• Обновено
Организатор на пилули за неделни пилули, 7 оддели Преносни пилули кутија за патувања пилула за чанти, дневен сад со пилули за да се држат витамини, масло од црн дроб,

Организатор на пилули за неделни пилули, 7 оддели Преносни пилули кутија за патувања пилула за чанти, дневен сад со пилули за да се држат

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

⏰ [Безбедносен материјал] Оваа кутија за организатор на пилули е изработена од цврст материјал од одделение за храна PP, тоа е безбеден без мирис и БПА бесплатно, лесен за чистење, чувајте ги апчињата чисти Со транспарентниот пластичен капак, прилично е лесно да се разликуваат апчиња во секоја доза без да се отворат капаците. ⏰ [Голем капацитет] со висок квалитет на материјали го прават потрајни, погодно дизајнирани со 7 оддели за да ви помогнат да одговараат на вашите повеќе потреби (6 мали комори за мали апчиња и 1 големи комори за витамини). Различни големини на апчиња можат да се постават во различни големини на прегради. ⏰ [Заштита на двојно заклучување] Надворешниот контејнер и секој оддел имаат капак да се спротивстави на пукање отворено дури и кога ќе се спушти. Не грижете се дека случајот ќе се отвори во вашата чанта, а комплетот за лагер е отстранлив и лесен за чистење. ⏰ Контејнери за пилули [повеќенаменски] како што е прикажано на сликата. Може лесно да се постави во вашиот паричник, куфер, ранец, чанта, дури и џебот на палтото, особено погоден за кратко патување. Мала големина, погодна за носење, идеална за складирање на мал накит или други мали предмети, како што се обетки, совети за уметност за нокти, украси и др. ⏰ [Што добивате] држач за 1 x пилула (големина : 2,7 "x 2,3" x 1.1 ") и нашата пријателска услуга за клиенти. Ако имате некакво квалитетно прашање со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. ⏰ [[ Безбедносен материјал] Оваа кутија за организатор на пилули е изработена од цврст материјал од одделение за храна PP, тоа е безбеден без мирис и БПА бесплатно, лесен за чистење, да ги одржува вашите апчиња чисти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мини Пумпа БЕЗ Масло DC24V 42W Мини Вакуум Пумпа За Воздух Компресор Пумпа Вакуум Вшмукување Воздух 40L НА мин, 85kpa Климатизација, Вакуум

СОСТАВ : користи материјал за подмачкување без масло со високи перформанси и ракав со тенок ѕид отпорен

DEN 340.80

ЛИЗЛД 12 парчиња Алатка За Нега На Нерѓосувачки Челик Комплети Комплет За Маникир И Комплет Ножици За Пинцета За Нокти За Нокти

Оваа година моден модел, но не само оваа година мајстор има јасно лого Црнобело е, класична презбиопија,

DEN 2213.76

Проектор на starвезди на Bestyijo Galaxy Night Light, NFO Galaxy Projector, тајмер, допир и далечински управувач, starвездена магличка предводена

Уникатен дизајн на НЛО : Ноќната светлина на starвездите може да покаже 17 комбинации на маглина и starвезда �

DEN 1.33

Чен кујна чешма Антички месинг отворен месинг отворен басен за водопади тапа Торнеира Банеиро вино стакло единечна рачка миксер од чешма за

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

DEN 2.67

Декорација на мачка - 3 парчиња Божиќен украс за украси за лавче, украсен bellвонче, бакнеж на топката вештачки сув лист што виси декорација

Посебно значење : Мистери што ја симболизира loveубовта, мирот и топлината, ви дава уникатна празнична атм

DEN 0.67

Прилагодливо Регулирано Напојување Високо Прецизно Училиште Програмабилно Еднонасочно Лабораториско Напојување Прилагодлив Лабораториски

Мала големина, мала тежина, погодна за употреба на работната површина и инсталација на решетката; Исклу�

DEN 2.33

20 парчиња ретро легура Камелија цветни нокти уметност шарми темни панк метални нокти дизајн привлечност смола симпатична додатоци за

Боја : 20 парчиња Погодно е за употреба на врвот на лак за нокти, UV гел полски, акрилик, итн Лесно се примен�

DEN 1.00

Дубао ЛЦД дигитален часовник Мерач на влажност на Влаганиот термометар ХИГРОМЕТЕР ХИГРОТЕМ ДОМАНЦИЈА Десктоп Табела Температура и

【Индикатор за удобност на воздухот од 3 нивоа】 Мерач на влажност со ниво на влажност укажува на суво / у�

DEN 2764.80

Чдјуф Паметна корпа За Отпадоци автоматска индукциска корпа За Отпадоци За Домаќинство кујна тоалетна корпа За Отпадоци Водоотпорна

Интелигентна Индукција, Капакот Без Допир, Може Да Го Намали Бактерискиот Крст Голем Капацитет 12л, Супе�

DEN 604.80

Кактус бело појавување на алишта за перење со капаци за преклопување на капакот за складирање на капакот за собирање на простории за домови

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

DEN 2.00

NTE Electronics R04-3A30-12 Серија R4 R4 Општа намена Мултиконтакт Реле за отворена рамка, тешка, аранжман за контакт SPST-NO, 30 засилувачи,

Терминали за завртки Контакти со долг живот Објавена пластична бариера изолација Обликувана најлонска

DEN 400.32