• Обновено
Нов LON0167 дигитален мултиметарски тест за сондата за сондата 32 W 4mm машки конектор за банана (дигиталес мултиметар-messleitungssondenkabel 32 '' MIT 4-mm-bananenstecker

Нов LON0167 дигитален мултиметарски тест за сондата за сондата 32 W 4mm машки конектор за банана (дигиталес мултиметар-messleitungssondenkabel

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Име на производот : сонда за олово со мултиметарски тест; материјал : пластика, метал Bananaconnectordordiameter : 4mm / 0,15 "; Должина на дел од сондата : 21мм / 0,83". Слабена вкупна должина : 82cm / 32 ". Боја : црвена, црна; тежина : 48g (farbe : rot, schwarz; gewicht : 48 g. Содржина на пакет : 1 пар сонда за тестирање на мултиметар (packungsinhalt : 1 мултиметар - testleitungssonde. Мултиметарска сонда за олово за тестирање; Материјал : Пластика, метал. Бананаконекфордскиоттер : 4мм / 0,15 "; Должина на дел од сондата : 21мм / 0,83". Слабена вкупна должина : 82 см / 32 ". Боја : црвена, црна; Schwarz; Gewicht : 48 g. Содржина на пакет : 1 пар мултиметарска тест -сонда за олово (Packungsinhalt : 1 мултиметар - Testle Ungsonde. Дигитален мултиметарски тест за сондата за сондата 32 "w 4mm машки банана конекции со приклучоци за банана до приклучоци за банана до пинските проби, вообичаено е замена за повеќето Сите мерачи на економски тест бараат квалитетен приклучок за банана. Материјал : Kunststoff, Metallbananaconnectordordiameter : 4 mm / 0,15 '; Sonden-Teilelänge : 21 mm / 0,83'u0026 Sondenlänge : 128 mm / 5 '' gesamtlänge der Leitung : 82 cm / 32 '' farbe : rot, schwarz; Gewicht : 48 gpackungsinhalt : 1 мултиметар - testleitungsonde.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мерсен Електрична ЕНЕРГИЈА А4БТ300 А4БТ300, 300А, 600В АЦ, 500В ДЦ, Временско Одложување/Ограничување На Струјата, Осигурувач На Сечилото

Тип На Осигурувач : Временско Одложување / Ограничување На Струјата Класа На Осигурувачи : Тип На Монт�

DEN 2.67

Аексит пластично обложено електрично тестирање на батерии метални алигаторски клипови стеги 77мм напонски тестери 2 компјутери

Име на производот : Алигаторски клип; Материјал : мека пластика, метал Боја : црвен, сребрен тон; целокупн�

DEN 106.88

Обвилување на тиркизна и сива светлина на прекинувачот 1 1 ганг -wallидна плоча Декоративни капаци на плочата за прекинувачи, плочки за прекинувачи

Стандардна големина : Wallидните плочи се универзална големина што одговара на повеќето од истите конфиг�

DEN 223.84

Безжичен врата, приемник за приклучок, водоотпорно копче за притискање со опсег на работа од 1000 стапки, 5 нивоа на јачина

Какази водоотпорен безжичен врата интелигентно домаќинство 300 далечински управувач врата bellвонче Chime 12

DEN 3.00

uxcell Светлината Пресек 4 Инчен Дијаметар Круг Монтажа Држач Универзална Светилка Тела Со Земјата Завртка За Лустерот Ѕид Осветлување

Изработен од цинк железо, универзален држач за монтирање со дијаметар од 4 инчи одговара на повеќето тав

DEN 143.84

Зулкит Разводна Кутија АБС Пластика Отпорна На Прашина Водоотпорна Ip65 Универзални Електрични Кутии Проект Куќиште Бело 15,75 x13,

Име на производ : Разводна Кутија, Електрични Кутии ; Водоотпорен Рејтинг : IP65; Квалификација : CE, ROHS Надво

DEN 751.84

Tnissm 2 Парчиња 20a Прекинувач Со Копчиња 125/250V AC 32V DC, Рачен Термички Прекинувач За Ресетирање со Жичани Кабли од 19 см, Женски Терминали

Компактни, Единечни Столбови, Термички Прекинувачи Со Притискање За Ресетирање со Жичани Кабли од 19 см,

DEN 1.33

4 Пакет GX24 4 Пински Машки До E26 Женски Конвертор 4 Пински Адаптер Приклучок Конвертор Светлосни Приклучоци Конвертор GX24 Во E26 Адаптер

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ бара професионална инсталација за да работи правилноВе молиме проверет�

DEN 167.84

5 парчиња/лот 6Х30 осигурувачи 6Х30 Држач ЗА Осигурување НА Цевки За Осигурување За 630 Држач за Осигурувачи на Панел за Осигурување

Употреба : Низок Напон Број На Модел : 5*20 Тип на единица : многу (5 парчиња / многу) Тежина на пакетот : 0,1 кг (

DEN 184.00

Зулкит крстосница кутија ABS пластична водоотпорна водоотпорна IP65 Електрични кутии Школена школка на отворено Универзален проект

【Додатоци содржани и кутијата за спојување може да биде лесно да се инсталираат на wallидот со wallидните д

DEN 1.67

Робертс 10-254V Комплет за вредности за напојување на теписи, црвена & 10-600 3/16 Круна, 120V, 15-Амп, 20 мерач на електричен спојник со куќиште

Производ 1 : Истегнете до 38 стапки со вклучени цевки за продолжување Производ 1 : Врска на главата за агли

DEN 1.00

18 Мерач Електрична Жица 3 Проводник, 18 AWG 50FT 18/3 Продолжен Кабел Заглавен Пвц Бакарен Кабел, 12v/24v Кабел, Флексибилен НИСКОНАПОНСКИ

[Спецификација]18 Мерач 50 стапки / 15м 3 Проводник, бакар без Кислород со Висока прецизност, има добра спров

DEN 3.33