• Обновено
Yuxung 50 парчиња чаши диносаурус 12 мл диносаурус за еднократна употреба пластични чаши за забави Дино Тумблер чаши за деца момче диносаурус роденденска забава за вре?

Yuxung 50 парчиња чаши диносаурус 12 мл диносаурус за еднократна употреба пластични чаши за забави Дино Тумблер чаши за деца момче

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Доволно за да ги задоволите вашите разновидни потреби : ќе добиете 50 чаши за забава со диносауруси, симпатични и интересни, погодни за сервирање кафе, чај, какао, топла чоколада, мраз вода и други топли или ладни пијалоци, убаво за забавни гости на забава со диносаурус Безбедно и сигурен : Нашите чаши за диносауруси за деца се изработени од квалитетна пластика, лесна, но цврста, доволно силна за да спречат кршење или пукање и да ви обезбедат задоволителна услуга. Деликатни по изглед : Пластичните чаши од диносаурус се отпечатени со лисја и забавни и шарени диносауруси, овие слатки дизајни ќе ги направат децата да пискаат со задоволство; Секоја чаша е убаво украсена во светли бои, полна со живописни. Информации за големината : Горниот дијаметар на чашите со диносаурус за роденденска забава е околу 4 инчи/ 9,8 см, долниот дијаметар е околу 2 инчи/ 5,5 см, а висината е 4. 2 инчи/ 10,8 см, мал и преносен; Со капацитет од околу 12 мл, тие се многу соодветни за потребите за пиење или забави. Широко применливо : За време на роденденската забава на вашето дете или тушот за бебиња, користете ги овие пластични чаши Дино за децата да ги импресионираат вашите гости со забавна кохезивна тема; И можете да ги користите овие чаши за да ги пополните со омилениот пијалок, бонбони, пуканки, третмани и така натаму. Доволно за да ги задоволите вашите разновидни потреби : ќе добиете 50 чаши за забава со диносауруси, симпатични и интересни, погодни за сервирање кафе, чај, какао, топла чоколада, мраз вода и други топли или ладни пијалоци, убаво за забавни гости на забава со диносаурус. Безбедно и сигурен : Нашите чаши за диносауруси за деца се изработени од квалитетна пластика, лесна, но цврста, доволно силна за да спречат кршење или пукање и да ви обезбедат задоволителна услуга. Деликатни по изглед : Пластичните чаши од диносаурус се отпечатени со лисја и забавни и шарени диносауруси, овие слатки дизајни ќе ги направат децата да пискаат со задоволство; Секоја чаша е убаво украсена во светли бои, полна со живописни. Информации за големината : Горниот дијаметар на чашите со диносаурус за роденденска забава е околу 4 инчи/ 9,8 см, долниот дијаметар е околу 2 инчи/ 5,5 см, а висината е 4.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

X-DREE 20 Парчиња Жица Стегање Конектор Кабел Крај Терминал Изолирани Обрач Зелена E16 - 12 6AWG 16mm2(20 Unids Кабел Engarzado Конектор Екстремо

Име На Производот : Изолирана Ферула;Модел : Е1612;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Калај Обложен

DEN 1.00

Заштитник на екранот Puccy 3 пакет, компатибилен со MSI G27CQ4P E2 27 Монитор за филмови на филмот TPU (Не заштитени стакло заштитници)

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

DEN 0.33

96W прецизна мини-табела пила за обработка на дрво од DIY, сечење на агол од 0-90, прилагодлива брзина од 7 нивоа, мултифункционална,

【Функционална диверзификација】 Нашата пила за мини табела овозможува разноврсна употреба што може да

DEN 1468.16

ДАУНТО Тактички Половината Торбичка ЕДЦ Моле Половината Торба Појас Телефон Торбичка Футрола Чанта Носење Торбичка За Паметен Телефон, Алатки

Најлон Тактичка торбичка за телефон димензија : 6,8 Х 4,8 Х1, 5 инчи Одговара за медицински материјали,прено�

DEN 1084.80

N/A 36 48 72 дупки со голем капацитет со молив со молив, платно, ролна торбичка за пенис -кутии, скица за четки за четки за пенкала

Добар изглед, издржлив, отпорен на нечистотија, лесен и компактен Случајот со моливи обезбедува голем п�

DEN 0.67

Интел НУК 11 Про Нук11тнки3 Бос Систем-Ултра Компактен-Приклучок БГА-1449-1 Х Процесор Поддршка Јадро и3 11-Ти Генерал и3 - 1115г4 Двојадрен

DDR4 SDRAM компатибилен слот инсталирајте меморија која ги синхронизира електричните и часовните сигнали �

DEN 1.33

ТЕНДИКОКО 10 парчиња Пластичен Тонер За Прскање Проѕирни Масла Чистење На Парфеми Чистење На Парфеми Мини Шишиња Контејнери Транспарентен

Пластика Шише Со Спреј за масло : погоден е за складирање козметичка течност, парфем, есенцијални масла,�

DEN 3.33

Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Hisense Мали Делфин 3 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ]

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 255.68