• Обновено
Елипсовиден тренер за издржливост 703 - Елипсовидна машина за обука со апликација за паметни тренинзи - Компактна постојана елипсовидна машина за домашно вежбање - к

Елипсовиден тренер за издржливост 703 - Елипсовидна машина за обука со апликација за паметни тренинзи - Компактна постојана елипсовидна машина

DEN 7963.04

Залиха
Во магацинот.

Ефективна кардио -фитнес - Нашиот елипсовиден тренер обезбедува ефикасна форма на кардиоваскуларни вежби што помага во зајакнување на метаболизмот и подобрување на здравјето на срцето Штрајното движење на задниот и четвртото ви помага да го тонирате долниот дел на телото на начин на пријателски спој. Динамички нивоа на отпорност - Оваа елипсовидна машина нуди прилагодлив отпор за прилагодено искуство за обука. Поставете сопствени вежби - Оваа постојана елиптична ви овозможува да го изберете посакуваното ниво на интензитет со брз пресврт на бирање за напнатост. Ставете ги рацете на рачката за да го следите отчукувањата на срцето користејќи ги вградените сензори за пулс. Удобно и заштеда на простор - Овој елипсовиден тренер е дизајниран со поставени рачки и големи, текстурирани плочи за нозе кои обезбедуваат продолжена удобност и стабилност за време на движењето. Останете хидрирани со вградениот држач за пијалоци и користете ги вградените тркала за лесно складирање. Апликација за паметни тренинзи - искуство поврзана со фитнес со оваа домашна спортска опрема со апликацијата MüüV. Со паметно водено тренирање, демо -видеа за вежбање, персонализирани вежби, видеа со склопување и многу повеќе, MüüV обезбедува најдобро искуство и фитнес искуство со вашиот елиптичен тренер на издржливост. Ефективна кардио -фитнес - Нашиот елипсовиден тренер обезбедува ефикасна форма на кардиоваскуларни вежби што помага во зајакнување на метаболизмот и подобрување на здравјето на срцето. Штрајното движење на задниот и четвртото ви помага да го тонирате долниот дел на телото на начин на пријателски спој. Динамички нивоа на отпорност - Оваа елипсовидна машина нуди прилагодлив отпор за прилагодено искуство за обука. Поставете сопствени вежби - Оваа постојана елиптична ви овозможува да го изберете посакуваното ниво на интензитет со брз пресврт на бирање за напнатост. Ставете ги рацете на рачката за да го следите отчукувањата на срцето користејќи ги вградените сензори за пулс. Удобно и заштеда на простор - Овој елипсовиден тренер е дизајниран со поставени рачки и големи, текстурирани плочи за нозе кои обезбедуваат продолжена удобност и стабилност за време на движењето. Останете хидрирани со вградениот држач за пијалоци и користете ги вградените тркала за лесно складирање. Апликација за паметни тренинзи - искуство поврзана со фитнес со оваа домашна спортска опрема со апликацијата MüüV. Со паметно водено тренирање, демо -видеа за вежбање, персонализирани вежби, видеа со склопување и многу повеќе, MüüV обезбедува најдобро искуство и фитнес искуство со вашиот елиптичен тренер на издржливост. Елипсовиден тренер на издржливост 703 обезбедува ефикасна форма на кардиоваскуларни вежби кои помагаат во зајакнувањето на метаболизмот и подобрување на здравјето на срцето. Штрајното движење на задниот и четвртото ви помага да го тонирате долниот дел на телото на начин на пријателски спој. Елипсовидното движење го подобрува здравјето на срцето, тоновите на горниот и долниот дел на телото и согорува калории. Елипсовиден тренер на Stamina 703 е достапен, ефикасен начин за постигнување на вашата фитнес цел. Оваа елипсовидна машина нуди прилагодлив отпор за прилагодено искуство за обука. Оваа постојана елипсовидна ви овозможува да го изберете посакуваното ниво на интензитет со брз пресврт на бирање за напнатост. Ставете ги рацете на рачката за да го следите отчукувањата на срцето користејќи ги вградените сензори за пулс. Овој елипсовиден тренер е дизајниран со поставени рачки и големи, текстурирани плочи за нозе обезбедуваат продолжена удобност и стабилност за време на движењето. Останете хидрирани со вградениот држач за пијалоци и користете ги вградените тркала за лесно складирање. Погодна апликација за паметни тренинзи-Оваа опрема за домашна салата е целосно поддржана од MüüV, апликацијата се-во-едно што обезбедува паметно водено аудио тренинг, следниве видеа со склопување и персонализирани вежби и ви помага да преместите 500+ минути месечно со Права мешавина на кардио, сила и флексибилност за здрав и одржлив начин на живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кинеин јога мат еко пријателска природна гума нелизгање јога душеци 71 „x26“ за јога пилатес фитнес вежба за богослужба мат Канада

