• Обновено
Zwiebeco 33ft Божиќна бунтинг банер Триаголник знамиња Декорации со црвена зелена хартија пенант банер за Божиќ, роденденски свадба зимска земја на чудо -камин Божиќ нов

Zwiebeco 33ft Божиќна бунтинг банер Триаголник знамиња Декорации со црвена зелена хартија пенант банер за Божиќ, роденденски свадба зимска земја

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

4 пакувања Божиќна црвена зелена хартија знаме за знаме за триаголник на знамето за банер Секоја пакет содржи 12 црвени зелени Божиќни знамиња и низа од 2,5 метри/8,2 метри. Вкупно 48 црвени зелени знамиња и низа 10м/33ft. Големина на секое знаме : 14,5 см x 15cm/5.7in x 5,9in (должина x ширина). Божиќни украси за забава. Декорации за Божиќни годишнини. Божиќни украси за туширање за бебиња. Декорации за забава за танцување. Божиќни украси на карневал. Новогодишни украси. Декорации за одмор на Божиќ. Декорации за славење на Божиќ. Декорации за Божиќни забави. Црвени зелени украси. Декорации со црвена зелена забава. Божиќни украси за роденден. Божиќни невестински украси за туширање. Божиќни свадбени украси. Декорации за Божиќни ангажмани. Декорации за детска соба. Градинарски украси. Канцелариски украси. Расаднички украси. Училишни украси. Декорации во училницата. Заднината на фотографијата. Потребно е DIY : можете да го соберете според серискиот број на знамето, или можете да го соберете слободно според вашиот избор. Поради рачно мерење, може да има мали грешки во големината на производот. Поради различни монитори на екранот, може да има мали разлики во бојата. ? Секоја пакет содржи 12 црвени зелени Божиќни знамиња и низа од 2,5 метри/8,2 метри, вкупно 48 Божиќни знамиња и низа 10м/33ft. Големина на секое знаме : 14,5 см x 15cm/5.7in x 5,9in (должина x ширина). ? 【Уникатен дизајн и висок квалитет】 Овие црвени зелени транспаренти за Божиќни знамиња се изработени од високо квалитетни бели картони, печатени со обрасци во 12 различни класични божични бои за Божиќ. Божиќниот транспарент со уредно исечен, кој е издржлив и еднократно, направете ја вашата декорација за Божиќна забава повеќе шарена и да ја подобри атмосферата на Божиќната забава. ? 【Лесно е да се соберат и висат - потребни се DIY. Постојат две мали дупки на двата краја на црвениот зелен банер за божиќни заболувања, можете да ја користите жицата за да ја соберете според серискиот број во знамето, или можете да го соберете слободно според вашиот избор. Тогаш можете да го обесувате овој црвен зелен банер за знаме на Божиќ, каде што сакате, како тавани, гранки, wallsидови, врати, табели, прозорци и сл? Божиќна венчавка, Божиќна годишнина, Божиќ, Божиќна забава, Божиќна забава, Нова Година, забава за Божиќ, забава на Божиќ, црвено зелени украси, украси со црвена зелена забава, црвено зелена Божиќна забава за декорација на забави, исто така, може да се користи за украсување дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, дома, Градина, училиште, класа, расадник, бар и други прилики во затворен или отворен простор, исто така може да се користи позадина на фотографијата. Услуга за клиенти】 Ако имате какви било прашања со нашите црвени зелени Божиќни транспаренти, PLS слободно контактирајте со нас и ќе добиете поврат или нова замена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Аексит 1см Ширина Жици &засилувач; Поврзување 10м Должина 0.5 ММ Дебели Двострани Запечатување Шок-Отпорен Топлина Смалуваат

Земја На Производство : КИНА; Материјал : сунѓер Нето Тежина : 31г; Содржина На Пакетот : 1 х Сунѓерска Лента

DEN 2.33

ЦЕНТРАЛНА 23 Хартија За Завиткување Мачки-6 Листови Обвивка И Ознаки За Подароци-Шарени Мачки - Темносина Хартија За Завиткување За Деца

