• Обновено
Вудхед-КОМПЛЕТ-Мх3 Молекс 194130098 Комплет Терминали Без Лемење, Целосно Изолирани Брзи Исклучувања, 150 Парчиња, Направени Во Америка

Вудхед-КОМПЛЕТ-Мх3 Молекс 194130098 Комплет Терминали Без Лемење, Целосно Изолирани Брзи Исклучувања, 150 Парчиња, Направени Во Америка

DEN 192.00

Залиха
Во магацинот.

ВКЛУЧУВА ЦЕЛОСНО ИЗОЛИРАНИ ТЕРМИНАЛНИ СОРТИ : овој комплет вклучува (50) Целосно Изолирани Женски Сорти На Спојки, (75) Целосно Изолирани Сорти На Машки Спојки и (25) Целосно Изолирани Женски Брзи Исклучувања ТЕХНОЛОГИЈА НА МОЛЕКС ВЕРСАКРИМП : терминалите и конекторите во стилот На бурето Версакримп имаат лемен спој на цевката врзан со специјална легура на сребрено лемење што нема да се отвори во нормални услови на стрес или повлекување на жицата. Версакримп може да се стегне од која било насока, со многу различни методи и со многу различни видови алатки. Овој терминал е идеален и за цврсти жици што тешко се стегаат и за заглавени жици. ПРАКТИЧЕН ПОДЕЛЕН КОНТЕЈНЕР : Комплетите За Терминали Без Молекс доаѓаат во организирани пластични садови. Овие поделени контејнери ви овозможуваат брзо и лесно да го пронајдете точниот терминал што ви треба. СЕОПФАТЕН ТЕРМИНАЛЕН КОМПЛЕТ БЕЗ СОДЕР : молекс создаде терминални комплети имајќи ја предвид вашата погодност. Овој комплет е создаден за да ви даде целосно сеопфатна разновидност на терминали за брзо исклучување, така што ќе бидете подготвени за сите ваши потреби за ожичување. ПРОИЗВЕДЕНИ Во САД : молекс терминали И терминални комплети се гордо произведени Во Соединетите Држави во двете американски фабрики На Молекс во Санкт Петербург, Фл И Пинелас Парк, ФЛ. ВКЛУЧУВА ЦЕЛОСНО ИЗОЛИРАНИ ТЕРМИНАЛНИ СОРТИ : овој комплет вклучува (50) Целосно Изолирани Женски Сорти На Спојки, (75) Целосно Изолирани Сорти На Машки Спојки и (25) Целосно Изолирани Женски Брзи Исклучувања. ТЕХНОЛОГИЈА НА МОЛЕКС ВЕРСАКРИМП : терминалите и конекторите во стилот На бурето Версакримп имаат лемен спој на цевката врзан со специјална легура на сребрено лемење што нема да се отвори во нормални услови на стрес или повлекување на жицата. Версакримп може да се стегне од која било насока, со многу различни методи и со многу различни видови алатки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Направено во САД - Маска за бело лице за еднократна употреба - поголема од 98% заштита - 3 слоевити маски за лице - Совршено за употреба

Направено во САД Направено во САД Направени во САД Маски за лице произведени во даб тревник, Илиноис Ист

DEN 280.00

Држач за далечински управувач на морнарицата со сина камо со 5 оддели PU кожен организатор биро за складирање кутија за складирање на

Кожа Издржлив и отпорен на нечистотија, исклучителна изработка и прецизно жици Елегантниот дизајн на к�

DEN 3.00

Комерцијален ETL Countertop Countertop Countertop Тешка машина за сладолед, мини -табела Топ 1400W Гелато Производител на сладолед, капацитет 15L/час

Главна спецификација : дизајн на countertop, комерцијална машина за сладолед, замрзнувач на серии, опремена с

DEN 1563.20

Виски декантер Отпорен На Топлина Воден Бокал Стаклен Чајник Стомна Со Капак Ладен И Ракувајте Со Боросиликатен Стаклен Бокал Отпорен

●Широка Примена Е Совршена За рефус подготовка на лабав чај, инфузии, ладни пијалоци, погодни за подгот�

DEN 3.33

Bettomshin 10pcs Цевка Заградата Овална Плакарот Прачка Крајот Поддржува Прирабници Приклучок за 53x25,5mm Прачки Гардероба Плакарот 00185

[СПЕЦИФИКАЦИЈА] Материјал : легура на цинк; површинска обработка : силна светлина; одговара за прачка во

DEN 3.33

GT графика Франција мапа на знамето на мапата - 3 налепница за винил - за лаптоп за автомобили I -рампа Телефон Хард капа - водоотпорна

