• Обновено
ЖИХ Алатки Клешти За Стегање Од Типот Цевка Ладно Стегање Терминални Клешти Мултифункционален Електричар Клешти За Стегање

ЖИХ Алатки Клешти За Стегање Од Типот Цевка Ладно Стегање Терминални Клешти Мултифункционален Електричар Клешти За Стегање

DEN 7436.80

Залиха
Во магацинот.

Униформен притисок на клешти за прецизна форма, четириаголен интерфејс за стегање со четири краци синхроно стегање, за да се обезбеди подобар притисок на контактната површина, униформа на притисокот на штипката, за да се обезбеди прецизен изглед на стегање Може автоматски да ја прилагоди матрицата за притисок, според барањата на површината на пресекот на терминалот автоматски прилагодена за да се олесни работата на терминалите од типот на обвивка за стегање на квадрат за да се обезбеди подобар притисок на стегачот на површината за контакт. Копчето за брзо прилагодување на притисокот, при стегање на различен квадрат, само повлечете го копчето за прилагодување за да се свртите кон соодветното копче за прилагодување може да се повлече нагоре и да се сврти кон соодветниот опсег на квадрати, а потоа да се ресетира. Гумена рачка нелизгачки дизајн, ergономска рачка со уред за заклучување сила (може да се ослободи), правејќи го погонот на рачката на клештите за стегање е многу добар, работата на повеќе напор. Двобојна двојна материјална рачка, рачката е изработена од жолти и црни два материјали, жолтиот материјал е потежок за да се обезбеди пренос на вртежен момент, синиот материјал е помек за да се ослободи силата на реакција при стегање, ефикасно да се намали раката долго време тежок работен замор. Униформен притисок на клешти за прецизна форма, четириаголен интерфејс за стегање со четири краци синхроно стегање, за да се обезбеди подобар притисок на контактната површина, униформа на притисокот на штипката, за да се обезбеди прецизен изглед на стегање. Може автоматски да ја прилагоди матрицата за притисок, според барањата на површината на пресекот на терминалот автоматски прилагодена за да се олесни работата на терминалите од типот на обвивка за стегање на квадрат за да се обезбеди подобар притисок на стегачот на површината за контакт. Копчето за брзо прилагодување на притисокот, при стегање на различен квадрат, само повлечете го копчето за прилагодување за да се свртите кон соодветното копче за прилагодување може да се повлече нагоре и да се сврти кон соодветниот опсег на квадрати, а потоа да се ресетира. Гумена рачка нелизгачки дизајн, ergономска рачка со уред за заклучување сила (може да се ослободи), правејќи го погонот на рачката на клештите за стегање е многу добар, работата на повеќе напор. Двобојна двојна материјална рачка, рачката е изработена од жолти и црни два материјали, жолтиот материјал е потежок за да се обезбеди пренос на вртежен момент, синиот материјал е помек за да се ослободи силата на реакција при стегање, ефикасно да се намали раката долго време тежок работен замор. Униформен притисок на клешти за прецизна форма, четириаголен интерфејс за стегање со четири краци синхроно стегање, за да се обезбеди подобар притисок на контактната површина, униформа на притисокот на штипката, за да се обезбеди прецизен изглед на стегање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЗЗИИН АН207 Мултифункционална Кутија За Складирање Козметика Кади со 3 Фиоки и 13 Делови Бела Дрвена Кутија За Складирање Козметика Мал Накит

Можете да го отворите и затворите за неколку секунди со операција со една рака, многу погодно и без одзе�

DEN 398.40

Tek Styz USB Cенски до USB машки адаптер компатибилен со вашиот LG G5 за OTG со полнач за тип-C. Користете со уреди за експанзија како тастатура,

✅usb otg / onthego✅ : Вклучете и користете компатибилен со вашиот LG G5 со компјутерски периферни уреди, како што

DEN 1500.80

Bestonzon лажица сет 2 парчиња сол керамички држач во форма на сад со шеќер сад со тегла со зачинување на кондимент и овошен капак Помело тенџере

Еден сет вклучува една тегла со капак, една лажица Овој исклучителен сет прави одличен подарок за домаќ�

DEN 411.20

Deadwood изработени алатки 45 степени за заклучување на митрат -бит - 3 парчиња парчиња рутер за рутер за дрво за 3/8 до 1-1/4in дрво од дрво

[Сигурни битови на дрвокрадци] : Без разлика дали работите на куќа, биро или сет на играчки, изработени ал