Суперфина влакна + природна гума Премиум еколошки материјал : Нашиот јогамат е направен со врвно суперф�

DEN 886.40

Јога мат торба вежба јога мат носач јога носат торба со големи функционални џебови за складирање - одговара на повеќето душеци со големина

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

DEN 2.33

N/A Ортоза Корсет заснована на задната страна на заградата Коректор Спортска терапија Магнетна позиција Горниот коректор на грбот

Овој коректор на држење е наменет за мажи или жени Помогнете ви да ги олесните болките во грбот и на рамо

DEN 1713.76

Олимписки плочи од леано железо - бесплатни тегови со 2 -инчен дупка и анти -рист Хамертон финиш - идеален за обука на сила, опрема

Тешки олимписки тежини Нашиот сет на тежина од леано железо е направен со супериорна завршница на Хаме�

DEN 479.84

Ycfbh 250 bs Resistance Bandsset со рачки за прицврстување на вратите торбички ленти за глуждот за вежбање на мускули домашни вежби

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес

DEN 6811.20

Taview вежба за вежбање за градежни нозе и телиња -Flexible BFR оклузија ленти за обука на манжетни за обука за ограничување на

Удобност и квалитет : Еластичен материјал со највисок квалитет идеален за обука за оклузија Го огранич�

DEN 270.24

Обврските за отпорност на WYFDP поставија бендови за вежбање со нозе на вратите нозе на глуждот за обука за отпор домашни вежби

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

DEN 1.33

Sawqf 11 компјутери/поставени жени отпорни ленти за бодибилдинг TPE појас за фитнес обука јога влечење јаже опрема за салата еластична

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 0.33

Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти за јога терета за жени и мажи - мазни патенти, големо отворање и прилагодлива лента во форма

Димензии : мал 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 " / 33.9" долг и 6,

DEN 2.67

Скандинавските лисја се прекрасна торба за носач на јога мат со рамо од каиш за јога торба за салата торба со торба со плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 287.84

Фламинго и ананас торби со јога мат со целосна зип торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 0.67

Јога мат, душеци за јога за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, loveубов Роуз Роуз Ден на в Valentубените

★ Големина на Јога Мат : 80x183 cm / 32x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е изработен од материја�

DEN 2.00

Gerенски фустан на генер за лето 2023 година секси случајни случаи удобни без ракави за печатење на вратот без ракави без ракави без ракави

Најбрза испорака : 35 дена, Стандардна испорака : 715 дена Божиќ на зделки за продажба? Купете 1 Заштедете 5%,

DEN 239.84

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, шема на благодарноста на благодарноста

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

DEN 1.00

Појас за тренинг за тежина во Wootmin и лента за влечење, густо подлога на неопренови, теретана макара со јамки за вежби за фитнес на кабелска

Увезени Влажно избришете го чисто Пакетот содржи 1 парче V во форма на V 9,8 метри долга вежба за влечење...

DEN 255.84

Лорвис спортско ладење крпа 2 пакет -encient град под полна месечина крпи за брзо сушење, за јога, спорт, трчање, теретана, тренинг,

Пакетот вклучува : 2 PC 12 "x 35" Спортски крпи за микрофибер Материјал со висок квалитет : Предавања за микро

DEN 1.00

Yfdm преносен ткаенина за отпорност на тренингот тренинг бенд за нозе и задник што не се лизга фитнес круг на бодибилдинг опсег

✦ 【Ажурирани ленти за отпорност】 лентите за отпорност на нозете и колкот можат да ви помогнат да ги ре�

DEN 0.33

Орев микрофибер анти -лизгање јога пешкир вежба за фитнес вежба пилатес тренингот душек капакот на отворено пикник ќебе

Апсорбирање на пот, еластично и меко Усвојувајте ја техниката на епоксидна смола, ефикасно намалете ги �

DEN 1.67