• Обновено
Случај со клип за појас за Kyocera duraxv Extreme E4810 Заштитна предност на капакот со ротирачки футрола за клип комбо комбо комбо

Случај со клип за појас за Kyocera duraxv Extreme E4810 Заштитна предност на капакот со ротирачки футрола за клип комбо комбо комбо

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Одликувајќи се со дво-парчен штит кој обезбедува заштита од гребнатини и стружења Заштитната футрола за случаи и појас се абсорбента на шок за да се заштити од капки, испакнатини и дупки. Дизајнот отпорен на гребење го задржува случајот да изгледа понов, подолг. Безбедно лизгајте/лизгајте го дизајнот за удобна дневна употреба, а ротирачкиот клип со тешка должност прилагодува 180 ° или за десно и/или лева употреба. Мекото почувствувано поставување го штити екранот со свртен кон внатрешноста. Лесна погодност за носење овозможувајќи удобно позиционирање, лесен пристап и безбеден прилог на појас, лента за чанти или ранец. Вклучува вграден штанд за одржување на телефонот додека е на биро или маса. Фолч на клипот на ременот Белтрон и Case Combo располага со супер тенок профил, гумен финиш за зафаќање и отворено копче за лесен пристап до сите функции и контроли на вашиот Kyocera Duraxv Extreme E4810 (Verizon) Flip. Не е компатибилен со Duraxv E4610 или Duraxe E4710. Прилагодено вклопување тенок заштитен случај дизајниран да одговара на вашиот Duraxv Extreme како ракавица. Премиум гумената текстура ви дава дополнителна заштита и го олеснува стекнувањето на вашиот телефон. Безбедно лизгајте/лизгајте го дизајнот за удобна дневна употреба, а издржливиот ротирачки клип прилагодува 180 ° или за десно и/или лева употреба. Мекото почувствувано поставување го штити екранот со свртен кон внатрешноста. Нашиот клип за појас има вграден удар, за лесно да го постави клипот на вашата маса/биро, што ви дава крајно решение без раце на кој било начин што сакате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бетомшин 3 парчиња Широки Шишиња Со Реагенси За Уста, 125х14, 5мм/4, 92х0, 5780мл Јп Пластично Празно Шише За Запечатување, Лабораториско

Димензии : Капацитет На Шишето : 80мл / 2,71 мл; Внатрешен Дијаметар На Устата : 14,5 мм / 0,57"; Висина на Шишето : 12

DEN 1.33

Завои зашилени зашивки завиткани од 50 парчиња замена за завој со метални завој клипови клипови клипови алуминиумски завој клипови

Лесно за прилагодување и обезбедување на цврста поддршка и за соеви и спринзи Погодно за секаков вид на

DEN 95.20

Пиратски череп кожен пепел од пепелска тркалезна цигара од пепел, преносен држач за пепел за декорација на домашни канцеларии

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

DEN 308.64

Шолја За Патување Со Кафе, Изолирана Вакуумска Шолја За Кафе Со Двојни Ѕидови Со Изолирана Шолја За Кафе Отпорна На Истекување, За Кафе

®Лесен за пиење 2 Режими : Шолјата за кафе Авови има два режима на пиење : режим На пиење Слама и Директно

DEN 271.84

100 парчиња винилни налепници за аниме водоотпорен аниме декорации пакет за шише со вода Хидро колба лаптоп скејтборд багаж за

Налепници за аниме : Големина од 24 инчи, одличен асортиман на налепници за аниме без дупликати за да избе

DEN 143.84

Chamfer Машина 4.5-50mm 3 Флејта 90 Степени Обложени HSS Вежба Малку Дрво Метал Дупка Машина Контра Мијалник Вежба Малку Дупчење 1Pcs

Микро Вежба Битови Chamfer Машина 4.550mm 3 Флејта 90 Степени Обложени HSS Вежба Малку Дрво Метал Дупка Машина Кон

DEN 0.67

Dicmic Камион Тоно Капак Замена И Додатоци Дел Комплет За Хард Камион Кревет Покритие Вклучуваат Орев, Т-Болт И Тонео Капак Менгеме

[ФИТМЕНТ] одговара само на тврд четирикратен или тврд трикратен капак на креветот на камионот [ПАКЕТОТ В

DEN 335.84