• Обновено
Американско знаме ќелав орел салон за сечење коса Кејп крпа, бербер фризер за фризура за фризура за стилизирање на ткаенина за стилизирање на Унисекс 55 x 66 во

Американско знаме ќелав орел салон за сечење коса Кејп крпа, бербер фризер за фризура за фризура за стилизирање на ткаенина за

DEN 463.84

Залиха
Во магацинот.

Крпа, полиестер Изработено од полиестер.Соф, лесен, отпорен на вода и издржлива ја одржува облеката сува и чиста. Големина : 140 * 168cm/ 55. Список на пакети : 1 * Кејп за сечење коса. Може лесно да се избрише чистење, машината измие топло или дури и исчистено. Професионални бербери за сечење коса со ракави, ја одржува облеката сува и чиста. Крпа, полиестер. Изработено од полиестер.Соф, лесен, отпорен на вода и издржлива ја одржува облеката сува и чиста. Големина : 140 * 168cm/ 55. Список на пакети : 1 * Кејп за сечење коса. Може лесно да се избрише чистење, машината измие топло или дури и исчистено. Професионални бербери за сечење коса со ракави, ја одржува облеката сува и чиста. Ова е задолжително за сите стилисти за коса. Дизајнот го прави посебна и интересна престилка. Заштитете од боја на коса и други штетни течности, одржувајќи ја облеката сува и чиста. Лесно е да се склопи и чува. Погоден за фризер, боја на коса, перм и повеќе, вода што ја отпуштаат и анти-статичка и нелеплива коса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЈЕРТЕР Гроздобер Кристали Невеста Свадба Додатоци За Коса За Невести Кристални Цветни Лисја Невестински Чешел За Коса За Жени И Девојки

Жените Рачно изработени објектНевестински чешел за коса (ќе има хроматска аберација поради проблеми Со

DEN 143.68

Слепи Бербер 101 Доказ Класичен Помада Стил Помада За Мажи-Силна, Податлив Држете &засилувач; Висок Сјај Коса Производ За Момци-Вода

Силен, Но ПодатливНеверојатно силен, но сепак совршено флексибилен, 101 Доказ Класичен држи тесни во теко

DEN 303.84

Абаодам 35 Парчиња Држач За Коса Клипови За И Додаток Патување Страна Употреба Девојка Пунџа Дневен Кристал Жени Стил Кристално Девојки Жена

Клип За Коса Со кристална Плетенка : прекрасна декорација на косата за вашите различни фризури, како што

DEN 0.33

Меки прашок за коса, контрола на маслото за коса, корен за коса Мета мат текстура во волуменски волумен во прав, стајлинг на косата за метирање

【Мат текстура】 Контрола на маслото во прав е мат текстура за природна фризура, безбедна, нексична, екол

DEN 1.67

ДЕСИ &засилувач; КО. 3 Парчиња Комплет Клипови За Коса Од Желка - 3,6 инчи Големи Штипки За Коса За Жени И Девојки, француски Дизајн На

?[Супериорен Квалитет] нашите клипови за нокти за коса се направени со висококвалитетен ацетат материја

DEN 191.84

Спри Женски Тиара Со Чешел-Кралица Кристална Круна За Невестински Девојки На Свадба Матурска Роденденска Забава, Розово Злато

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Легура, врвни кристали Цврсти и светкави ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : чешлите на страните помагаат

DEN 0.33

Fshine Бакар Човечка Коса Клип Во Екстензии 16 Инчи 120g Црвено Природен Клип во Екстензии за Коса 7 парчиња Костенлива Кафеава Лесна Клип

●Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Fshine Клип во екстензии за коса направени од висококва�

DEN 1.67

Афро Тупи За Црни Мажи Системи За Замена На Коса Целосна француска чипка Афроамериканска Откачена Кадрава Машка Тупи Бразилско Парче Човечка

Основен Материјал : Афро откачен кадрава машка тупи, целосна француска основа од тантела, издржлива и ди

DEN 2.33

Cnnrug Перики Европски И Перика Црни Хемиски Влакна Боење На Косата Во Големиот Бран Голема Ролна Долга Кадрава Коса Перика

Стил на коса : црна голема брановидна коса, материјал на производот : мат хемиски влакна висока температ�

DEN 2.67

Континуирана магла празно црно шише со спреј за коса - Квалитет на салон 360 СПРПАНЕР ЗА ВИДОВИ - Спреј за стилист на аеросол

Континуирано шише со вода за спреј : Ова шише Mister Mister има ултра фино аеросол Неговата мазна функција за а

DEN 2.67

Тример За Сечила За Мажи Машинки За Коса Професионален Комплет За Тримери За Дотерување За Мажи Тримери За Коса Со Брада Безжичен

●Тримери Со ТСечила Со Нула Празнина} овој надграден тример За коса со остар тсечило од нерѓосувачки че

