• Обновено
Пронаоѓач На Агол На Тркалезна Глава Од Челик бетомшин Со 15см / 5,9-инчна Прилагодлива Рака за Цртање на дрво 1 парчиња

Пронаоѓач На Агол На Тркалезна Глава Од Челик бетомшин Со 15см / 5,9-инчна Прилагодлива Рака за Цртање на дрво 1 парчиња

DEN 191.84

Залиха
Во магацинот.

●Димензија+ - агол На Мерење : 180 степени;должина на Мерка : 15см / 5,9-инчен; Материјал : Челик €Висок Квалитет Q-овој транспортер е изработен од квалитетен челик,со јасна скала за гравирање, лесен за читање, издржлив и удобен за употреба. ●Лесно Ракување-комбинација на владетел и транспортер 2-во-1 дизајн.Прави може да ја измери должината со фиксен владетел 0-10 см/ 0-3, 9 inches.By подвижен владетел, полукружен транспортир на врвот може да измери од 0-180 степени. €Дизајн q-Транспортир и владетел на агол мерка алатка се прецизност ласерски офорт, отпорност на абење, не е лесно да ' рѓа, може да се примени за долго време. ●Практичност+ - тркалезен транспортер на главата е погоден за инженерство, мерење на агол, цртање на студенти, архитектонски дизајн, столарија, мерење на должина, идеален подарок за студенти, занаетчии, архитекти и дизајнери. ●Димензија+ - агол На Мерење : 180 степени;должина на Мерка : 15см / 5,9-инчен; Материјал : Челик. €Висок Квалитет Q-овој транспортер е изработен од квалитетен челик,со јасна скала за гравирање, лесен за читање, издржлив и удобен за употреба. ●Лесно Ракување-комбинација на владетел и транспортер 2-во-1 дизајн.Прави може да ја измери должината со фиксен владетел 0-10 см/ 0-3, 9 inches.By подвижен владетел, полукружен транспортир на врвот може да измери од 0-180 степени. €Дизајн q-Транспортир и владетел на агол мерка алатка се прецизност ласерски офорт, отпорност на абење, не е лесно да ' рѓа, може да се примени за долго време. ●Практичност+ - тркалезен транспортер на главата е погоден за инженерство, мерење на агол, цртање на студенти, архитектонски дизајн, столарија, мерење на должина, идеален подарок за студенти, занаетчии, архитекти и дизајнери.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЖЕНГГУИФАНГ ЗГФ-БР 1пц Специјална Прилагодена ПОМ Опрема 1М 10 Заби 11 12 13 14 до 25 26 27 28 29 Заби За Механички Запчаници Делови За Поправка

ЗАБЕЛЕШКА : 1 цената за 1 Парче, испорака со стандардни целосни информации за следење Ова е производ напр�

DEN 561.12

КОНТЕЈНЕР ЗА Складирање Ориз ОД 10 КИЛОГРАМИ, Запечатени Запечатени Кутии За Складирање Кујна Отпорни На Влага Идеални За Житни Култури,

Совршен За Складирање Во Кујна : Погоден за содржи брашно, шеќер, закуски, поп, здрава органска храна, сув

DEN 2896.16

XDKL Жените Патуваат Козметички Решетки Патент Мажи Шминка Кеси Организатор Убавина Тоалет Торба Миење Шминка Колекции Случај

Новата козметичка кеса со голем капацитет лесно се чува на дофат на раката Пуштете се, држете се подалек

DEN 4712.32

Еднорог Со Божиќна Капа Зимска Шамија Организатор Канцелариски Микрофибер Кожен Послужавник За Биро Практична Кутија За Складирање Паричници

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 0.33

Оперитакс 250 парчиња Кабел Етикети Жица Етикети Кабел Врски За Електрични Жици Кабел Вратоврска Кабел Поштенски Врски Кабел Врски Патент

најлон Поштенски Вратоврски Тагови : жичани врски дизајнирани за внатрешна употреба со заоблени рабови

