• Обновено
Спојници за спојување Uteyeew D40L55 8mm 20мм вратило за спојување на вратило за спојување за моторна струг

Спојници за спојување Uteyeew D40L55 8mm 20мм вратило за спојување на вратило за спојување за моторна струг

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Нулта назад Исто во позитивна и негативна ротација. Ефективно компензираат девијација. Структура : Метални мерачи. Материјал : Алуминиум. Исто во позитивна и негативна ротација. Ефективно компензираат девијација. Структура : Метални мерачи. Материјал : Алуминиум. Model D (mm) L (mm) D1-D2 (mm) m (mm) L1 (mm) L2 (mm) L3 (mm) Завртки за прицврстување на завртки (N.M) LB-B-B-D16 L30 16 30 3-8 m3.2 lb-B-D20 L33 20 33 4-10 M3.2 lb-B-D25 L38 25 38 5-12 M3.2 LB-B-D32 L44 32 44 6-15 M4.5 2,5 lb-B-D40 L55 40 55 8-20 M5.0 16 20 5 5 LB-B-D55 L72 55 72 10-25 M6.0 22 27 10 8 LB-B-D65 L82 65 82 12-38 M6 .0 25 28 10 8 lb-B-D82 L103 82 103 20-42 m8.0 44 36 10 20 Model D (mm) L (mm) D1-D2 (mm) m (mm) L1 (mm) L2 (mm) L3 (mm) завртка за прицврстување на вртежниот момент (N.M) LB-D16 L30 16 30 3-8 M3.2 LB-D-D20 L33 20 33 4-12 M3.2 LB-D-D25 L38 25 38 5-12 M4.5 2,5 LB-D-D32 L44 32 44 6-15 M5.0 12 18 4,5 5 LB-D40 L55 40 55 8-20 M5.0 16 20 5 LB-D-D55 L72 55 72 10-25 M6.0 22 27 10 8 LB-D-D65 L82 65 82 12-38 M8.0 25 28 10 20 LB-D-D82 L103 82 103 20*42 M8.0 44 36 10 20 Технички параметар за оценување на вртежен момент со вртежен момент на вртежен момент.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ТЕГЛА ЗА Чај BESPORTBLE 3pcs Преносни Лименки За Чај Кутии За Тегли Со Бонбони Канистри Запечатени Контејнери за Пакување за Складирање

Материјалот од лимена плоча спречува деформирање на садот и е Мала големина, лесна за носење Обезбедете

DEN 2.00

Џизио Девојки Сјајни Танцови Облеки Гимнастика Без Ракави Трико Со Шорцеви За Плен Комплет Детски Костими За Капење Фитнес Тренерки За Боди

85% Полиестер, 15% Спандекс Деца Девојки Трико Со Шорцеви За Танц Табелата со големина значи возрасни опсе�

DEN 1.00

Организатор на бела решетка за Ноќта на вештерките со 5 куки кујнски полици за кујнски решетки Мултифункционална полица за складирање

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

DEN 0.33

Богатства каролина 8344-ФК Во собата на 4 Пеликан Пена Подлоги, Чаша Подлоги За Внатрешни и Надворешни, Подлога за Заштита На Маса,

КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1 / 2 инчи на 3 1 / 2 инчи Апсорбирачки Подлоги Измијте го по

DEN 143.84

Mapенски панталони за пешачење Mapamyumco, лесни брзо суво, истегнување на карго панталони за патување, џебови со патенти еластична половината

95% полиестер, 5% еластан Затворање на влечење Напредна технологија : Лесна, дише ткаенина ткаенина влага �

DEN 2.33

ЛЕВОИТ Прочистувачи На Воздухот, Витал100s &засилувач; Прочистувачи На Воздухот За Спална Соба Дома, Хепа Филтер Почиста Со

Производ 1 : ВИСОКА СТАПКА НА ИСПОРАКА НА ЧИСТ ВОЗДУХ : Прочистете соба од 222 стапки 5x на час и соба од 1110 с�

DEN 1.67

Бестонзон Да Оди Контејнери За Салата Со Капак Контејнери За Ручек Контејнери Од Нерѓосувачки Челик Контејнери За Складирање Храна Со Капаци

нерѓосувачки челик ЧИНИИ за СЕРВИРАЊЕ ОД нерѓосувачки ЧЕЛИК Едноставна, Но Стилска Завршна површина со

DEN 230.88

Халифин 2 парчиња Чаша За Водни Растенија, Пластичен Сад За Водни Растенија Со Три Различни Големини На Држач, Држач За Аквариумски

●Совршен Дизајн●овој држач За водни растенија е опремен со три комплети закачалки со различни големин

DEN 2.00

Замена Докинг Станица Дел Комплет-1 Ѕид Држач За Монтирање 1 Правосмукалка Организатор Додатоци Компатибилен Со Dyson V8 V7 Серија

ФУНКЦИЈА : Пристаниште за држење на рачките и додатоците На Дисон Можете исто така да ја наполните рачка

DEN 3.33

NBEADS 12 Парчиња Дијамант Скапоцен Камен Дисплеј Кутија, Пластични Транспарентен Кутија За Складирање Јасно Монистра Контејнери За Складирање

Што Добивате set 1 сет на пластични монистра контејнери за складирање Секој сет има 12 парчиња мали пласти�

DEN 203.04

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Среќна Нова

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

DEN 1.33

Аексит 1м 3.3 Стапки Управување со Кабел 2ммх3мм Тефлонски Цевки Цевки Цевки За 3д Печатач Кабелски Ракави Реприза Транспарентен

Земја На Производство : КИНА; Материјал : ТЕФЛОНСКИ Нето Тежина : 9г; Содржина На Пакетот : 1 х Тефлонски Це�

DEN 106.56