• Обновено
4pcs Долна патека лизгачка штала врата Универзален подни водич Пластичен хардвер Т форма Дома спречи нишање слот за завртки со завртки

4pcs Долна патека лизгачка штала врата Универзален подни водич Пластичен хардвер Т форма Дома спречи нишање слот за завртки со завртки

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Пакетот вклучува : 4pcs x Поди водич 8pcs x завртка 8pcs x експанзија цевка Белешка : 1 Поради разликата во светлината и екранот, бојата на артикалот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење. 【Спречете се нишање】 Обезбедува високи перформанси на вратата на лизгачката штала и ја спречува дрвената врата да се врти напред и назад кога ќе се отвори или затвори. Направете ја вашата врата од штала непречено, и нема да има бучава што влијае на вашиот живот. 【Т-облик】 усвојува дизајн на дното во форма на Т за да се обезбеди непречено работење, што е и убаво и практично, црната надворешност може да одговара на хардверот на вратата од штала. 【Главен материјал】 Направен од ПОМ, кој е издржлив и има добра отпорност на влијание и апсорпција на шок, го заштити подот од оштетување и продолжете го услужниот век на вратата. 【Вклучен хардвер】 Производот е инсталиран со завртки за монтирање, опремен со завртки и цевки за експанзија, само затегнете ги завртките до положбата што ја сакате, а вратата може да се тркала непречено. Карактеристики : 【Спречете го Sway】 Обезбедува високи перформанси на вратата на лизгачката штала и ја спречува дрвената врата да се врти напред и назад кога ќе се отвори или затвори. Направете ја вашата врата од штала, слајд непречено, и нема да има бучава што влијае на вашиот живот. 【Т-облик】 го усвојува дизајнот на дното во форма на Т за да обезбеди непречено работење, што е и убаво и практично, црната надворешност може да одговара на вашиот хардвер на вратата од штала. 【Главен материјал】 Направено од ПОМ, кој е издржлив и има добра отпорност на влијание и апсорпција на шок, заштити го подот од оштетување и продолжување на услужниот век на вратата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кокосири од 16 инчни шипки за пешкири за пешкири Бања Бања Бања држач за тоалети, држач за тоалети, држач за тоалети, држач

◄ Rustproof ► Кокосири крпа лента изработена од Sне'рѓосувачки челик (премиум не'рѓосувачки челик) Целиот ме

DEN 3.00

Ipqyihf 100pcs сенка ткаенина тешка зафат за заклучување, пластични клипови со сенка, ветерно зафаќање на ветровито, заоблени пластични црни клипови

Доверлив материјал : Зафаќањето на тешката за заклучување на сенката е изработена од пластика со долго �

DEN 378.88

Аспзк пластична тарп со тешка тарп, двострана водоотпорна тарпаулин со очни плочки од сребрена тарпа лента Тарпаулинс лим од

✔ Материјал : Тарпаулинот е направен од ЈП, материјалот е густ и мек и користи повеќе процеси за зајакну�

DEN 1.00

Казипа Соларни Куќа Броеви За Надворешна Адреса Знак 3-Боја во 1 LED Осветлена Куќа Броеви Адреса Плакета Со Удел Водоотпорен Соларна Енергија

+3 Режими На Осветлување И Безбедносни Сертификати : Знакот За Броеви На Соларни Куќи ВО КАЗИПА има 3 темп

DEN 463.84

Гроздобер рачки на кабинетот Lanzeuta 6PCS, рачки со мебел од мебел од шик, антички фустани за вметнување на фиоки, 2,5 инчи, растојание

Она што ќе го добиете6 x Гроздобер рачки на кабинетот, вкупната должина е 5,3 " / 135мм, растојанието од завр�

DEN 0.33

Куки за пешкири за бања, четкан никел SUS304 од не'рѓосувачки челик облечена облека и кука за облека, кука за тешки wallидови за

✅ 【Висок квалитет】 : Направено од премија 304 не'рѓосувачки челик, нашата кука за крпи е цврста, издржлив

DEN 1.00

Хинмуд Бања Хардвер Сет Четкани Никел, 10 Парчиња Бања Додатоци Сет Вклучува Вклучува 2 Пакувања 24 Инчен Пешкир Бар, Пешкир Прстен, Тоалет

