• Обновено
АСИ 3010025 303 кабелски жлезди од не'рѓосувачки челик, зафат на кабелот за олеснување на вирусот, тип 7900.21, стр. 21 навои, 30 мм орев, 10 мм-17 мм опсег

АСИ 3010025 303 кабелски жлезди од не'рѓосувачки челик, зафат на кабелот за олеснување на вирусот, тип 7900.21, стр. 21 навои, 30 мм орев,

DEN 12257.44

Залиха
Во магацинот.

IP 68, NEMA 6 P (потопна) оценка за заштита на влегување овозможува употреба во апликации каде што се присутни нечистотии, прашина или течности Изработено од не'рѓосувачки челик AISI 303. прстен за запечатување на неопренови за да се обезбеди тесна заптивка со течен. Широк континуиран температурен опсег од -25 до +100 степени Целзиусови. Дупка за монтирање 22,5 мм орев, 7 до 13 мм опсег за стегање. IP 68, NEMA 6 P (потопна) оценка за заштита на влегување овозможува употреба во апликации каде што се присутни нечистотии, прашина или течности. Изработено од не'рѓосувачки челик AISI 303. прстен за запечатување на неопренови за да се обезбеди тесна заптивка со течен. Широк континуиран температурен опсег од -25 до +100 степени Целзиусови. Дупка за монтирање 22,5 мм орев, 7 до 13 мм опсег за стегање. ASI 3010025 не'рѓосувачки челик AISI 303 кабелска жлезда затегнување на кабелот за олеснување на кабелот PG 21 навои на теренот, 29 мм затегнување навртка и опсег на прицврстување на жица од 10 до 17 мм. Вметнувањата на кабелските жлезди за олеснување на вирусот се изработени од пластичен најлон полиамид PA 6.6 со рејтинг на само-разгорувачка запаливост.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Слушалки за спроводливост на коските на лолука безжични Bluetooth Отворено уво слушалки ipx5 Bluetooth уво клип Слушалки за спроводливост

【Стабилно носење】 Пупки со отворено уво е нов стил на вистински безжични уши на отворено уво, иноватив�

DEN 0.33

Иховен Пренослива Звучна Машина, Бела Звучна Машина За Бучава Со Ноќни Светла 7 Смирувачки Природни Звуци Тајмер За Спиење На Полнење Bluetooth

❀●Машина За Звук на спиење 7 природни звуци, 3 килибарни светла, 7 СВЕТЛА ВО БОЈА РГБ, плус ефект на гради�

DEN 367.84

Розово Злато Нараквица Женски Носење На Сите Натпревар Накит Европски И Американски Едноставна Љубов Соѕвездие Нараквица Притисок Обетка

ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : Пенливите Кристали се Нанижани Заедно За Убав И привлечен Изглед Можете Лесно Да Одго

DEN 2.67

МИЛЕ 2 Панели Кујнски Нивоа Половина Прозорец Проегирни Завеси Прачка Џеб Воил Завеси За Кујна Бања Мали Прозорци 29 на 24 Инчи Бело

Големина и Материјал : Пакетот вклучува 2 панелни завеси, W29x L24 по панел, W58x L24 по сет(од горниот раб на џеб�

DEN 3.00

Глафи ​​слатка цртан филм Панда розов молив кутија со голем капацитет торбичка торбичка торбичка за складирање козметичка кеса

【Висок капацитет】 7,5 x 3,15 x 4,5 инчи со соодветно складирање на капацитет на големина, може да складира до

DEN 1.33

LOREX LBV2531 1080P HD внатрешна/надворешна аналогна безбедносна камера со куршум со 130ft ноќно гледање, IP66, само камера, бела, 2-пакет

HD Квалитет на слика : 1 / 21 мегапиксел CMOS Оваа камера користи стандарден коаксијален кабел за да носи висо

