• Обновено
коса-иглички коса картичка коса клип задниот дел на главата женски пролет клип картичка мајка хоризонтална клип голем конска опашка клип

коса-иглички коса картичка коса клип задниот дел на главата женски пролет клип картичка мајка хоризонтална клип голем конска

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај.Направено со грижа, ја исполнува својата доверба.Цврст, долготраен сјај.Добро дизајниран и вреди да се има.Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет.Пакетот содржи : 1 * фиба забелешка : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Процесор За Боја на коса Процесор За Фен За Коса Со Прецизна Контрола На Температурата Повеќе Режими Коса Со Качулка, Професионален

●Машина За Фен За коса Нашиот акцелератор за обработка на бои за фен за коса може да го користи во салон�

DEN 0.33

Doitool 7 комплети 3 парчиња мажи панда прекрасна конфети чешел торба директно сјај дебела статичка детска боја мини чешла четка

Сува четка за коса : Слатка подарок за вашите девојки : Симпатичната четка за коса е корисен подарок за в�

DEN 1081.44

Стонсарв 10а Реми снопови За Коса Воден Бран-Бразилски Снопови За Коса За Беспрекорна Нега На Коса Луксузни Снопови Од Човечка

?Стонсарв Нега на Коса нуди врвни снопови за човечка коса, совршени за стилизирање и природен изглед ?Из�

DEN 2238.40

Четка за четка и мазнење со четка за влажна или сува коса, четка без запчиња поставена за долга, густа, природно кадрава коса U12

Ова е чешел за чешлање што може да ги задоволи вашите различни потреби за нега на коса Безболно и мазно :

DEN 1.33

55х66 Инчи Полиестерска Наметка За Сечење Коса Јагода-Милкшејк - Вегански Салон Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 1.00

Никис 4/27 Човечка Коса Чипка Предни Перики 13х4 Чипка Напред 150% Густина Обоени Перики Лабав Бран Подготвена Природна Линија На Коса

Перика никис се наоѓа во градот Лигежуанг,Џиаожу,Кингдао Кина Градот лигежуанг е едно од главните места

DEN 3.00

КСУАНФЕНГ 6 инчен Злато Професионални Ножици за Коса 9цр18 Челични Ножици за Сечење и разредување Се Погодни За Салонски Фризери, Мажи, Жени,

Сетот за професионални берберски ножици од десната рака е изработен од парче професионален челик 9цр18 с

DEN 2.00

613 Снопови Човечки Снопови За Коса 613 Прави Снопови 18 20 22 Инчи Необработена Бразилска Девствена Коса 8А Одделение 613 Прави

●Материјал За Коса€ : Необработена Бразилска Девица Коса 613 Мед Русокоса Директно Човечки Снопови Коса

DEN 586.88

12 Боја Косдад Цветни Клипови За Коса За Жени, Со Мат Финиш Што Не Се Лизга, Идеален За Густа Коса, Силно Држење, Издржливи, Симпатични

Веруваме дека вашите клиенти ќе ве ценат само ако ги цените Ние веруваме дека изградбата на силен бренд

DEN 3.00

Женска Перика, Модерна Долга Русокоса Перика Со Влакна Со Висока Температура Лесна За Носење Мека За Забави За Ноќта На Вештерките

Внатрешната обвивка прифаќа висококвалитетна мрежа, која има добра пропустливост на воздухот, ефикасн�

DEN 1.33

Четка за коса со перница од Vipk, пластична разнобојна вага, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за коса за сува и влажна

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 207.84

Амир Коса Loc Екстензии Човечка Коса Dreadlock Екстензии За Мажи И Жени Целосна Рачно Изработени 6-8 Инчи 0,8 См Дебелина Човечка Коса Dreadlock

1, МАТЕРИЈАЛ : Екстензиите За Дредлок Се Направени Од 100% Човечка Коса, Рачно изработени Многу Мек, Лесен, �

DEN 479.84

Калории 20 парчиња Метал Гроздобер Пеперутка Жени Стилизирање На Косата Ханфу Кинески Јапонски Ресел Фиба Кипао За Пеперутки И Шноли

Фиба За Реси Од Ткаенина : навистина прави здодевниот стил на коса да изгледа прекрасно и може да оди со �

DEN 1.00

Целосен Сјај 2 пакувања Вкупно 155g 8P60 16 Инчен Пепел Кафеава Нагласува Платина Русокоса Лента Во Екстензии На Коса Реми Човечка Коса +

РЕНТАБИЛНО не може да одлучи помеѓу продолжување на косата со ткаенина и продолжување на косата со лен�

DEN 3.33

СОЛУСТРЕ Двострана Лента Двострана Лента Двострани Ленти За Коса Налепници Леплива Лента За Продолжување На Косата Леплива Професионална

Лесен за употреба, многу удобен и здрав за главата, двострана лента, лесен за лепење и чистење, без остат�

DEN 2.33

Истражување на Кератин Комплекс 4х120мл Бразилски Долгорочен Третман На Дување Коса Со Кератин Со Масло Од Арган Професионални Резултати

ОВОЈ Долгорочен Третман на Коса со Кератин содржи масло Од Арган, кокосови масла, протеини и аминокисел�

DEN 702.08

Четка за четка и мазнење со четка за влажна или сува коса, четка без затегнување поставена за долга, густа, природно кадрава коса U33

Ова е чешел за чешлање што може да ги задоволи вашите различни потреби за нега на коса Безболно и мазно :

DEN 598.40

НАПНАТ Игла Навивам Клипови За Коса Подароци Зајаче Клипови И Декорација Коса Жени Симпатична Коса Коса Фиба Додаток За Девојки

[Пофлексибилно] Овој Клип За коса Има Добра Еластичност и Флексибилност, Совршен за Вашата Густа, Фина, �

DEN 1.00

Невидливи Жичани Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса, Омбре Клип Во Екстензии за Коса 14 инчи 80гр Русокоса Бајалажа До Кафеава Омбре

1●Поудобно 16 Инчи / 18 Инчи : 80 Грама 20 инчи : 100грам Живот на косата : во голема мера зависи од тоа како биле

DEN 1.67

Елизавека ЦЕР-100 Колаген Слој Коса А+ Мускул Навивам Крем 120мл/4.06 фл. оз. - Крем За Виткање коса / Крем За Виткање За Брановидна Коса

Крем за виткање кој ја враќа еластичноста на кадрици на косата Обезбедува влага и исхрана за сува и груб

DEN 3.00

ЗРСЛ Водоотпорни Машини За Коса, Безжичен Електричен Тример за Коса, УСБ Машина За Фризура Со Машинка За Коса На Полнење Погодна За Машки Бербери

● Безбедни И Остри Сечила За Сечење Со Двоен Челик Ниските вибрации, нискиот шум, точното и брзо потстри

DEN 1513.92

Колотрак Екстра широки четки за боја на коса, 3 инчи за намалување на ширина на влакната, време на апликација, цврсти влакна, 1

Дополнително широко време на заштеда : Исечете го времето на апликација на половина со Colortrak Extra Grarge Color Ch

DEN 3.00

Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 ХД Транспарентна Чипка Предни Перики Човечка Коса 160% Густина Без Лепак Бразилска Девица

●Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал100% Необработени Директно 10А Одделение Бразилецот

DEN 2.00

Ролери За Виткање Коса Без топлина Комплет 4 парчиња Најлонска Алатка За Фризура За Виткање Коса За Фризерство Во Салон

[Пакетот Вклучува] ќе добиете 1 комплет ролки за виткање коса без топлина, овој валјак за коса без топлин�

DEN 2.33

Симпатична Апстрактни Був Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 2.67