• Обновено
Navitech 8 во 1 Комбо комплет за додатоци за акциони камера со црвена кутија - компатибилен со Generisch Action Camera

Navitech 8 во 1 Комбо комплет за додатоци за акциони камера со црвена кутија - компатибилен со Generisch Action Camera

DEN 1440.00

Залиха
Во магацинот.

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока J-кука Лебдечка рачка зафат, каиш, чаша за вшмукување, две завртки. Пловечкото тело на управувачот ќе ја задржи камерата на површината на водите. Монтирање на каишот на градите целосно прилагодливо за да одговара на широк спектар на големини. Прилагодливо монтирање на лентата за глава/кацига. Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока J-кука. Лебдечка рачка зафат, каиш, чаша за вшмукување, две завртки. Пловечкото тело на управувачот ќе ја задржи камерата на површината на водите. Монтирање на каишот на градите целосно прилагодливо за да одговара на широк спектар на големини. Прилагодливо монтирање на лентата за глава/кацига.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дуба 1 компјутер Овошна плоча за домаќинства Подлога канцеларија за работната површина закуска орев Шеќер сад кујнски предмети контејнер

Може да се користи не само фиока за овошје, туку и сад за чистачи Добро изработка, мазно полирање, удобно

DEN 2.67

Doitool 8 компјутери за повеќенаменски ремени на резервоарот - врски за вртење на кука и врвови за вртење и простор за брчки,

Закачал за заштеда на простор за облека : Не обезбедувајте лесен начин да ги организирате градниците, но

DEN 821.44

Комплети за сликарство за Божиќни дијаманти за возрасни, Дедо Мраз и елени комплет за уметност од 5д дијаманти за почетник DIY, целосна вежба

【Висококвалитетни материјали】 Платното на Божиќното сликарство со дијаманти е високодефиниција печа

DEN 2.00

Комплети за сликање на играчки од 5Д дијаманти за комплет за шминка за деца и деца за девојче вклучено торба за шминка со еднорог

Висококвалитетни реални дијамантски скапоцени камења за занаети Овој комплет за сликање на дијаманти

DEN 1267.20

Дрвен метал полирање шкурка 30 парчиња 150мм / 6 инчи грит 60-1000 вода сушена од вода шкурка, кука, шкурка, шкурка, која се наоѓа на шкурка

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Песок : 800 / 1000 / 1200 / 1500 / 2000 / 3000...

DEN 2.00

Мало волнено мамут спортско шише со шише со вода што може да се употреби со алуминиумско изолирано кригла за отворено

【Големина】 Ова спортско шише со вода има два капацитети, 400мл и 600 мл Можете да изберете според вашите п�

DEN 2.33

130ft 3x штитови 14awg 75 ом гел палто плетенка Директен погреб RG-11 Подземен коаксијален кабел Белден ППЦ антикорозивни корозивни конектори

Коаксијален кабел RG11 RG11 е препорачливо за коаксијални кабли што надминуваат над 150 метри Оваа комбинац�

DEN 2.33