DEN 1.67

Аквариум Планински Поглед Декорација На Смола: Рибен Резервоар Рид Статуа Вештачка Планинска Карпа Пештера Скривалиште За Мали Риби Ракчиња

Многу едноставен и лесен за нега, правејќи го вашиот аквариум полн со виталност Животен и изглед, задово

DEN 1.00

Хастер 5 парчиња Преклопливи Организатори На Плакарот За Гардероба, Пренослива Видлива Кутија За Складирање На Решетки Контејнери За

?●Организатор На фиоки За Облека Со врвен Квалитет ● Овој Организатор На Облека за Гардероба е изработ�

DEN 2.33

Мичиген Полицијата И Пожарникар Знаме Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена

пластика Произведено во САД Или Увезено ✿ Изработен од безбеден пластичен материјал, овој организат�

DEN 1.00

поштенски врски 14 инчни бели кабелски врски обвива 100 парчиња/Пакување надворешна употреба Долги пластични врски со 60 Фунти истегнување

долги патент врски : 100 по пакет Должина : 14 инчи(Стандардна должина 13,8 инчи / 350мм) Широк : 13 / 64 инчи (0,2 инч

DEN 0.33

Мали Украси За Туширање За Бебиња Од Тиква, Банер За Мала Тиква, Топер За Торта Од Тиква, Топчиња Од Саќе Од Тиква, Вентилатори

ДЕКОРАЦИИТЕ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА БЕБИЊА ОД ТИКВА МОРА да ИМААТНа вашиот мал туш за бебиња од тиква мора да му т

DEN 740.80

PXTIDY Златна Тв Шоу Козметичка Торба Златен Вентилатор Подарок Само Сакам Да Гледам Златно И Да Ги Игнорирам Сите Мои Проблеми Со

Двострано печатење со предните и задните обрасци на чантата, за да се обезбедат висококвалитетни слики

DEN 2.33

СЛАТИОМ Мала Домашна Пумпа За Кислород Аквариум За Домаќинство Тивок Волумен На Воздух Аератор Аквариум Единечна Дупка 3,8 w

Комплексното амортизирање на површината го амортизира кошокот и физичкото намалување на бучавата на п�

DEN 1.33

XZGDEN Супериорни Тркалца За Движење На Мебел 1 Инчен Бел Пп Количка Универзално Тркало, Тркалце За Мебел, Дупка од 4 мм Во Долната Плоча,

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

DEN 1.00

Декорација на новогодишна Елка Црвена Голема Машна Вратоврска 13 см Со Приврзок За Ѕвонче Висечки Стаклени Топчиња Украсни

Сигурни И Издржливи Материјали : Нашето Ѕвоно Со Црвен Лак Е Главно Изработено Од Пластика, Сигурно, Изд�

DEN 266.88

Кутија ЗА Кармин ОРИУКАН СО Огледало Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Цртан Филм Животно Панда Скејтборд

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 3.00

ВУДС ОЕМ 11062 Вистински Замена Домување W/Чаши, Компатибилен СО ВУДС DB20. 60 Ditchbank, Автентични Вудс Перформанси Делови За Прилози

ИНФОРМАЦИИ ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ : Вудс 11062 Оем Домување W / Чаши е компатибилен Со Единечни Вретена 60, 72, 72, М48

DEN 560.00

Индустриски Двојни Шипки За Завеси, Црни Прачки За Завеси За Прозорци од 28 до 117 инчи, 1 инч Обвиткајте Околу Прозорецот Двојна

①Подобрете Драматичен Изглед Оваа индустриска двојна завеса прачки доаѓа со индустриски дизајн хардв�

DEN 1.67

1987 87 Чеви С-10 Безбедносен Појас Препорача Брз Автомобилски Знак, Метален Гаражен Знак, Ѕиден Декор, Гм Автомобилски Знак - 10х14 инчи

ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов знак за алуминиумски автомобил од 10" х 14" со заоблени агли Лесен за читање текс

DEN 415.20