• Обновено
Црвена копродукција 9 ”Декоративен алуминиум со долги лисја во облик на сад за садови, античко сребро

Црвена копродукција 9 ”Декоративен алуминиум со долги лисја во облик на сад за садови, античко сребро

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Благодарение на својата издолжена форма, послужавникот е совршен како организатор на накит за чување на сите ваши сакани ситници, како што се прстени, ѓердани, обетки и нараквици на вашата маса за облекување или суета за шминка Наполнете го со декоративни топки, украси или цвеќиња за да создадете центар за привлекување око или користете го како убав сад за сите клучеви, промена или паричник. Текстурираната површина со сребрена завршница функционира, како и смел акцент на островските табели, мантили, полици за книги и влезни или конзоли за медиуми. И егзотични и модерни, оваа метална послужавник убаво се меша со кој било декор на домот, без разлика дали е рустикален, гроздобер, современ или излитена шик. Направено од висококвалитетен траен алуминиум, оваа античка сребрена лента мери 9 ”l x 4” w x 1 ”H. Благодарение на нејзината издолжена форма, послужавникот е совршен како организатор на накит за чување на сите ваши сакани ситници како што се прстени, ѓердани , обетки и нараквици на вашата маса за облекување или суета за шминка. Наполнете го со декоративни топки, украси или цвеќиња за да создадете центар за привлекување око или користете го како убав сад за сите клучеви, промена или паричник. Текстурираната површина со сребрена завршница функционира, како и смел акцент на островските табели, мантили, полици за книги и влезни или конзоли за медиуми. И егзотични и модерни, оваа метална послужавник убаво се меша со кој било декор на домот, без разлика дали е рустикален, гроздобер, современ или излитена шик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Торба за складирање за санитарни подлошки за салфетка, преносни за жени девојки што се пеат за еднократно, црно -бела црна

Материјал со висок квалитет изработен од крпа, крпа од ткаенина во Оксфорд, наредена со сунѓер Издржлив

DEN 1491.20

Ievey 35 Голема Гуска Плишано Животно, Голема Огромна Гуска Кадифен Перница Играчка, Супер Мека Патка Кадифен Играчка, Симпатична

Екстремитетите не се опуштени? Не можеш да спиеш? Поради недостатокот на голема бела гуска перница за сп

DEN 2.67

Големи налепници 24 парчиња Ирис Лилис Гроздобер ботанични книги Илустрации од Редоте Флон Ефемера за занаетчиство и маснотии

Пакет од 24 големи налепници, големина на секоја налепница 2,5 "x35" (60х90мм), големина како кредитна картичка.

DEN 159.84

Исценета 5 парчиња ткаени цветни корпа за мали садови за складирање уметност и занаети за деца ткаени корпа за складирање цветни садови

синтетички материјал Црна корпа за овошје корпа за складирање на ратан може да биде како фото реквизит �

DEN 2.67

Women'sенски две парчиња костим за капење со големина на костим за пливање со костим за пливање со градник и без парче челичен градник за

❥ Покажете ја совршената крива на фигура, целата е совршена Направени во САД и увезени ❥ Ве молиме, пров

DEN 359.84

Летни влечки жени 2022 нелизгазни водоотпорни ретро римски станови од пена кожа рамни влечки шетаат пешачки влечки за пешачење

Затворени затворени пети на глуждот на глуждот на глуждот, клин сандали со низок клин сандали за жени за

DEN 158.08

Калибрираниот вискометар со калибриран вискометар со калибрирана вискомер, калибриран од типот на вискозност, 3,0 до 15 до 15 до 15 до 15

CUSDC17серија на серија со четири сијалички во стилот на капиларен стил со помош на разредување до десет па

DEN 13558.24

7/16 - 14 х 3 Шестоаголни Завртки За Глава, Челик Одделение 8 Шестоаголни Завртки За Глава, Челик, Цинк Жолто Позлата, Дел ТХД Груб Конец,

Шестоаголна Капа Завртка Произведено Во Северна Америка Произведени НА ASME B18 1 & SAE J429 спецификации Цврст

DEN 816.00

Foviguo бело палто со пафер, зима плус големина обична парка женски долг ракав работа со аспираторски паркиран парка удобна

Материјал : Мешавина од памук Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, сл�

DEN 1.67

HBW 14 x8 Запечатен челик за враќање на челик за отвор за обложување на бела облога за бела моќност без рамка надвор од димензијата

Наведената големина 14 "x8" е за мерење на отворање на канали, вистинската надворешна димензија е 15,75 "x9,75" З

DEN 2.00

Gotideal 80 страници албум за запишување со 10 метални маркери, албум за занаетчиски фото -фото за свадба и годишнина, додатоци за семејни

Различни табли со платно и испружени платно ги исполнуваат сите ваши дневни барања Направено од 100% инди

DEN 1.00

Свињи на wallидот Универзален потпирач за глава на автомобили Покријте мека автомобилска седиште за глава за одмор на седиштето

Универзална големина : 11x10,6 инчи Полиестер плус сунѓер ткаенина, мека и удобна Заштитете ги седиштата на

DEN 995.20

2023 Нови машки двојни слоеви светлосни панталони вертикални ленти за печатење на домаќинства за печатење Брзо сушење на шорцеви за долна

Долна облека за мажи долна облека машка долна облека брифинзи за мажи долна облека мажи од дух, масти кр�

DEN 1.67

Explopur 3D печатач Цврст лепак, лепак за лепак 3Д PVP цврсти лепила што не се токсични за миење на топлиот кревет стаклена плоча

Широк спектар на апликации : Овие стапчиња за лепак 3Д печатач можат полесно да се отстранат од 3Д модели,

DEN 2.00

Гроздобер метален знак фарма куќа пилешки петелка живот е подобар на фармата метална уметност отпечатоци ретро врата бар знак плакета

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материја

DEN 287.84