? 6 ЛИСТОВИ ЗА ЗАВИТКУВАЊЕ ПОДАРОЦИГолеми листови хартија за завиткување, овој комплет вклучува 6 прекло

DEN 223.84

Компостибилен Хартија За Еднократна Употреба Плочи, 10/50/100 Пакет Премија Тешки Водоотпорен &засилувач; Впие Доказ 7 Инчен Десерт/Салата

€ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН}оваа биоразградлива плоча е дизајнирана да фенси шема, Да Донесе врвна и елегантн

DEN 431.84

Ело Монтереј 24оз Пластична Тамбла Со Слама И Вграден Силиконски Подлога, Премиум Изолација Со Двојни Ѕидови, Шолја За Повеќекратна

ПРЕМИУМ ПЛАСТИЧНА ИЗОЛАЦИЈА СО ДВОЈНИ ЅИДОВИ : пластиката со двоен ѕид од 24 унци е совршена за ладно каф�

DEN 0.67

Cabilock 40pcs Двојна Влечка Clo Дисплеј Организатор Трговски Центар За Заштеда На Ѕид Црна Решетка: Суви Влечки Чевли Пластични Додатоци За

АПОСТОЛКИ кукисо дизајнот на куката, спречува деформација на чевлите и може да се закачи или складира В�

DEN 2.33

Преносни Електронски Торбички За Организатори Тропски Палми Шема Ретро Торба За Складирање Кабли За Патување За Хард Дискови, УСБ, СД

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1.00

Елка Кафе Грав Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка Организатор На Визит Картички

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на кутијата за држач за визиткартички лесн�

DEN 3.00

Бибелун Стп Кожен Организатор На Биро со 4 Оддели, Држач За Пенкало, Чаша За Моливи, Кутија За Складирање На Работната Површина За Канцелариски

СИМПАТИЧЕН ОРГАНИЗАТОР : имајте 4 прегради за чување пенкала, ножици,ножеви за пликови, визиткартички,кл

DEN 368.00

Uqiangy Контејнери Флип Пластични Празни Капа Привезок Јасно 50ml Шишиња Истекување Капацитет За Патување Домаќинство &засилувач; Организаторите

Ќе Добиете 10 Проѕирни Пластични Шишиња За Патување, 10 Токи Функција : Главно Се Користи Во Рака,Шампон, Ш�

DEN 2.67

Tfiiexfl T9 Офлајн Пренослив Интелигентен Гласовен Преведувач Повеќејазичен Инстант Преведувач Машина За Преведување Деловни Патувања

Пластика + материјал од средна рамка од легура на цинк, дизајн на кружен изглед, удобен стисок, цврст и из

DEN 3.33

ДОЕРДО 24 парчиња Златни Пластични Мини Лажици За Еднократна Употреба Дегустација Лажици За Десерти, Земање Примероци,Сладолед или Предјадења,

Дегустација Лажици Вклучуваат : можете да добиете 24 парчиња мешање лажици Убавите бои го прават вашиот �

DEN 143.84

Сет од 45 Мали &засилувач; Големи Матрици За Сликање На Дрво, Винил Или Пластика-Еднократно Сликарство Матрицата Листови -

Прекрасен Ракопис И Цветни Дизајни овој огромен сет од матрици со 45 букви за сликање на дрво вклучува б�

DEN 319.84

Samsung Galaxy S23+ Плус S-View Паричник Телефон Случај, Заштитен Капак w / Картичка Носителот Слот, Прст Допрете Јасно Прозорец, Американската

ПРОЗОРЕЦ ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ на ПРВ ПОГЛЕД : Куќиштето За Паричник SView ви овозможува пристап до интерактивни�

DEN 2.33

GOPARTY 16 ПАРЧИЊА Партија Корист Кеси За Пиксели Рудар, Пиксели Партија Тема Корист Партија Подарок Кеси, Роденден Партија Материјали

Спецификација : Вклучи : 16 Парчиња, 4 Различни Стилови Материјал : Крафт Хартија Големина : 6*3*83 Ако сте гол

DEN 3.33