• Обновено
Холибана 3 парчиња млечна чаша со рачка стакло високо боросиликатно стакло

Холибана 3 парчиња млечна чаша со рачка стакло високо боросиликатно стакло

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Clear Creamer Container : Milk Creamer стомна, мала стаклена стомна, елегантен облик стаклен крем, стаклен чај чај стомна кафе млеко крема за крем креативно млеко, кревајќи стомна млеко Добро изработено од добри и цврсти стаклени материјали, безбедни и практични за ладење со употреба на време. Стаклен крем за крем : Произведено со врвен стаклен материјал, овој млечен стомна е издржлив и практичен за употреба. Гравта испарувач : креативниот дизајн на плунката и мазната површина исто така го прават како украс за кафе -бар, декоративни. Крем за крем : Мазна површина, овој стомна е, може да биде одново и одново, да донесе многу погодност за вас. Диспензерот за шеќер со истурете го Spout : Специјален дизајн на плунка, овој стомна е совршен за сервирање млеко, крем, салата чинија, сируп, топол путер. Clear Creamer Container : Milk Creamer стомна, мала стаклена стомна, елегантен облик стаклен крем, стаклен чај чај стомна кафе млеко крема за крем креативно млеко, кревајќи стомна млеко. Добро изработено од добри и цврсти стаклени материјали, безбедни и практични за ладење со употреба на време. Стаклен крем за крем : Произведено со врвен стаклен материјал, овој млечен стомна е издржлив и практичен за употреба. Гравта испарувач : креативниот дизајн на плунката и мазната површина исто така го прават како украс за кафе -бар, декоративни. Крем за крем : Мазна површина, овој стомна е, може да биде одново и одново, да донесе многу погодност за вас. Диспензерот за шеќер со истурете го Spout : Специјален дизајн на плунка, овој стомна е совршен за сервирање млеко, крем, салата чинија, сируп, топол путер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дајленд чисти зачинети садови за зачини за зачини - тегли со контејнери за складирање со 4 парчиња - акрилни зачинети кутии, крцкање

Димензија : Секоја големина на кутијата е 3 1 / 4 '' x 2 1 / 4 '' x 2 3 / 4 '' и целата големина на сетот е 10 1 / 4 '' x 4 1 / 8 ''

DEN 1.33

Yifasy Yellow Canna полица за само-лепенка за фиоки за фиока за заштита на мебел за мебел за декорирање на wallидови Декори за девојки

Димензии : 17,7 инчи (широк 45 см) x 118 инчи (долги 300 см), лесен за сечење и примена со мерка и исечена решетка н

DEN 324.64

Гроздобер торба со изолација подлога за подлога за подлога за подлога за подлога подлога подлога за подлога за подлога за сад за сад подлога

Лесна грижа Соуми за отворено место на отворено, трпезариска маса, поставена рунда, мала маса, поставен�

DEN 36.64

Поздрав без дрво Англиски булдог од Wон В. Златен вештачки патник со двојно wallидови со ладна чаша со еднократно слама, 16-унца

Квалитетна 16 унца акрилик со двојна wallид со слама од еднократно користење БПА бесплатно и предлог 65 во с

DEN 166.88

Торба за намирници за еднократна употреба на намирници што може да се склопи со алатка за алатки преголема корпа за перење корпи

Оксфордска крпа Големина : 12,6 "H x 22" L x 11.4 "W, капацитет : 50 литри Премиум квалитет : Направено од 300d Оксфордс

DEN 1240.00

Комерцијален транспортер тостер 150 парчиња/час, 7,3in Отворање ширина на транспортер тостер за храна за леб, храна за појадок,

Подобрете ја ефикасноста на нарачката : Комерцијалниот тостер може да произведе до 150 парчиња леб на час

DEN 4464.00

Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла морска светска starвездичка морска боја термос шише со вода за топли и

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

DEN 1.00

Doitool гроздобер декор гроздобер декор преносен грејач стакло чајник чист чај котел стаклен пијалок стомна топла ладна вода бокал

Стакло чајник чај котел цветаат и лабав производител на чај од лисја Практичен стаклен чајник за чај од

DEN 2.67

TWDYC не'рѓосувачки челик вакуумска колба со двојно метал отскокнување термос кафе млеко чај патувања за подароци изолација тенџере

Капацитет : 320мл, 420мл Материјалите од не'рѓосувачки челик се користат за контакт со храна, здравје и хиги

DEN 2.67

Lorvies за еднократно торбички за намирници, полувреме, бета риба, што може да се пее за големи канти за складирање корпи за торбичка

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 1208.00

Бестонзон Сос Тава 1 Сет Челик За Топење На Домаќинствата Традиционални Пржени За Темпура Млеко Јапонски Тестенини См Удобен

ХРАНА ТЕСТЕНИНИ ТЕНЏЕРЕ топлината се дистрибуира брзо и рамномерно, што е погодно за готвење тестенини,

DEN 3.33

Aflhyjk 5 парчиња од не'рѓосувачки челик виси куки кујнски сад пан -закачалка решетката железнички држач за складирање на држач за

Неверојатно силна, цврста и сигурна кука во многу мала големина Направено од железен материјал, корисна

DEN 1438.40

Комерцијални фрижидери Голема пластична стомна со капак и 4 чаши топла ладна вода бокал за пијалок тегла леден чај котел за

Чиста пластична стомна Премиум квалитет и тешки контејнери за вода одлични за ладен чај, сок од прав, ла�

DEN 298.56

Под кабинетот за вино за вино - Рустикална монтирана полица за висино вино со држач за чаши и складирање на кригла - Домашни бар и додатоци

Совршен подарок : Оваа решетка за вино е совршен за семејствата, баровите, кафулињата, хотелите, рестора�

DEN 3.00

Ambesonne шума тота торба, рефлексија длабоко во шумските брегови дрвја Природа паѓаат фантазии, платформа за постелнина за еднократна торба

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

DEN 3.00

Yarnow 1 Поставете удар за сервирање на зелена мулти- со држач nachos & тркалезна купола купола чиста десерти десерти за бонбони леб закуски

Плоча за складирањеНаправена од керамички и стаклени материјали од висока класа, безбедни и практични �

DEN 1.00

Тркалезна лента за дрвени, дрвени послужавник за сервисирање, послужавник за сервирање, табла за мезе за мезе, организатор на послужавник

Материјал : Изработено од дрво од багрем, природно дрво од жито од дрво ви овозможуваат топло и утешно чу

DEN 1.33

Лажица за кафе на тато, врежана лажица од не'рѓосувачки челик за сладолед од чај од чај од кафе - врежан подарок за него / неа - 7 инчи цврста

Квалитет и финиш : Сите наши лажици се огледални завршени површини, мазен раб без груби дамки, високо пол

DEN 0.67