• Обновено
подтекс Килими За Бања Шенил Тркач Екстра Ланг Килим За Бања Плишана Подлога За Капење Меки Килими За Бања Абсорбента За Вода Душек За Туширање Брзо Сушење Машина З

подтекс Килими За Бања Шенил Тркач Екстра Ланг Килим За Бања Плишана Подлога За Капење Меки Килими За Бања Абсорбента За Вода Душек За Туширање

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Ние сме посветени да им обезбедиме на сите висококвалитетни производи и да донесеме уникатни и удобни услуги за секое семејство ВО 2011 ГОДИНА, ПОДТЕКСОТ беше основан Во Калифорнија. Започнавме со производи за мебел како што се преливи за душеци, навлаки за лизгање, килими за капење. Внимателно избираме премиум производи за да ви донесеме подобро искуство. Ткаенина : Висококвалитетна густа кадифена микрофибер шенил ткаенина (100% полиестер). Густо и деликатно ткаени, ултра-меки. Долга пената и кратка пената плетени во интервали. Лесно за складирање и преклопување. Ултра Абсорбента : Брзо апсорбирајте вода и заклучете ја водата во нејзините специјални микрофибер. Нема повеќе влажни кат по бања. Чувајте ги нозете топли особено во зима. Подобра Безбедност : Лепило За Топло топење на задната страна. Нема менување и лизгање. Машина за перење. Издржлив за долгогодишна употреба. Обезбедете подобра безбедност за семејствата со деца или старешината. Повеќе Избори : 12 бои и 5 големини. Мат, како и украс. Погоден за када, пред мијалник или кое било место во вашиот дом. Совети за перење : машинско перење одделно во ладна вода. Користете само белило без хлор кога е потребно. Исушете се на ниско поставување и протресете за да ја вратите пената. Килимот нема да фрли пената. Ткаенина : Висококвалитетна густа кадифена микрофибер шенил ткаенина (100% полиестер). Густо и деликатно ткаени, ултра-меки. Долга пената и кратка пената плетени во интервали. Лесно за складирање и преклопување. Ултра Абсорбента : Брзо апсорбирајте вода и заклучете ја водата во нејзините специјални микрофибер. Нема повеќе влажни кат по бања. Чувајте ги нозете топли особено во зима.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

СЕ ПРАШУВАМ Бања Решетката Бања Решетката Се Повлече Када За Домаќинство Послужавник Бања Мобилен Телефон Држач Када Решетката

Квадратниот мал држач е отстранлив и се користи сам, хуманизиран дизајн Кога се бањате, црвеното вино, х�

DEN 1.00

Кабилок Електрична Четка за заби 5 парчиња Држач за Четки За Заби Решетка За Четки За Заби Монтирана На Ѕид За Четка За Заби Паста За Заби Чешел

Уникатниот висечки дизајн може ефикасно да ја исцеди преостанатата вода Четката за заби може да се став

DEN 0.67

YYZZH Цветни Животни Мечка Лисица Був Зајак Пеперутка Дрво 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптекарска

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 1408.00

UXZDX Бања Пешкир Решетката Мат Црна Крпа Држач Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Крпа Закачалка Мода Полица За Складирање Кука

Материјал : Алуминиумска Легура Тип На Решетка За Крпи : Подвижна Крпа За Капење големина : 592318 решетката

DEN 3.33

Цдгх Хартиена Кутија Дрвена Кутија За Ткиво Дневна Соба Кутија За Салфетки Кутија За Хартија За Домаќинство Кутија За Хартија

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

DEN 1.00

Диспензерот За Сапун за Сапуница За Рачно Перење Диспензерот За Садови За Садови Детски Шампон Диспензерот За Сапун Без Раце Автоматски

Електричен Диспензер За Сапун : исто така многу погоден за вашиот шампон, регенератор, средство за чисте

DEN 0.67

Гроздобер текстура во Лондон 2 пакет памук за држач за топка на топката Организатор Диспензерот пластичен countertop канистер со

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

DEN 534.40

Хаидинб, решетката за складирање на туш златен wallид, монтирана за полици за бања, решетка за складирање бесплатно удирање

Солидна конструкција : Направено од одлични перформанси од не'рѓосувачки челик Задебелена обвивка во п�

