• Обновено
Пренослив Автомобил Радио со Безжичен Apple CarPlay &засилувач; Android Авто, 7 Инчен Ips Допир Carplay Екран СО 1080p Резервна Камера, Компатибилен Безжичен Огледало Линк, Siri/FM/AUX/64GB T

Пренослив Автомобил Радио со Безжичен Apple CarPlay &засилувач; Android Авто, 7 Инчен Ips Допир Carplay Екран СО 1080p Резервна Камера, Компатибилен

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

?●Безжична Врска Apple Carplay И Android Auto И Mirror®стерео поддршка На Автомобилот безжичен Карплеј, Android Auto и Огледало Врска Откако ќе ги поврзете Bluetooth и Wi Fi, можете да гласовна контрола за пристап до функциите на вашиот паметен телефон, како ШТО се GPS навигација, музика, телефонски повик, порака и многу повеќе. Дозволете да се фокусирате на условите на патот и да возите безбедно. ?€1080p Резервна Камера и IPS Екран На Допир ● преносливото радио за автомобили е опремено со водоотпорна камера за рикверц со висока дефиниција 1080 P и целосен екран на допир со 1024 ® 600 IPS, обезбедувајќи одличен квалитет на сликата и пошироко видно поле. Поддржува прилагодливи линии за обратно водење (нагоре и надолу, тесни и широки). ?●Bluetooth и FM Преносот®Вградениот Bluetooth чип со повисока спецификација го прави Bluetooth сигналот постабилен. Ова радио за автомобили има вграден звучник, ако сакате погласен звук, можете да го префрлите на вашиот оригинален автомобил преку Aux кабел, поставете го преносливото стерео за автомобили и оргиналното FM радио на истиот FM радио канал за да ја слушате емитуваната станица, музика, ТВ, вести, временски информации. ?●Бесплатна 64 GB SD Картичка И Прилагодлива Осветленост}пакетот содржи бесплатна 64 GB SD картичка, дури и ако нема мрежа, можете да ја репродуцирате вашата омилена музика и видеа. Поддршка прилагодување на осветленоста, можете да ја прилагодите соодветната осветленост според реалните услови на животната средина, или ден или ноќ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ДОИТОЛ Огревно Дрво Сплитер Вежба Бит 4 парчиња Огревно Дрво Сплитер Дупчалка За Дупчалка За Дрво Завртка За Завртки Конус Драјвер

Само инсталирајте ги дупчалките во вежбата за напојување и дупчете го дрвото, а огревното дрво лесно ќе

DEN 0.67

Нубака 6 Парчиња iPhone 11 Сублимација Празно Куќиште,iPhone за Печатење 11 Сублимација Случај ЗА САМОСТОЈНО Прилагодување На Топлинска

★Nubaka дизајниран за iphone 11 сублимација случај (6 Изработен од висококвалитетен мек тпу материјал, издржли

DEN 1.33

АКСТИ 22мм Спорт Најлон Часовник Ремен Бенд Брзо Ослободување За Гармин Феникс 6Х 6 Про 5Х 5 плус 935 Пристап S60 Quatix5 Нараквица

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 0.33

Преголема кошула мажи топло густа цврста зимска пулвер руф, едноставен голф со долги ракави, исмејувачки врат, пријатни влезови

Материјал : Памук и полиестер ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218

DEN 2.33

КОВТОЈ Зафатен Одбор Монтесори за 1-2 Години, Развивање На Фини Моторни Вештини и Основни Вештини, 19-во-1 Едукативна Сензорна Табла

19ВО1 ДЕТЕ ЗАФАТЕН ОДБОР : Монтесори Зафатен Одбор, вклучувајќи патенти, облека, панталони, чевли, коверти

DEN 143.84

Круг Нерѓосувачки 6 Пирсинг Инкрустирани Обетка Мрена Цирконија Столпчиња Обетки Челик Компјутер Уво Додаток Столпчиња Обетки За Жени

Нашиот Обетка За Уши Е Со Одличен Квалитет 12 Компјутер Уво Обетка Може Да Додаде Било Кој Приврзок За Но�

DEN 2.67

АЦЕ СТАКЛО 5974-10 Серија Фридрих Кондензатор со 7 Влезот Черупка и Цевка, Големина Д Црево Боцка, 24/40 Страна И Дното, 250 мм Јакна

Големина д црево боцка 24 / 40 страна и дното Големина д црево боцка 24 / 40 страна и дното Врвот на кондензато

DEN 3818.40

Шлаге Комерцијални НД72ТЛР625 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Комуникациска Функција, Дизајн На Тубуларна Лост, Светла Хромирана

УЛ наведени за 3часовна оган врата Помалку цилиндар за заклучување Опсег на врата 15 / 8 " 21 / 8 " за сите функ

DEN 8752.00

Кристалмирајл природен златен пирит кристал 28 мм коцка карпа за лекување скапоцен камен аура реики фенг шуи подарок велнес духовна

Одлична златна пиритска коцка со A ++ за заздравување на кристали, велнес, мир, аура итн Спецификации Полу

DEN 1.67

TJLSS аквариум ротирачки ветерници за ветерници за декорација на ветерници за украси за рибини за уредување украси украсни карпи

Материјал : смола Оваа рокерија е направена од полирезин и прави возбудлив украс во кој било аквариум...

DEN 788.80

Сјај Покани За Роденденска Забава, Сјај Во Темнината Покана За Роденденска Забава За Девојчиња Момчиња Деца, Неонски Покани За Роденден,

1 Дизајн на производ : Ексклузивен дизајн во стилот на акварел со двострано печатење со висока резолуциј

DEN 1.00

Ауово анти -прашина душеци трим за додатоци на Chevy Malibu 2017 2017 2018 2020 2021 2021 2022 2023 Прилагодено вклопување врата џебни облоги на

(Ниво на трим : LT LS Premier итн Овој сет вклучува душеци за оддел за врати, централна конзола, држач за чаши До

DEN 415.84

Оош лигите памучни бонбони серија 2 од Зуру миризливи, незгодни, меки, меки, затегнати, олеснување на стресот, забави за забави, нелепливи со

Памучни бонбони : Искинете го, отскокнете го или истегнете го во која било форма што ја сакате, исто како

DEN 1.33

МРАВКИ дел 2 парчиња Багажник За Покрив За Форд Екоспорт 2013-2022 Алуминиумски Попречни Шипки Вкрстени Шини Решетка За Носач На Багаж Сребрена

Опрема За Кампување Риболов Столбови Одговара за 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Форд Екоспорт.Ве молиме пр�

DEN 0.33

Meymia мажи модни карирани кошули со качулка со лесни копчиња со долги ракави со долга кошула јакни со кошули Обични атлетски врвови

100% полиестер S = M = L = XL = XXL = XL = Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина по�

DEN 744.00

ЈВАН Капи За Момче Бејзбол Капа Бејзбол Шапка Момче, Републиканска Шапка добро бајден но Ова Е срање Тато Капи За Момче

100% памук Флексибилен и ДИШЕ : мрежестиот грб додава одлична дише за удобно носење без таложење на топлин

DEN 1.33

торба за Шминка за Патување јојоамој, Animalетска Морска Желка Животинска Желка Голема Козметичка Кеса Организатор На Шминка Мултифункционални

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површин

DEN 329.44

Доефо Кралот Чарлс ТРЕТИ Балони За Забава за Крунисување | 12 парчиња Кралска Тематска Забава Латекс Балони за 2023 Година Декорација На

⇅€Чарлс III Прослава На Крунисување Балон Quall Charles III Балон е дизајниран да го прослави крунисувањето На �

DEN 1.33