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

DEN 916.80

ЖИВ Држач За Стапчиња За Јадење Висечки Држач За Стапчиња За Јадење, Решетка За Сушење Кујнски Прибор За Организатор На Рамни

Таа е погодна за складирање на лажици вилушки ножеви стапчиња за јадење сребрени садови или други мали �

DEN 1.33

Најдобар адаптер за глобален AC/DC за Verilux Rise & Shine Serenity Model VA06 природен алармен часовник звук на звук на бучава систем за напојување

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 755.20

57 компјутери Кинески новогодишни украси 2023 Пролетните спојки Чунлијан црвена хартија Фенер Плаки Хонг Бао Кинески Фу Карактер прозорец

Кинески новогодишен декорација сет : Пакетот вклучува 2 пара спојки, 2 комплети кинески новогодишни фурл

DEN 255.84

Цветни Летни Тропски Палми Лисја Фламинго Хибискус Пренослива Торбичка Стп Кожна Училишна Кутија За Пенкало Стационарни Кеси Со

Увезени Димензија : 7,87"(Л) х 3,35 "(Ж)х 2,16"(В), умерен капацитет за учениците да држат моливи, за жените да ја д�

DEN 1139.20

10 парчиња y Spade Plug, црвен црн никел обложен U Fork Spade конектор со приклучок за банана со банана од 4мм за повеќекратни електронски

Дизајн со чист бакар никел : Y Spade конектор усвојува чист бакарен материјал, обложените облози отпорни на

DEN 187.04

Папучи за жени на отворено водоотпорен памук дома мажи топли меки солидни летни флип -апостолки сандали куќа туш перница вода чевли за дами клин

Увезени ✔ 【Womenените флип флоп сандали】 флип апостолки со лак поддршка жени летни влечки жени жени црни

DEN 190.24

Wdbby алатка торба торба отпорна на кожа мултифункционална електрична алатка за алатки за рачно складирање на алатки за складирање

Мултифункционална торба за алатки Материјал : Cowhide Применливи сценарија : Складирање на додатоци за ала�

DEN 3.33

Држач за зафат на ергономијата со 2-пакети за ергономија за 2-ри генерал додатоци за стилови, тенок држач за покритие на силиконски заштитен

Компатибилен со : Овој случај на заштитен ракав е само за 2ри моливче 2ри генерал : i Pad mini 83 '' (6ти генерал), i

DEN 344.00

Maseенски плус со големина на качулка со дуксери модни патенти новини за печатење јакна за печатење лабава необични дуксери на врвовите на

џемпери за жени Женски плус со големина на качулка, маички модни патенти, новини за печатење јакна за пе�

DEN 153.44

Копчето за ротирање на навој Patikil, 2 парчиња l тип M5 17mm Прилагодлив завртка за палецот, за систем за монтирање на фотоапарати, сива,

Материјал : Алуминиумска легура, 304 не'рѓосувачки челик; Боја : сива; Големина : 28 x 19,5 mm / 109 x 0,76inch (L x W); Голе�

DEN 1.33

Oxxi професионален гел за боја, лак 10мл. Гел LED/UV нокти палто Потопете го оригиналниот/Опал/диско/диско -бум/гранит/француски/слава/румба

Professional Professional Gel Polishes се дизајнирани за брзо создавање траен маникир, се користат во сет со база и горнио

DEN 2.33

Боквин 4 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик Реверзибилни Куки За Фиоки На Кабинетот На Вратата Во Форма На З Реверзибилни Цврсти Висечки Куки За Крпи,

?Што Ќе Добиете : 4 парче нерѓосувачки челик над вратата кабинет фиока куки закачалка, суптилен и стилски

DEN 95.84

Hiscus 25 во 1 електронски комплет за поправка на шрафцигер Torx шрафцигер за паметни телефони Камера за часовници Таблет компјутер

Боја : како што е прикажано Име : Комплет за шрафцигер Хекс шрафцигери (10 парчиња) : T2 T3 T4 T5 T7 T8 T9 T10 T15...

DEN 3.33

Срцева Виолина Љубов Платно Склопувачки Корпи За Складирање Коцки Корпи За Организатори Со Рачки За Автомобил За Домашна Канцеларија

Овие издржливи канти за складирање што се преклопуваат се направени од СТП и платно,силни и издржливи О�

DEN 495.84

Заштитно Куќиште Јасен Случај За Samsung Galaxy A23 Плус, Футрола За Цело Тело Проѕирна Футрола За Телефон, Тенок Заштитен Капак На Телефонот

●Компатибилност●овој случај е прилагоден само За Samsung Galaxy A23 плус Ве молиме потврдете го моделот на тел

DEN 2.33

Kdettpy 3 пакува престилки на серверот за наставници со 6 џебови келнерка престилки со патенти од половина половината престилки за училница

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 351.84