Комплет За Хардвер за бања 10 Парчиња : комплетот за хардвер за бања Со Хинмуд вклучува 2 комплети 24 инчни

DEN 0.33

10 ПАРЧИЊА Индустриски Шарки Од Легура На Цинк Шарки За Дистрибуција Прекинувач За Шарки Електрична Шарка На Вратата На Кабинетот

Пакетот Вклучува : 10 ПАРЧИЊА вашиот избор На Шарки За Индустриска Опрема може да се користи за отворање �

DEN 3.33

Juvielich 4 цифра комбинација заклучување, расетиран комбинација со катанец, водоотпорен парчиња за ресетирање на околината за салата

[Големина на шара] Дијаметар : 5мм / 0,2 "; Внатрешна ширина на околината : 35мм / 1,38"; Внатрешна висина на околи

DEN 112.00

Алис 2 Парчиња Стаклени Врати Шкаф Шарка Покажат Вино Кабинетот Стегач Амбри Портата Шарки Замена Делови, БЛ7003Б-2п Црна

Изграден од Висококвалитетна Метална легура,обезбедувајќи квалитет и долговечност, цврст и издржлив В�

DEN 414.24

2 парчиња чевли за фиоки за фиоки, шарки, не'рѓосувачки челик за замена на решетката за тешки гардероби за кујна дневна соба

【Гаранција за квалитет】 Проверки на квалитетот строго во секој дел за време на измислицата Ако имате к

DEN 1.00

Шкаф со кабинет со х-гајби метал лежиште шарка сребрена тон 105 x 48 x 11mm 2 парчиња (Габине Армарио Коџине де Метал Лаш Бисагра

Стил : / ; Име на производот : шарка за лежиште на камшик Содржина на пакетот : 2 парчиња x шарки за лежиште,

DEN 656.00

Аексит 2 Парчиња Хардвер На Кабинетот 151мм - 297мм Целосно Продолжување Топчести Лежишта Телескопски Слајдови За Фиоки Слајдови За Фиоки

Име на производот : Слајдови За Фиоки Со Топчести Лежишта;Карактеристика : 3пати Мазен Телескопски Слајд

DEN 286.40

Воркул автомобил ткиво кутија тоалетна хартија држач за лепило за ткиво кутија со покривка на wallид монтиран телефон за складирање на

Поништување Долгорочно време на услугата, не треба да го заменувате често, погодно за вашиот секојдневе

DEN 188.32

4 ПАРЧИЊА Месинг Барел Шарки 8мм Скриени Невидливи Мебел Шарки Планината 180 Степен Отворање Агол Невидливи Месинг Барел Шарки, Скриени

●Врвен Квалитет€8мм Месинг Барел Шарки Изработени од тешки бакар, нашите месинг шарки се изградени да �

DEN 1280.00

РОЗАЛИНД 6 Спакувајте Ги Копчињата На Вратите Керамички Прекрасни Копчиња За Фиоката На Вратата На Кабинетот, Бројни Украсни Рачки

Пакетот содржи : 6 парчиња копчиња за мебел во пакување, вклучени се завртки Тркалезни копчиња во дијаме�

DEN 199.68

Ленти за транзиција на месинг, декоративен раб на плочки, еколошко дрво до лента за одење на тепих, лесна чиста/отпорна на гребење

Издржлив месинг материјал : високо квалитетен месинг Површината е анодизирана за да се направи отпорна

DEN 287.84

ФАВОМОТО Бундлер Товарни Ремени Ремен За Врзување Ремен За Врзување Ремен За Прескокнување Ремен За Ремен За Врзување Товар

РЕМЕНОТ за ВРЗУВАЊЕ со КРЦКАЛКА Лесен за употреба и удобен за инсталирање, може лесно да се навива и да с

DEN 0.33

Keiuline 2 пакет 4 цифра комбинација на комбинација на отворено, заклучување на училиштата, спортско заклучување спортско црно

Специјален дизајн : Компактна големина, мала тежина и погодно за да чувате и носите Странични прозорци з

DEN 1.33

Држач За Ролна За Тоалет, полица За тоалетна хартија, Водоотпорен со Полица за складирање полица од Типот На Ѕид од тоалетна хартија за додатоци

Стабилност : Решетката За Тоалетна Хартија Е Многу Стабилна По Инсталацијата И Нема Да Се Тресе, Практич

DEN 655.84