DEN 591.84

Пластично стакло заштитен филм Атфоликс компатибилен со заштитник на стакло Samsung NX2000, 9H хибриден стаклен FX стаклен екран

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX

DEN 212.64

Предизвик Монета 1917 Скитници Монета Змеј Легенда Антички Бакар И Сребро Комеморативна Монета Копија Орнаменти Колекција Подароци Монета

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 1.33

Комплети за сликарство на Даихел Дијамант за возрасни - Дрво на животот целосна вежба дијамантски точки слики за почетници, тркалезна

Што ќе добиете : Секој комплет за сликање на дијаманти доаѓа со сè што ви треба за да започнете! Јас Преми

DEN 2.33

Футрола ЗА Футрола Од ФУТРОЛА За Опо Р15 Про, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка Со

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

DEN 726.40

Отеркин За Samsung Galaxy S23 Ултра Случај Водоотпорен, S23 Ултра Случај Со Вграден Екран&засилувач; Заштитник На Камерата, 360°

?●Ip68 Сертифициран Водоотпорен Q Овој водоотпорен случај Е компатибилен САМО СО S23 Ultra 5 G 2023 ВерзијаЦелос�

DEN 319.84

Патка гума прашка торба за пешачење за пешачење ранец Прилагодлив дневен пакет на рамената торба за градите за жени мажи

【Совршена големина : 3,54*748*15,35 in / 9*19*39 см, торбата со прашка може да се постави камера, книги за белешки,

DEN 1.00

Мјауи Божиќна Мачка Мала Кутија За Накит Патување Мал Организатор Пренослив Витрина За Складирање На Прстени Обетки Ѓердан Божиќни

ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

DEN 0.67

Случај БАТЈУ За Samsung Galaxy Tab S8 2022 /S7 2020, Со Заштитник На Екранот+Држач За Моливи+Ремен За Раце+Држач За Удари, Капак За Табулаторот

360° ротирачки ротирачки ротирачки Ремен за Рака обезбедува поудобен и поудобен начин за вас до зафат од

DEN 2.33

Тоа Е Во Мојата Днк Државно Знаме На Колорадо Керамичка Кригла Креативна Црна Внатрешна Шолја За Кафе Издржливи Чаши За Рачка Уникатни

100% Керамика Висококвалитетни и еколошки керамички материјали, сигурен квалитет Црна глазура, стилска л

DEN 2.67

Њуфаундленд &засилувач; Лабрадор | 2023 12 х 24 Инчен Месечен Плоштад Ѕид Календар | Вајман Издаваштво | Канадски Регионални Патувања

Слики од зачудувачки глетки, бранови врежани крајбрежја и местата каде Што Њуфаундленд 12" х 12" (затворен)

DEN 1.67

Акционен држач за монтирање на камера - држач за магнетна база - монтирање на заградата за пијалаци за автомобили - за GoPro Hero

Направено од премиум пластични и метални материјали, овој производ е здрав и издржлив Со силен магнет, м

DEN 125.60

Fvdfdg симпатична чаша за мачки керамички кафе чаша со прекрасна капаче за маче и лажица од канџи, млечна чаша за loversубители на

【Симпатична чаша за кафе со мачки】 —— Симпатичната лажица за мачки е собрана од слатки играчки за мач�

DEN 1.67

Микролитар 07-8021G-1000-A Полипропилен μLplate склопен комплет за компоненти, 1,0 ml, чист, конусен инсерт инсталиран во μlplate и зелена

Конусен инсерт Со предпресечен FEP / BUTTIL SEPTA Со предпресечен FEP / BUTTIL SEPTA Овие производи испраќаат со инсерт

DEN 3.00

Покажете ми ја вашата торба за топла вода со топла вода со топла вода за топла вода за рачни нозе на вратот Потопло со мека покривка

Материјал за шише со топла вода : Направен од висококвалитетен гумен материјал Шишиња со топла вода за д

DEN 2.33

Алипис Дома Декорацијата Дома Декорација 2 парчиња Соба за простории стојат нокти железо уникатно решетка за креативно полици за складирање на

Направено од железен материјал кој е од и безбеден и издржлив за употреба Дизајн стилски изглед и исклу�

DEN 1041.60

Пластични гониометар Јасно Брзо Агол Транспортер Агол Пронаоѓач Агол Владетел со 7 Инчен Рака 360 Степен Агол Мерење Алатка За Училиште

Содржина на пакетот : ќе добиете 2 парчиња јасни транспортни гониометри, доволно количество ги задоволу�

DEN 2.33