• Обновено
Кригла за патување со кафе на бадас гангста

Кригла за патување со кафе на бадас гангста

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Направено од не'рѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е изработено од не'рѓосувачки челик, не е безбедно микробранова печка. Дебелиот двоен wallид помага да се чуваат топли пијалоци топло и ладни пијалоци ладно далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди траен принт. Капакот е безбеден машина за миење садови и отпорен на распаѓање. Забелешка : Овие не се „официјално“ одобрени како машина за миење садови безбедни од нашиот продавач, иако ги водевме низ стотици пати без проблеми. Миењето на рацете е официјална препорака за чистење. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте не и ние ќе го направиме правилно. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

PDGJG кујнски лажица држач за садови за држач за складирање на капакот за складирање на садот за складирање на капакот за садови за

Може да се постават две позиции на картички, тркалезни и квадратни табли за сечење Две оддели, вентилира

DEN 2.33

Металтекс Пепито 3-нивоата за зачини-Пол за складирање на кујнски монтирани во wallидови за зачини и мирудии-Политерм лава, 36 x

Направено во Италија Практична решетка за зачини, може да се обеси или едноставно да се постави на врвот

DEN 3.33

Садови и тави што висат решетки, организација за складирање на прибор за готвење, кујнска прибор железница, капакот за готвење од не'рѓосувачки

Материјали : Решетката за виси од тенџере е направен од не'рѓосувачки челик, кој е тврд и издржлив, не е л�

DEN 363.20

Послужавник за сервирање - табела за табели - Елегантна декоративна лента - и и печатена табела за стакло - Перктичен и здрав дизајн

Премиум конструкција на квалитет : Овие ленти за масичка за кафе се изработени со супериорен квалитет, в

DEN 1.00

Без чад на решетката, кусимакс електрична скара, 1500W затворен скара, преносна корејска скара за скара со LED паметен дисплеј и капаче

Сакате да се скара во кое било време, каде било?Cusimax Electric Brabless Grill е идеална за секоја ситуација во печење

DEN 1999.52

Организатор на зачини за зачини од 3 нивоа за кабинет, countertop за складирање кујна, организатор на шалтер, организатор на кујната, организатор

【3нивоа за зачини за зачини за countertops】 Овој одвојлив организатор на решетката за зачини од 3 нивоа за count

DEN 3.33

Мауаг Денот На Мајката Подароци Смешни Кафе Кригла За Мајка Жена, Супер Мајка Супер Сопруга Супер Уморни Симпатична Присутни

Мауаг божиќ подароци смешни цитат кафе кригла машина за миење садови и микробранова печка безбедно, печ

DEN 2.67

Kesyoo гроздобер кафе кригла тики чаши коктел керамички тики чаши хавајски забави симпатични егзотични коктел чаши хавајски тики кригла тропски

Хавајски партиски чаши : Тики чаши керамички хавајски забави чаши пијалоци, тики бар чаши за коктели, п�

DEN 272.16

Секојдневни задоволства замрзнати Елса не'рѓосувачки челик изолирани шише со вода со двојни капаци со чаша, слама и торба 650 мл

Симпатична сет за шише со вода : Овој производ се состои од шише со вода, чаша и торба Направено од матери

DEN 735.52

Кошница за еднократно шопинг Бамбус остава преносен преклопен пикник намирници кеси за перење алишта за торба за торба за купување корпа

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 447.84

Антички стар дел од кал познатата виолетова песочна тенџере чиста рачно изработена санихан саниу домаќинство чајник бутик кунг фу чај

Пурпурен чај од песок Сурова руда пурпурен песок чај домашно милениче Декорација на сад за чај со пурпу�

DEN 5232.64

Sanno Magnetic Spice Rack, магнетна полица за зачинети организатори зачини зачини за зачини со 8 отстранливи куки, ладилникот за тегла за

Широк спектар на употреба Погоден за мали кујни, станови или ограничени простори Заштедува простор...

DEN 352.00

Блок на магнетски нож Secura, држач за ножеви со бамбус, држач за двојно странични ножеви, кујнски мултифункционално складирање со транспарентен

Магнетните ленти паметно лоцирани во блокот се доволно силни за да држат ножеви од сите големини Лесно �

DEN 799.84

Елегантни Цвеќиња Од Лебед Боја Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Торба За Пикник На Отворено Училиште Контејнер За Храна

+Димензија : 9, 1х5, 7х8, 1 инч / 23х14, 5х20 ,5 см (Lx Hx W) Оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може

DEN 335.68

Производител на сендвичи на Раи Дан, Прес за сендвичи, француски тости, омлети, панини и многу повеќе, преносни, нелепливи, Грил прави

Додадете едноставен стил Rae Dunn во вашиот дом : Доставете ја вашата кујна со овој производител на електри�

DEN 479.84

Држач за капаци на капакот од 2 парчиња, капакот на капакот на тенџерето, држачот на капакот за пластични wallидови со повеќе

【Големина】 2pcs / 1 Set / 7*6,6*11,6*2cm (2,76*2,60*4,57*0,79in), бело 【Висококвалитетни материјали】 Употреба на безбедни

DEN 0.33

Lioying Canvas Tote торба за жени, торбички за намирници за еднократна употреба, симпатична торба за рамо, персонализирани подароци со

Платно, памук Поставена памучна обвивка Затворање на патент Материјал? ? Дизајн? ? Капацитет ? : Дизајн на

DEN 0.67