• Обновено
ASUS TUF-RX6500XT-O4G-GAMING ROG Strix Riser Cable

ASUS TUF-RX6500XT-O4G-GAMING ROG Strix Riser Cable

DEN 4394.56

Залиха
Во магацинот.

Дизајнот на вентилаторот на аксијално-технологијата има помал центар за вентилатори кој олеснува подолги лопати и тенок надолу со бариера што обезбедува подобар проток на воздух низ низата за ладење Лежиштата со двојни вентилатори можат да траат до двојно повеќе од дизајни за лежиште на ракавот. Дизајнот од 2,7 слот ја проширува површината за ладење за да ги искористи најголемите од моќните вентилатори на аксијално-технологијата. Свиткана, флексибилност и ефикасност : Тенок, рамен и преклопен дизајн постигнува ефикасност и стабилност на преносот и лесно управување со кабелот. Asus Patent Safe Slot PCI-E : Во кој има нов процес на производство што интегрира засилување на метални и дополнителни точки на лемење, Safe Slot го осигура дека вашата графичка картичка врска цврста и стабилна. Заштита на ЕМИ : Да се ​​блокира мешање и деградација на перформансите. Дизајнот на вентилаторот на аксијално-технологијата има помал центар за вентилатори кој олеснува подолги лопати и тенок надолу со бариера што обезбедува подобар проток на воздух низ низата за ладење. Дизајнот на вентилаторот на аксијално-технологијата има помал центар за вентилатори кој олеснува подолги лопати и тенок надолу со бариера што обезбедува подобар проток на воздух низ низата за ладење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

5 Изненадувачки серија на еднорог серија 5 - Секипа на новородени еднорози од Зуру Ексклузивни и мистерии колекционерски играчки бели/светло

Соберете го целиот состав на новородениот еднорог : Соберете ги сите 8 симпатични членови на тимот, вклу�

DEN 0.33

Fzanest Краток Ковчег Совети За Нокти 300 парчиња, Мек Гел Полн Капак Совети За Нокти За Акрилни Нокти Во Собата, Пред-облик Јасно Заострени

ХС Кратка Квадратна ФормаКвадратни лажни совети покажуваат високо вклопување на ноктите со иновативен

DEN 0.67

Универзитет Вилијам Патерсон Оригинал СТИКЕРС0872 сет на две налепници, лаптоп, автомобил, камион, големина 4 инчи на подолга страна

Големина од 4 инчи на подолга страна Сет од 2 артикли по нарачка Боја точно како што е прикажано на сликат

DEN 1.00

Лезоја машки уреди за чистота од не'рѓосувачки челик, прилагодливи гаќички што можат да се заклучат за заклучување на ропки за долна облека со

【Материјал】Не'рѓосувачки челик и силиконска обвивка (направена од високо квалитетен материјал, удобе�

DEN 2559.84

Алаза Камуфлажа Камо Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица, 1 Парче

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

DEN 2.67

Шумар Трајни Моторна Пила Безбедност Чапс Шумар Безбедност Шлем-Оригинални Шумарство Хард Шапка Мрежа Лицето Штит Заштита Слух Моторна Пила

Затворање на крцкалка Суспензија За Крцкање со 6 ТочкиКористете ја прилагодливата лента за да обезбеди�

DEN 1.67

Тофику 1 Лист Велигденски Налепници Налепници За Подот Велигденски Под Налепница За Знак За Декор Прозорец Пвц Знакот Дете

Детски Велигденски Налепници : со силна велигденска атмосфера, погоден е за украсување на вашиот дом и д

DEN 1.33

Ја сакам Италија шише со топла вода со мека покривка 1L голема класична потопла торба за нозе на рамо на вратот на вратот

Краток кадифен (полиестер) + гума Гума шише со топла вода, добро запечатување, силно и издржливо, мека кад

DEN 1.00

JKYYDS Фан-Лето Пренослив ВЕНТИЛАТОР ЛАДЕЊЕ USB Биро ВЕНТИЛАТОР Мини Воздух Ладилник Ротирачки Прилагодлив Агол За Канцеларија Дома USB Вентилатор

Лесен притисок на рацете, силен ветер Способни рамномерно да го намалат протокот на воздух за да создад�

DEN 1174.40

Албан Лента За Задржување На Облекување 1 Инчи на 11 Јарди - Хипоалергична Неткаена Леплива Лента За Облекување Рани, Медицинска

МЕКА И ФЛЕКСИБИЛНА нашиот хипоалергичен медицински малтер е направен од мека, порозна, водоотпорна, ел�

DEN 223.84

Гуангминг-Нова Надградба 100w Пластика Заварувач Гаража Алатки Топла Степлери Машина Главен Пвц Пластика Поправка Машина Автомобил

?Овој комплет за заварувачи е дизајниран да поправа скршени пластични делови, како што се браник, контро

DEN 1814.40