• Обновено
Бања Сапун Диспензерот Сапун Диспензерот Пумпа Дома Сапун Диспензерот Ѕид Монтирани 550мл Шампон Гел Диспензерот Регенератор Течност Пумпа Ѕид Монтирање Голем Кап

Бања Сапун Диспензерот Сапун Диспензерот Пумпа Дома Сапун Диспензерот Ѕид Монтирани 550мл Шампон Гел Диспензерот Регенератор Течност Пумпа

DEN 2709.44

Залиха
Во магацинот.

● Лесно вчитување, диспензерот за сапун за брзо полнење во елегантен и современ дизајн го прави идеален производ за секоја средина во бањата Направени од врвен нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа за долгорочна издржливост. Откако ќе го добиете диспензерот за сапун, додадете чиста вода пред да додадете шампон и гел за туширање, притиснете повеќе за да го притиснете за да се вентилира, а потоа истурете го шампонот и гелот за туширање. Стилски диспензер за сапун монтиран на ѕид, Лесен за инсталирање. (Ќе ви требаат неколку минути за да го инсталирате. Ако не знаете како да го инсталирате, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви испратиме видео за настава) може да се користи во бањи, кујни, хотели и така натаму. Применлива Течност : ова шише може да држи како што се сапун за раце, шампон, миење садови за туширање итн. ● Лесно вчитување, диспензерот за сапун за брзо полнење во елегантен и современ дизајн го прави идеален производ за секоја средина во бањата. Направени од врвен нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа за долгорочна издржливост. Откако ќе го добиете диспензерот за сапун, додадете чиста вода пред да додадете шампон и гел за туширање, притиснете повеќе за да го притиснете за да се вентилира, а потоа истурете го шампонот и гелот за туширање. Стилски диспензер за сапун монтиран на ѕид, Лесен за инсталирање. (Ќе ви требаат неколку минути за да го инсталирате. Ако не знаете како да го инсталирате, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви испратиме видео за настава) може да се користи во бањи, кујни, хотели и така натаму. Применлива Течност : ова шише може да држи како што се сапун за раце, шампон, миење садови за туширање итн. Овој диспензер за течен сапун во гроздобер стил го надополнува вашиот дом, кујна и декор за бања, без разлика дали е излитена шик, фарма, индустриска мансарда или ултрамодерна.€ Хигиенски, лесен за чистење диспензерот дизајниран да ја испорача вистинската количина на потребниот производ, намалувајќи ја употребата и минимизирајќи го отпадот .Откако ќе го добиете диспензерот за сапун, додадете чиста вода пред да додадете шампон и гел за туширање, притиснете повеќе за да го притиснете за да се вентилира, а потоа истурете го шампонот и гелот за туширање.

Основни карактеристики

Room:
Bathroom, Kitchen, Utility
Material:
Stainless Steel
Main Colour:
Silver
Capacity:
1 X 500ml
Type:
Soap Dishes
Features:
Modeling chic
Size:
As picture shows
Package Includes:
1 x Soap Dispenser:
Please Pay Attention:
◆ Dispenses almost any household product. Empty plastic bottles are ideal for soaps, handwash, washing up liquid, lotions, sanitiser, shampoo, conditioner, shower gel, lubricants, oils, alcohol gel, and cleaning products.:
Please do not hesitate to let us know if you have any questions about our products. We will provide you with nice quality after-sales service. :

Најдобри понуди

Сини Пеперутки Белешки Држачи За Тенџере За Кујнски Тривети За Топли Јадења 2 Еез Тривети Отпорни На Топлина Подлоги За Поставување Памучна

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

DEN 2.67

ADSRB јапонски стил миење бања пет или шест комплети чаша за миење садови за миење садови за бања, чаша за четки за заби

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

DEN 5833.92

Долга Рачка Силиконска Четка За Тоалет Со Меки Влакна Четка За Домаќинство Четка За Тоалет Едноставна Четка За Чистење

Компактната и стилска скриена четка за тоалет е погодна за секој тесен простор Посегнете во аглите и це�

DEN 2.67

Комплет крпи од 3 Парчиња-1 Крпа За Капење, 1 Рачна Крпа, 1 Крпа За Перење За Бања Камион И Цвеќиња На Вљубените, Кујнски Абсорбента

3 парчиња Комплет Крпи За Капење : пакетот вклучува крпи за бања, крпи за раце и едно марамче 1 големина на

DEN 1598.40

Дрвена Кутија За Ткиво, Ретро Кутија За Складирање Салфетки Правоаголен Држач За Ткиво На Лицето За Домашна Канцеларија автомобилска

