• Обновено
Knacro DC 12V 24V 36V 48V 10V-55V 60A 3000W PWM Контролер за брзина на моторот Дигитален дисплеј DC Controller на мотор со напред Стоп за запрена дигитална скала за дигитална брзина 0-

Knacro DC 12V 24V 36V 48V 10V-55V 60A 3000W PWM Контролер за брзина на моторот Дигитален дисплеј DC Controller на мотор со напред Стоп

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Висока струја напред и обратен гувернер на моторот Влезен напон : DC 10-55 V.Output Напон : ЛИНЕРСКИ ЛИНЕР. Континуирана струја : 60а. Максимална струја : 100А. Оперативна фреквенција : 15k Hz. Процент на дигитален дисплеј 0-100. (Белешка : Моторот е целосна брзина на не-моторна реална брзина. Висока струја напред и обратен гувернер на моторот. Влезен напон : DC 10-55 V.Output Напон : ЛИНЕРСКИ ЛИНЕР. Континуирана струја : 60а. Максимална струја : 100А. Оперативна фреквенција : 15k Hz. Процент на дигитален дисплеј 0-100. (Белешка : Моторот е целосна брзина на не-моторна реална брзина. Влезен напон : DC 10-55 V. Влезна струја : Потребно е поголема од струјата на работа на моторот. Излезна струја : Одлука за големина на оптоварување. Континуирана струја : Во рамките на 60А. Максимална моќност : 3000 W (моќност еднаква на напон * струја). Отворање на копчето : 7мм. Тип на брзина : прилагодлива струја. Режим на контрола на брзината : На Исклучен линеарен потенциометар 270 степени. Опсег на брзина : 0-100% . Оперативна фреквенција : 15k Hz. Напред и обратна : поддршка. Големина : 120*97*28mm (L*W*H). Тежина на производот : 300g.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

КОМПЛЕТ За Блокирање На Генераторот АКАНОРА За Квадратни Вертикални Панели 150 Или 200 Засилувач, 3 1/4 до 4 Инчи Растојание, Сино

За време на прекин на електричната енергија, комплетот за блокирање на прекинувачот безбедно ја насочу�

DEN 634.88

GOOFFY DZ47 2p Минијатурни Прекинувачи 32a 400V Рачни Прекинувачи За Преостаната Струја 4ka Заштита Од Истекување На Земја Прекинувачи

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : минијатурен прекинувач може да го заштити цивилното електронско коло од преоптоварув�

DEN 3.33

110V 90W AC мотор Електричен мотор со еднофазен мотор мотор 0-67 вртежи во минута Електрична променлива брзина прилагодлив контролер

【Материјали со висок квалитет】 Мотор за намалување на променливата опрема, изработен од врвни материј

DEN 2.67

Техничка Прецизност Т12 Замена На Баласт За Универзална 546-Б-ТЦ-П Флуоресцентна Светилка Баласт Работи НА Ф15Т8 / Ф14Т12 / Ф15Т12 / Ф20Т12 Светилки-Т12

20 Моќност, 120 Влезен Напон, 0,17 Ампер Оваа светилка за баласт т12 1 се мери на 6,45" должина и 2" ширина Овој бал�

DEN 1115.84

Cionyce 2 Пакет NPT 1 Инчен Кабел Жлезди Бел Кабел Костец Најлон Вирус Олеснување Жица Жици Водоотпорен Кабел Жлезда Конектори

[Пакетот Содржи] 2 пакет НПТ 1 Кабелски Жлезди; Ја Исполнува вашата дневна употреба за замена [Издржлив Ма

DEN 1.33

Најдобро 3 банда цинк легура масло однесено бронзен метален декор wallидна плоча, гранд колекција Метал декоратор излез на излез за прекинувач

Елегантните линии на Grandидните плочи на Гранд колекцијата во подмачкана бронзена завршница одекнуваат

DEN 1.33

Starelo 15amp Еден Отворен Приклучок Водоотпорен Приклучок, Ѕид Штекер, IP66 125V 2group Прекинувач Капак, Отворено Водоотпорен Ѕид Приклучок

Материјал : овој единствен надворешен штекер е изработен од висококвалитетен чист компјутерски матери�

DEN 415.84

Мерач на напон на напон на напон Knacro AC, мерач LCD дигитален дисплеј амперметар мултиметар со сплит јадрото на струјата на струјата

Дигитален мултиметар : Овој мерач на енергија на енергија може да ја мери и прикаже активната фреквенци�

DEN 319.84

Quul дигитален мултиметарски тестер LED мултитистери со сонди на напон мерач рачен наизменичен охм кондензатор волтметар во волтметар

Високи перформанси, електронски компоненти ЛЦДдисплеј со висока дефиниција Заштитна обвивка за гума о�

DEN 5011.20

Dewenwils табела за ламби за затемнување на ламби за затемнување на LED/CFL светла и светилки со блескаво, контрола на слајд со целосен

【LED компатибилен затемнувач】 Внатрешен прекинувач за затемнување на светлината работи со сијалички LED

DEN 1.67

Sinloon UL-LP сертификација T5 T8 LED LED ламба Поврзување жица тавански светла дневна светлина LED интегриран кабел за цевки за поврзување на

Спецификација : 3 * 0,824㎡ бакарна жица Опсег на работен напон : 110 V250 V Макс излез : 6а Материјали : ПВЦ изолац�

DEN 1.00

Карлак 5 парчиња Продолжен Кабел Жица ЗА Палуба Светло 1м/39.4 Во Должина 2 Пински Продолжен Кабел Ip67 Со Машки И Женски Конектор За Соларна

* Користете висококвалитетен пвц материјал, одличен конектор, огноотпорен и ip 67 дизајн на Отпорност на В

DEN 0.33