Јапонија MJC-55CS-eBl 12mm до 12мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 12мм Должина на спојувањето:

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 12мм Спојување на носење 2 дијаметар : 12мм Должина на спојување : 78..

DEN 1.67

Ментор Благодарност Клучеви Супервизор клучеви ментор ви Благодариме Клучеви Тим Подарок Соработник Клучеви Тим Накит Тим Мајка Подарок

Зад секој играч кој верува во себе стои тренер кој верувал во нив прв Приврзок за Клучеви изработен од н�

DEN 175.84

ЗГХФФ 3 парчиња Крпа За Садови Од Јаглен Микрофибер Кујнски Пешкир Задебелена Нелеплива Крпа За Бришење Масло За Чистење Дома

крпа за апсорпција на јаглен, Суперфини влакна, без губење на косата Има моќна функција за деконтаминац�

DEN 0.67

М20-2,5 х 80мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8,8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Делумно Навој, Должина:

ДИН 931 Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm дијам.8 Челик, Угаснат и Кале�

DEN 0.33

Рејбит 4k Веб Камера Со Далечински Управувач, Автоматско Врамување &засилувач; АИ Следење, Видео Конференциска Сала Веб Камера

СеВОЕДНО 4k Веб КамераРазградете ја вашата област на работниот простор со спојување НА ВАШАТА 4k Камера, H

DEN 1.00

Господарот На Алатките Кабел За Продолжување На Камерата Со Заден Преглед 5 Пински Машки До Женски Кабел За Камера Со Заден Поглед ЗА Камиони

5 пински продолжен кабел, погоден ЗА камиони 12 V / 24 V, кампери, приколки, автобуси, комбиња Ве молиме прове�

DEN 115.04