● Хуманизиран Дизајн●кутијата за ткиво е едноставна и удобна за земање и ставање; материјалот од легур

DEN 648.00

Зачудувачки бледо сина керамичка држач за четкички за заби, удари со четка со бела рака нацртана мандала тркалезна, декоративна

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 271.84

ОЈЕАЛ Бања Полица Со Пешкир Бар Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Рустикален Пешкир Полица За Бања со 5 Куки, 2 Ниво Полица За Складирање

● Висококвалитетни Материјали● : решетката за крпи за бања се состои од цврста метална рамка и издржли�

DEN 383.84

Оги Тркалезна Стаклена Дозер За Сапун-10оз, Тешко Стакло, Пумпа Отпорна На ' Рѓа-Идеален Диспензер За Рачен Сапун, Диспензер За Сапун

Поништи ЦВРСТО СТАКЛО : овие диспензери за сапун се направени од тешко, дебело стакло со голема оптичка �

DEN 2.67

Полици за лебдечки wallидни полици кујнски бања тапа за складирање на туш полици мијалник кади организатор дренажа полица сапун

Рустикалните полици на wallидови можат да помогнат да се искористат максимумот на празни wallsидови, заштед

DEN 2.67

Тервере Чаша И Капак Организатор За Еднократна Употреба Хартија Чаши Диспензерот Пластични Чаша Држач За Вода Диспензерот Ѕид Монтирани

ЗА ДОМА, КАНЦЕЛАРИЈА, РЕСТОРАН или ГОСТОПРИМСТВО : ги прави областите за услуги за кафе и пијалоци лесни

DEN 1513.60

Исцелен Сапун За Раце Сапун За Раце Контејнер За Миење Садови За Сапун За Капење Автоматски Фиоки За Капење Капки За Капки За

АВТОМАТСКА ЛЕНТА ЗА КАПЕЊЕ садот за капење на дозерот за сапун спречува течноста да го извалка подот ФИ�

DEN 2.67

Четка За тоалет, Четка За Тоалетна Чинија Четка За Тоалет И Држач За Силиконска Четка Со Преклопување Четка За Тоалетна Чинија За Четка за

Брза СУВА ПОДДРШКА Пакет со стабилна и дишечка подлога за поддршка, добар е за вентилација и ја одржува

DEN 3.00

Зеродеко Повеќеслојна Кутија За Складирање Јасни Кутии За Складирање Јасна Кутија За Организатор Голема Миленичето Бело За Ротирање

Пластика ИСЧИСТИ КУТИИ за СКЛАДИРАЊЕ како практичен држач за сунѓер за шминка, тоа ќе му помогне на ваши

DEN 0.33

Luofdclddd grab bar, 24-инчен преклопен бар за грабнување на тоалетот, безбедносна рамка против лизгање за кади и тушеви, најлонска

Едноставен и стилски дизајн оваа лента за грабнување на тоалетот е дизајн на wallидови Совршено е да се и�

DEN 755.20

- Полица,Решетка За Крпи За Пешкири, Едноставна И Модерна Решетка За Двојни Крпи, Четкана, Решетка За Крпи Монтирана На Ѕид, Кујна Бања

ПоПродажба : Ако имате Какви било Прашања по Добивањето На Стоката, Ве Молиме Контактирајте Не На Време,

DEN 1393.60

Сапун од не'рѓосувачки челик CICN, метален сапун за дезодоранс што ги елиминира мирисите-лук и рибини мириси и вишок мирис на рацете

Вовед : Големина 7,5 * 6,9 * 2,3 см, пластична кеса Овој сапун е полиран и има уникатна боја Материјал од не'рѓо�

DEN 127.84

С&засилувач; Т АД. Дозер за сапун за садови И Држач За Сунѓер За Кујнски Мијалник Со Подобрени Карактеристики, Вклучен Сунѓер, 13 Унци,

Еден мат црн диспензер за сапун за садови за кујнски мијалник кој обезбедува компактно складирање за са

DEN 2.67

Послужавник За Држач за чаши за кауч, Доказ За Истурање Лесно Се Добива Држач За Чаши За Кауч Ergономски За Повеќето Пијалоци За Кочии

[Истури Доказ Дизајн] крајната носителот пијалок за троседот да се обезбеди сите ваши омилени пијалоци,

DEN 315.04

Држач За ткиво На автомобил Тенко-Сино-Линија-Знаме - Патриотски Држач За Салфетка За Диспензерот За Ткиво На Задното Седиште

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

DEN 3.00