DEN 479.84

Ножици за сечење на косата, 6 -инчен професионален јапонски ножици за коса со челични лежишта сочинуваат фризури за слабеење бербер сечење

Премиум ножици за сечење на косата : Овие професионални ножици за чешлање се исто толку функционални ко�

DEN 2.00

Бесплака за топлина за коса, мрзливи виткари поставени алатки за стилизирање на косата без топлина за долга средна коса, мека топлинска

? ќе се врати во оригиналната форма (Должина на ролери за коса 90см / 36инч) ? Можете лесно да добиете фризур�

DEN 137.28

ОВАХО Подвижна Фиба За Пеперутка Метални Додатоци За Коса Диви Шишки Рамни Клипови Шамии За Коса За Тенка Коса Женски Клипови За Коса

Иглички За Коса Симпатичен, Класичен И Избледен Дизајн Во Форма На Лак Е Совршен За Вашето Мало Девојче,

DEN 1580.80

Houkai Automatic Curling Iron Wand Auto ротирачки виткари за коса професионални ролери за коса за жени негативни алатки за стилизирање на

1 Брзо загревање на трепкање, загрева за 30 секунди Негативните јони ја прават косата свиленкаста и сјај �

DEN 5718.88

20 парчиња Бохо Врски За Коса, Еластични Врски За Коса Украсни Врски За Коса За Густа Коса, Опашки Од Пони Жени, Девојки, Додатоци

Вклучен пакет : ќе добиете 20 парчиња врски за коса во 5 дизајни,2 бои по стил, вкупно 10 бои Доволна количин�

DEN 137.44

Четка за коса со перница од Vipsk, пластична разнобојна градиентска уметност, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 207.84

Цесес Кадрава Русокоса Кратки Перики За Мажи Меки Природно Слоевити Синтетички Русокоса Перика Ноќта На Вештерките Косплеј Коса Перика

Сосема Ново Висококвалитетни материјали : русокосите кадрави кратки перики се влакна отпорни на висока

DEN 1.67

Г-Ѓа Бесценета страст пресврт капчиња коса 18 Инчен 7 Пакет Вода Бран За Страст Пресврт капчиња Коса Боемска Коса Екстензии Плетенка

? Материјал за коса : 100% Канекалон Синтетички влакна ?Информации за нарачка : 7 Пакувања / Нарачка, Долги 18

DEN 1.00

Ултразвучно зацрвстување на косата, професионален инфрацрвен нега на коса рамно железо за терапија за третман на коса Поправка Оштетена

[Точен LCD дисплеј] Рамното железо за нега на коса го покажува инфрацрвеното ниво, ултразвучно ниво, темп�

DEN 1331.20

СМЉЛК Фризерски Ножици 6 Инчни Ножици За Коса Професионални Ножици За Бербер Сечење Алатка За Разредување Стилизирање Фризерско

Комплетот за алат за сечење коса е изработен од нерѓосувачки челик, кој има супер издржливост, отпорнос�

DEN 3.00

Шише со спреј, шише со спреј мало, пакување од 6 фино магла шише со повеќе намени за шише со повеќе намени, чисто шише со спреј за спреј

Фино спреј : Превртеното шише за спреј за магла е изработено од PP Nano Spray Pump, богати и нежни честички на маг

DEN 1001.60

Ммлзел Клип За Коса Клип За Глава Задниот Дел Од Главата Картичка За Коса Елегантна Додатоци За Коса Од Делот Мајка Додатоци За Коса

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 0.33

ЛЕСНО Секојдневно Морска Ѕвезда Невеста Свадба Лоза Сребрена Тиркизна Невестинска Глава Кристал Лента За Глава Плажа Додатоци

Лесно секојдневно се посветува на дизајнирање и создавање рачно изработени додатоци за свадбена коса з

DEN 1.67

Пакет - 2 Пакувања Угеат Екстензии За Коса 16 Инчи Виолетова Лента Во Екстензии За Коса 50 Грама Пакет Бургундија јас Совет Човечка

●Мода€ : Ова е супер храбар обид, комбинацијата на бургундска и виолетова создава поинаква мода ●100% Ви�

DEN 1.67

20 Инчни Перики За Човечка Коса За Црни Жени Претходно Откинаа 150% Бразилска Девствена Коса Директно Без Перики За Лепак За Носење И Одење,

1 Материјал за коса : 100% Бразилска Девствена Свиленкаста Човечка Коса, може Да Се Пермира, Исправи или НА�

DEN 982.40

Клип Во Долги Брановидни Екстензии За Коса Синтетички 4 ПАРЧИЊА Фризури Отпорни На Топлина Двојно Продолжување На Дебела Коса

Екстензиите за коса имаат природен изглед кој ви дава шарм и самодоверба Меките, дебели екстензии на ко�

DEN 2.33