• Обновено
Диксон Л74Ц-3 3/8 Серија - 1 Масло Магла Подмачкувач Транспарентен Сад Со Штитник

Диксон Л74Ц-3 3/8 Серија - 1 Масло Магла Подмачкувач Транспарентен Сад Со Штитник

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Транспарентен Сад Брзо ослободување бајонет сад. 118 scfm Проток. 3/8 " Големина На Пристаништето. Транспарентен Сад. Брзо ослободување бајонет сад. 118 scfm Проток. 3/8 " Големина На Пристаништето. 3/8 " Серија - 1 Масло Магла Подмачкувач Транспарентен Сад со чувар. Транспарентен Сад. Брзо ослободување бајонет сад. 118 scfm Проток. 3/8 " Големина На Пристаништето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Милениум-Филтри MN-HP77NL1625WB HY-PRO Хидрауличен Филтер, Директна Размена, 304 Мрежни Медиуми Од Нерѓосувачки Челик, Големина на Задржување

Целосно Компатибилен со оем производ Произведено ВО МИЧИГЕН САД Фотографиите може да бидат општи претс

DEN 3.00

Жаноко Г1/4 Пристаниште Филтер За Воздух Регулатор Извор На Воздух Единица За Третман На Гас Филтер Регулатор На Притисок Вентил Со

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МЕТАЛ●регулаторот на филтерот е изработен од висококвалитетен метал и пластика, со

DEN 3.00