• Обновено
Гуа Ша Плоча за кожа, керамичка гва Ша плоча Отстранете го целулитот Промовирајте лимфно мускулно ткиво Подобрете ја циркулацијата на крвта на коленото на коленот?

Гуа Ша Плоча за кожа, керамичка гва Ша плоча Отстранете го целулитот Промовирајте лимфно мускулно ткиво Подобрете ја циркулацијата на

DEN 883.20

Залиха
Во магацинот.

Експел Токксинс : Керамичката табла Гуа Ша може да се користи за да се избрка и промовира реконструкција на преостанати токсини и маснотии, што се користи за затегнување на мускулното ткиво Подобрување на циркулацијата : таблата на лицето Гуа Ша помага во елиминирање на целулитот додека уништуваат масни клетки, со што се подобрува циркулацијата и течењето на лимфата. Одлична керамика : Одборот на Гуа Ша е изработена од керамички материјал, здрав и издржлив, без статичка електрична енергија, што е со мала големина за лесно носење. Широка примена : Керамичката табла за укинување е погодна за лице, рамо, колено, рака, вратот, теле и околу мали и средни мускули. Тркалезни рабови : табла за укинување на лицето со тркалезни и измазнуваат рабови, спречете ги гребнатинките на кожата, што е удобно за зафаќање и безбедно за вас да ги користите. Експел Токксинс : Керамичката табла Гуа Ша може да се користи за да се избрка и промовира реконструкција на преостанати токсини и маснотии, што се користи за затегнување на мускулното ткиво. Подобрување на циркулацијата : таблата на лицето Гуа Ша помага во елиминирање на целулитот додека уништуваат масни клетки, со што се подобрува циркулацијата и течењето на лимфата. Одлична керамика : Одборот на Гуа Ша е изработена од керамички материјал, здрав и издржлив, без статичка електрична енергија, што е со мала големина за лесно носење. Широка примена : Керамичката табла за укинување е погодна за лице, рамо, колено, рака, вратот, теле и околу мали и средни мускули. Тркалезни рабови : табла за укинување на лицето со тркалезни и измазнуваат рабови, спречете ги гребнатинките на кожата, што е удобно за зафаќање и безбедно за вас да ги користите. Подобрување на циркулацијата : таблата на лицето Гуа Ша помага во елиминирање на целулитот додека уништуваат масни клетки, со што се подобрува циркулацијата и течењето на лимфата.

Основни карактеристики

Item Type:
Skin Gua Sha Board
Material:
Ceramic
Scope of Application:
Suitable for face, shoulder, knee, arm, neck, calf and around small and medium muscles
Package List:
1 x Skin Gua Sha Board:

Најдобри понуди

Безжична Правосмукалка, 6 во 1 Мултифункционален Правосмукалка За Безжични Стапчиња, Правосмукалка 2200mah На Полнење, Лесна Правосмукалка

①Мотор БЕЗ четки предните LED светла го олеснуваат гледањето на прашината под мебелот или во тешко доста

DEN 1.33

М2 М2, 5 М3 М4 М5 М6 М7 М8 М9 М10 М12 М13 М14 М16 М18 М20 Метрички Хсс Алатки За Навојување На Теренот На Левата Рака За Обработка НА Мувла ЛХ

САМОСТОЈНИ материјали : обработка на метали Материјал : Легиран челик Модел : Стандард Насока на конец : �

DEN 0.33

Бентобен iPhone 14 Pro Max Телефон Случај, Тешки 2 во 1 Полно Тело Солидна Заштита Отпорна На Удари Хибриден Хард КОМПЈУТЕР Браник

€●i Phone 14 Pro Max Телефон случај que Bentoben тешки ударни телефонски случај со заштитник на екранот СЕ вклопува

DEN 190.08

Кујнска Кука меилишуанг, Кука За Домаќинство, Кука За Дневна Соба, Додатоци За Кујнски Бањи Од Нерѓосувачки Челик Висечки Шкаф

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�

DEN 910.40

РУИВЕ Јога Мат Нелизгачки-Еко Пријателски Фитнес Мат За Вежбање Со Ремен За Носење, Подлога За Вежбање За Јога, Пилатес И Вежби на Подот

Материјал : нитрилна гумаГолемина : 182х60х1 см / 71, 7х23, 6х0, 4 инчи Мека, одлична флексибилност, може да ја на�

DEN 0.33

Мокаро Кујна Организација Длабоко Поделени Мрзливи Сузан Грамофон Кујна Чување Организатор За Пијалаци Или Зачини, Мултифункционален Зачин

€®Дизајн против лизгање q : дното НА МОКАРО мрзливи сузан усвои неколку душеци за нелизгање од пена, што

DEN 383.84

512gb Микро Sd Картичка Класа 10 Микро SD Мемориска Картичка 512GB ГОЛЕМА Брзина TF Картичка За Андроид Паметен Телефон, Дигитална

?● Обезбедување квалитет За да се обезбедат најдобри перформанси и стабилност,Ниуфлаш Микро Мемориски�

DEN 303.84

Абекел Корпа ЗА Отпадоци, Интелигентен Електронски Сензор Ѓубре Автоматска Индукција Кујна За Домаќинство Бања Тоалет Вода Ѓубре

#внатрешната кофа може лесно да се отстрани за практично отстранување на отпадот Материјал : тврда плас�

DEN 577.60

Пица мрзлива жена Едно парче костим за капење против атлетска облека за пливање на вратот без костими за капење Танкини

86% полиестер, 14% спандекс Направени во САД или увезени ♥ Нашите костими за капење се изработени од поли

DEN 494.24

Nuobesty 5PCS место држачи за картички слатки срцеви табели со броеви за името на фото клип за декорација на свадбени венчавки

Lубовници во форма на хартија во форма на креативна картичка за креативни картички, држачи за десктоп, с�

DEN 838.40

ВЈКСВЈ Среќен Јунитинејџерски Ден Слобода 1865 Пренослива Торба За Ручек Жена Водоотпорна Торба За Рамо Мали Чанти Чанти

Оваа Торба За Ручек Е Изработена Од Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина И Густа Алуминиумска Фолија Ц

DEN 3.00

Мали Клучни Прстени Поделени Тешки Риболовни Мамки Поврзете Ги Мамките Справувајте Се Со Додатоци Риболовци Метални Приврзоци

Произведено во САД или Увезено Пакет од 12 мали разделени прстени со голема големина со надворешен дијам

DEN 127.84

Без пакет за дампинг 2, прекршителите ќе бидат гонети знак, HisVision 10 x 7 Бесплатно од 'рѓа .40 алуминиумски знак, УВ заштитен, отпорен

★ Стандардна големина : Нашите „Без дампинг прекршители нема да бидат гонети“, Мерката за знаци од 10 x 7

DEN 3.33

Пелени За Перење Возрасни Постари Платнени Пелени,Пелени За Заштита Од Инконтиненција За Повеќекратна Употреба Долна Облека, За Џебни

Водоотпорен дизајн, висока стапка на апсорпција на влага, пелени за возрасни не треба да се грижите за с�

DEN 449.28

Грабни Ме Завиткајте Завој, Обвивки За Половината За Стомак, Тренер За Половината За Завој, Компресија За Обликување На Телото На Стомакот

ГРАБНИ МЕ ЗАВИТКАЈТЕ ЗАВОЈ : обвивки За Половината за стомак едноставниот дизајн на ременот може слобод

DEN 702.40

Bsxgse 3 Пакет Пластични Полица Разделувачи Мултифункционална Гардероба Плакарот Полица Сепаратор Организатор За Дрво Плакари Дрвени Тврдина

Модерен Дизајн : Едноставен И Атрактивен Дизајн, линиите и Круговите Се Комбинираат За Да Формираат Гео�

DEN 212.48

Хомојојо Преплет Жолто Предиво Дебело Предиво За Плетење Буци Предиво За Хеклање Акрилно Предиво Црвено Предиво За Срце Памучно Предиво

Складирање На Предиво : Машинско перење и сушење, не пеглајте, не избелувајте, исушете се нормално, исуше

DEN 331.20

иџој Марвел Спајдермен 3FT USB а ДО USB C Кабел-Плетенка Кабел За Полнење За Android, MacBook, Google И Повеќе - Тип C Полнач Брзо Полнење

Воведување На Официјално Лиценцирани Кабли За Спајдермен, совршен додаток на колекцијата на секој обож

DEN 1.33

Yczdg Шетач Навивачи Мини USB Биро Клип Вентилатор, 2019 Најновата Маса Вентилатор 40 Часа 360° Ротација Батерија 4 Брзина Тивок Вентилатор

● Мала големина, лесна за носење, подготвена за употреба ● Лесен за расклопување, лесен за чистење, лесе

DEN 1328.64

Носител На Свеќи за Божиќни Столбови ромадеди: Комплет Од 2 Мали Рустикални Украси за Трпеза Со Потресен Дизајн На Метални

Дизајн На Ирваси : држачите За Свеќи За Божиќни столбови имаат дизајн на елементи на ирваси Обликот на и�

DEN 1380.80

Кучиња од клупа од 4 парчиња, гранични блокови на работната површина од дрво со дијаметар од 20мм / 0,8in, мултифункционални запирања

Материјал : Кучињата од клупата се изработени од не'рѓосувачки челик и алуминиумска легура, искривување

DEN 253.28

Изолирана Торба За Ручек Отпорна На Истекување Широко Отворена Торбичка За Жени Поладна Торба Контејнер За Кутија За Ручек За Девојчиња

Модерна Торба За Ручекуникатниот моден дизајн може да ве натера да станете фокус, симпатична и модерна �

DEN 176.00

Шарена кожа од ландер кожен пепел, преносна тркалезна цигара од цигари, за домашна канцеларија за автомобили Декоративни

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатре�

DEN 2.00

Еднократно Корејски Сет За Стапчиња За Јадење И Лажица, Долга Рачка Од Нерѓосувачки Челик Супа Лажица и Стапчиња За Јадење, Безбедна

ЦВРСТО Овој сет за стапчиња за јадење и лажица е изработен од нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, т�

DEN 207.84

Ултенична Правосмукалка За Безжични U10, Рачен Вакуум од 4 во 1 Лесен Стап-250w 25kpa Силно Вшмукување, 40mins Траење, Хепа Филтрација, 2 Вида

Алатката за пукнатини може да се комбинира со цевката за чистење на прашина или пајакови мрежи на завес�

DEN 3171.20