DEN 1.67

Бричење за Лице За Жени, Отстранување На Влакна На Лицето За Жени, Електричен Брич За веѓи Бричење за лице бричење за веѓи лице за бричење веѓи

●Електричен брич за веѓи ® брич за лице од Типот На Батерија што е лесен за употреба и удобен за носење З

DEN 143.84

МОНТИРАЈТЕ-ТОА! Двојна Монитор Седат Стојат Работна Станица [2 Екрани до 32 Секој] Висина Прилагодливи И Брзо Ослободување Екран Монтирање,

УДОБНОСТ ЗА СЕДЕЊЕ : Нашиот двоен монитор и држач за биро за тастатура ви даваат максимална удобност во �

DEN 0.33

Ика Жени Мажи Божиќ Вратот Гамата Уво Јамки Бандана Лице Маска Фестивал Триаголник Лице Шамија Отворено Спорт Лице Покривање

? Испорака : Стандардна Испорака или Забрзана Испорака На стандардната Испорака и требаат 1020 дена за да �

DEN 2.33

Вонвон за дожд чувари страничен прозорец дефлектор се вклопуваат за 2022 година Hyundai Tucson Se sel n-line Limited 4PCS црн прозорец за отвори

▶ 【【Вентилација со полно работно време без истекување на вода】 Работи што треба да се направат кога в�

DEN 1.33

Звук Кафеава Машина За Бучава Звучна Машина За Спиење 30 Смирувачки Природни Звуци со 36 Контрола На Јачината На Звукот Компактна Големина

☘€ 30 Смирувачките Звуци За Избор€30 звукот Без јамка може да помогне да се направи удобна атмосфера за �

DEN 367.84

Пиштол со пиштол од песок од песок, пиштол chorrear арената, пиштол од експлозија на песок, пиштол со пиштол со песок, песок од

Висок квалитет и фино направени делови гарантира непрекинато проток на материјал за експлозија Рачкат�

DEN 1260.80

30 парчиња почувствувани волна украси од жела, Божиќни пинекони, почувствувани топки Пом Акорни новогодишна елка Пом Акорн се чувствува

Доволно украси : Пакетот содржи 30 парчиња почувствувана волнена желади елка што висат украси и 1 пакет о�

DEN 3.00

Најновиот крцкав Лигите,јагода путер Лигите комплет За Девојки, Супер Мека И Не-Леплива, Роденденски Подароци Партија Фаворизира За Девојки

Пена топки и лепак се поединечно спакувани Откако ќе ја добиете стоката,можете сами да направите лигите

DEN 0.33

Бајпабокс за Iphone 13 Pro Max Случај со 2 Екран Заштитник Калено Стакло &засилувач; 2 Камера Леќа Заштитник, Тешки Целосна Заштита Воена

●Компатибилност● Дизајниран За i Phone 13 Pro Max 6,7 инчи Со повеќе бои за избор Подобрен квалитет, висока комп

DEN 3.00

Бренсон Модел 8510 Ултразвучно Средство За Чистење, Со Дигитален Тајмер И Грејач, Монитор За Температура И Режим Дега, 117v

Ви дава целосна, ефикасна моќ на ултразвучно чистење Со дигитален тајмер, грејач, монитор за температур�

DEN 1488.00

Виси Огледало За Туширање Без Магла за Бричење со Прилагодлива Вртлива Кука И Стаклена Површина Без Изобличување - Наполнете Ја Задната

100% ВИСТИНСКО СТАКЛО ЗА БРИЧЕЊЕ БЕЗ ИЗОБЛИЧУВАЊЕ ова огледало се продава во два различни рефлектирачки

DEN 431.84

Колба за колкови, Бокал За Тиква,Преносно Шише Со Вода На Отворено Со Гумен Приклучок, Може да се Користи за Кампување или Внатрешна

Совети : бокалот е опремен со гумен затворач и дизајн на прстен за двојно запечатување, така што виното н

DEN 2.67