• Обновено
Keppd S-облик на стакло од стакло од не'рѓосувачки челик, за рачки на вратите на вратите од канцелариски хотел-продавници

Keppd S-облик на стакло од стакло од не'рѓосувачки челик, за рачки на вратите на вратите од канцелариски хотел-продавници

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Лесен за инсталирање : Комплетот за рачка на стаклото на вратата го вклучува целиот неопходен хардвер за инсталација на вратата Само вежбајте две дупки во вратата, и можете да ги комбинирате рачката и прстот влечење со две завртки. Избрана висококвалитетна материјал од не'рѓосувачки челик : Анти-кара и антикорозија, површината на рачката во форма на S се третира со процес на полирање, кој е убав и издржлив. Широко користено : Може да се инсталира на врати или отворени врати, вклучувајќи стакло или алуминиумски врати. Рачката може да се користи во трговски центри, канцелариски згради, хотели, резиденции, простории за туширање, итн. Уникатен дизајн : одземање на европски мода и неутрален стил, едноставен, но не едноставен, и бесплатен за притисок и влечење за да го сфати просторот. Вклучено пакување : 1 пар рачки и завртки на вратите. Лесен за инсталирање : Комплетот за рачка на стаклото на вратата го вклучува целиот неопходен хардвер за инсталација на вратата. Само вежбајте две дупки во вратата, и можете да ги комбинирате рачката и прстот влечење со две завртки. Избрана висококвалитетна материјал од не'рѓосувачки челик : Анти-кара и антикорозија, површината на рачката во форма на S се третира со процес на полирање, кој е убав и издржлив. Широко користено : Може да се инсталира на врати или отворени врати, вклучувајќи стакло или алуминиумски врати. Рачката може да се користи во трговски центри, канцелариски згради, хотели, резиденции, простории за туширање, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ахафеи долга лента гардероба рачка на кабинетот фиока на вратата на вратата модерна минималистичка кујна копче за бања цврста цинк легура врата

Фиока се справува и влече Фиока се справува и влече Рачки за фиоки и влечење лента за гардероба рачка ра�

DEN 585.60

Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Индиски Племенски Ленти Гроздобер Тиркизно Сина

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 207.84

Јагода 90,180 степени билатерален клип дома лесно инсталирање стакло стегач цинк практичен издржлив кабинет врата за мебел за бања мебел

Клип со стакло до стакло од 90 степени за обезбедување на две фиксни панели кои создаваат агол од 90 ° Издр

DEN 253.44

2 парчиња антички бронзен мебел за поддршка на капакот на капакот Останете за кутија за приказ на кујната, кујнски шкафчиња за капаци

Боја : 97x11mm Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки Издржлив и лесен за инсталирање...

DEN 692.80

Држач ЗА Ткиво СИКОЈУ Висечки Полици За Бања Индустриски Ретро Железен Држач За Тоалетна Хартија Бања Хотелска Ролна Хартиено Ткиво

Лесен за инсталирање : практичен и удобен, нема потреба од дупчење, многу лесен за инсталирање Уникатен �

DEN 3.00

100 парчиња Мини Месинг Шарки хардвер 10 х 8мм Минијатурен Мебел Од 180 Степени Дрвена Кутија Накит Кутија За Гради Куклена Куќа КАБИНЕТ

Пакетот вклучува 100 парчиња месинг шарки, со соодветни завртки за монтирање дупки, лесни за инсталирање

DEN 1.00

ВЕСЛА НАСЛОВНА 250 ФУНТИ 1 Пар 18 Инчи Топчести Лежишта Страна Монтирање Целосна Екстензија Тешки Фиока Слајдови, 2.08 Инчи Широк

Големина : должина : 18 Инчен Ширина : 21 инчи(53мм), 1 пар 18 инчен тешки фиока слајдови, Монтажа завртки вклуч�

DEN 447.84

Рахима Вајпинг-Држачи За Тоалетна Хартија Лепило Држач За Ролна Тоалетна Хартија Кутија За Бања Хартиена Крпа Диспензерот Ѕид

Држачот за ролна тоалетна хартија е идеален за складирање во бања, може да чува марамчиња, мобилен телеф

DEN 1.67

ИРДФВХ 20 парчиња Античка Железна Брава Фати Брави за Гроздобер Кутија За Накит Кутија За Градите Куфер Брава Клип Ретро Затворачи

Ова е збир Од 20 парчиња Антички Хас Ретро дизајнот ве прави повеќе шармантни и Дизајниран со добар антик

DEN 2.33

Seewoods WS823 1PC цинк легура Антички бронзен кинески стил зајак клуч со таблички и кутија за влечење на пеперутка, за накит, куќи за куќи

Убави детали, и овие ќе додадат убав завршен допир Широко се користи за сите видови дрвен мебел, како што

DEN 1.00

Garvalon 1pc кутија удар бесплатно ткиво кутија wallидна хартиена кутија тоалетна хартиена хартиена хартија полица над тоалетот за тоалетот,

Носител на тоалетна хартија фино изработка обезбедува услужен живот и нежни детали Носител на тоалети �

DEN 345.44

Апарат Бади Апарат Двигател-Апаратот Лизгачот За Крајна Заштита На Подот - Премиум Апаратот Подвижна Мат За Плочка Подови И Дрвени Предмети

САМА БЕЗ ПОМОШ? Оваа тешка, голема лизгачка подлога е совршена за лизгачки апарати, тежок мебел, печки, м�

DEN 1199.84

Woogim 12 парчиња 90 ° Mortise Пролетната кутија шарка за преклопување на капакот за поддршка на мебелот за мебел за хардвер за накит

【Материјал】 Оваа шарка за кутии за накит е изработена од висококвалитетна легура на цинк, површинска е

DEN 3.00

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студии жестоки ајкули

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 2.00

10 пакет-нафта Нанесуваат бронзени кабинети Копчиња Круг, 1-1/5 Масло Нанесуваат Бронзени копчиња За Кабинети И Фиоки, Копчиња За Кујнски

Легура На масло Нанесуваат Бронза И Цинк : овие копчиња на кабинетот се направени од 100% висококвалитетн�

DEN 319.84

Riverside Appliance Повлечете боја Боја Бронза - Топ Копчиња 18 Должина Грејс Кол современа преодна лента рачка кујна бања хардвер, хардвер, бања

Дел# TK1019 HB вистинска должина 18 1 / 2 ", проекција 2", дебелина 1 / 2 ", центар кон центар 18", тежина 1,4 унци, мат

DEN 2491.20

СЕХОИ 3 Пара 20 Инчни Слајдови За Фиоки, Странични Монтирани Слајдови За Фиоки Со Топчести Лежишта, Лизгалки За Фиоки Со Целосен Продолжеток

ТЕШКИИзградени од ладно валани челик, овие слајдови на фиоки се неуништливи Тие можат да го издржат вли�

DEN 918.40

Safiswords водоотпорни капчиња, кои се клучни за употреба на отворено, тешки ламинирано тело за заклучување на челик со пластично покриено, 1-9/16

Црното пластично покриено ламинирано челично тело обезбедува заштита на отворено од влага, нечистотиј�

DEN 3.33

Големи Церади, Армирани Рабови, Водоотпорни, Тешки Церади За Шатор За Крошна Од Церада, Брод, Покривка За Базен, Дебелина Од 12,5

Двострано Водоотпорен : Ефикасно Спречување На Пенетрација На Дождовница, антистареење Јп Церади : Солз

DEN 6094.72