DEN 3.00

Држач За Бамбус Четка За Заби Зенхомес, Природен Еколошки Држач, Држач За Канцелариско Пенкало/Молив, Организатор На Четки За Шминка

[Компактен И Ефикасен Простор] : или на страната на мал мијалник или во вашиот багаж за патување низ свет�

DEN 111.84

Орев Мермер Ткиво Кутија Декорација Трпезариска Маса Масичка Салфетка Кутија Дома Дневна Соба Керамички Фиока Кутија

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

DEN 726.40

Утопија Крпи-Пакет НА ЊУЈОРК Теми Женски Памук Црна Бањарка &засилувач; Средни Памучни Бања Крпи-Супер Мека, Лесен И Високо Абсорбента-Идеален

Памук Затворање на вратоврската ВРЕДНОСТ СЕТ од 7пакетот пакет од 7 се состои од 6 базен / теретана / крпи �

DEN 835.68

Sorority Продавница КД Плажа Пешкир-Капа Делта Ретро Sorority Пешкир За Плажа, Бања и Базен-Трендовски, Повеќенаменски, Екстра Голем, Лесен,

ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈНкул и трендовски дизајн На Нашата крпа за плажа ќе ве разликува од сите други на базен

DEN 559.84

Blmiede 2pcs кружен апсорбирачки повторлив лесен за чистење на чистење на машини за миење садови брише висино пешкир сад за кујна кујна бања

Полиестер Уникатен дизајн, крпа за чистење на полиестерско полирање прифаќа, што може лесно да се обои, �

DEN 2.67

Uxzdx Креативна Пластична Кутија За Ткиво За Дневна Соба, Мултифункционална Кутија За Фиоки За Домаќинство, Едноставна Кутија За Фиоки

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен пп материјал, со висока цврстина и карактеристики прот

DEN 0.67

Нешо полица за туширање без дупчење полица за бања, монтиран туш кади со куки лепило простор алуминиум за тоалетот за бања-silver_3-приказна

Додатоци за бања Цврст не 'рѓа : Оваа решетка за туширање е изработено од високо квалитетен нелуден всел�

DEN 1808.00

Наанл Сет од 2 Стилски Американски Фудбалски Терен Топка Меки Меки Крпи За Раце За Гости, Повеќенаменски За Бања, Хотел, Теретана и Спа

КОМПЛЕТ ОД 2 КРПИ ЗА РАЦЕ : 28"л х 14" В, Расклопени; Ексклузивно Од Украсите Можете да чувате една крпа во ку�

DEN 319.68

Камокси Симпатична Видра Пешкир За Плажа Смешна Морска Видра Двојка На Нане Зелена Крпа За Капење Морска Видра Подароци За Жени Девојчиња Деца,

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашите брзи суви крпи за плажа се изработени од луксузен мек микрофибер, подебели и �

DEN 0.33

ИЛИРИКО Зебра Цвеќиња Qtip Држач Диспензерот За Памучни Брисеви Со Капаци 4 Пакет, Аптекарски Тегли за Памук Топка 20800170

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е от�

DEN 740.80

ХХХХДХДП Пешкир Крпа За Капење Три Комплет Памук Зголемен Задебелен Пешкир Сет За Крпи Подарок Кутија Свадбени Подароци

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 5759.04

Нанле 3-Парче Пешкир Во Собата, Акварел Дрво На Животот Бања Пешкир Сетови, 1 Бања Пешкир, 1 Рака Пешкир, 1 Миење Крпа, Рака Насликани

Полиестер + Памук Големини : комплетот за крпи од Три дела вклучува 1 крпа за Капење од 30 х 60 инчи, 1 Рачна К

DEN 3.33

Тоалет Клипот Тоалет Клипот И Четка, Сад Четка И Тоалет Клипот Во собата Со Држач 2-во-1 Бања Чистење Комбо Клипот Мебел

Брзо гради притисок за брзо расчистување на тешките блокади Подебели и зголемени гумени вшмукување сад

DEN 451.20

Заграда за фен за коса стои за фен за фен за коса за фен за коса фиксирана решетка за коса за фен за коса бања топли алатки организатор под мијалник

Пластичен материјал, лесен за чистење, не и Заградата за фен за коса усвојува недизајн, а лепилото не е л�

DEN 1272.00