• Обновено
Кафез За Птици Стојат Кафези За Летање Со Птици За Миленичиња Папагал Куќа За Миленичиња Кафези За Папагали За Големи Птици, Луксузен Кафез За Птици, Затворен Кафез

Кафез За Птици Стојат Кафези За Летање Со Птици За Миленичиња Папагал Куќа За Миленичиња Кафези За Папагали За Големи Птици,

DEN 936.00

Залиха
Во магацинот.

●Креативен Кафез За Птици● : овој уникатен кафез за птици е полн со креативност и дизајн, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да има најудобен живот; има голем внатрешен простор и комплетен асортиман на додатоци, вклучувајќи : ѕвонче*1, фидер *1, клип *1, фонтана за пиење *1, замав *1, стоечка лента *4 ●Еколошки материјал q : кафезот за птици е изработен од еколошки пвц табла, висококвалитетен процес на боја за прскање, безбеден и издржлив, нема да ' рѓа, лесен за чистење и нега, работ на кафезот за птици е мазен и нема да ја повреди птицата. €Иновативен дизајн q : овој кафез за папагали има дизајн кој е најсоодветен за домашни миленици. Дизајнот со голема квадратна големина го зголемува внатрешниот простор; има 2 фиоки за извлекување на дното за лесно чистење; фидер за спречување на излевање може да Биде може да се расклопи и може да се ротира за да се олесни додавањето храна. Пространиот голем кафез за птици нуди и неверојатен простор и часови активности за играње за вашата птица. Овој голем кафез за птици е изработен од висококвалитетен, нискојаглероден, отпорен на ' рѓа и водоотпорен челик, со загарантиран квалитет и издржливост. ●Креативен Кафез За Птици● : овој уникатен кафез за птици е полн со креативност и дизајн, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да има најудобен живот; има голем внатрешен простор и комплетен асортиман на додатоци, вклучувајќи : ѕвонче*1, фидер *1, клип *1, фонтана за пиење *1, замав *1, стоечка лента *4. ●Еколошки материјал q : кафезот за птици е изработен од еколошки пвц табла, висококвалитетен процес на боја за прскање, безбеден и издржлив, нема да ' рѓа, лесен за чистење и нега, работ на кафезот за птици е мазен и нема да ја повреди птицата. €Иновативен дизајн q : овој кафез за папагали има дизајн кој е најсоодветен за домашни миленици. Дизајнот со голема квадратна големина го зголемува внатрешниот простор; има 2 фиоки за извлекување на дното за лесно чистење; фидер за спречување на излевање може да Биде може да се расклопи и може да се ротира за да се олесни додавањето храна. Пространиот голем кафез за птици нуди и неверојатен простор и часови активности за играње за вашата птица.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Виси куќа од кокосови птици со скала, природно кокосово влакна школка гнездо за папагал parakeet bубовница фина канари, кокос скриј

Material Незгоден материјал од кокосово влакно Куќата за птици е направена од еден од природните најсилни �

DEN 233.44

генерички Автоматски Фидер За Птици Дозер За Вода За Птици Јасни Контејнери За Диспензерот За Храна За Папагали Папагали Кокатиел

Едноставниот дизајн на суспензијата е декоративен и привлечен за домот Направено од пластика за домашн

DEN 3.00

ПАТКАВ Птица Играчки Птица Играчки Дрво Хрчак Платформа Со Кадифен Хамак Џвакање Миленичиња Активност Игралиште Папагал Скокање Штанд

Дрвени Мали Животни Стојат Платформа Овој Кревет За Спиење Миленичиња е Дизајниран Со Совршена Структу

DEN 274.72

Пен-Плак Птица-живот дрвени птици-одлични за падобрани, bубовници, папагали, финии, канари и други мали птици-долги 2 пакувања-12 ”

Одлично за мали птици : Нашите дрвени перки за птици доаѓаат во 2 пакувања и се достапни во 5 должини : 11 " /

DEN 2.33

Играчки за птици Бонка 1410 чаша воодушевувачки папагали кафези африкански сиви амазон големи папагали од макав кокату

Сјајна и шарена играчка со птици со средна големина Издржлив и долготраен Може да се обеси вертикално и�

DEN 207.04

Играчка за мерички блок и јаже за птици, играчка со повеќе обоени жици и дрво, ја намалува здодевноста и нарушувањето, без склопување и

Забавната играчка ја намалува здодевноста кога птиците се во дивината, тие имаат многу пријатели со пе�

DEN 2.00

Ipetboom 5pcs Гнездо Куќа Папагал Кафез Играчка Шатор Импровизирана Лежалка За Кадифен Папагал Кафез Додатоци Пријатна Колиба

Кадифен Скривалиште За Птици : оваа модна висечка импровизирана лежалка за птици ќе биде убав пејзаж ил�

DEN 345.76

Мевтого Мала Играчка За Уништување Птици - Папагал Барајќи Играчка За Сечкање За Сипки, Кокатели,Брановидни Папагали , Папагали

ВОЗБУДЛИВА ИГРАЧКААко поседувате птица која сака да се распарчува или фуражи, играчката за џвакање ќе б

DEN 2.00

Игралиште за птици Zefan, папагали вежбање салата за дрво од дрво, столбови на колофул и џвакање играчки со бел играчки со чаши за хранење

Штандот за играчки на птици е одлична забавна и обезбедува стимулација за вашата птица ментално и физич

DEN 2.33

Ipetboom Мал кафез за животни, мал миленичиња хамакови, хрчак што виси миленичиња за одмор, топла кревет верверица, потпирајќи се со хрчак

Можете да го изберете ова гнездо за спиење на миленичиња како подарок за вашето смешно мало милениче ил�

DEN 203.68

Ipetboom Вудси Декор Хрчак Скала Мост Качување Играчка Хрчак Дрво Игралиште Играчка Природно Дрво Скали Животински Кафез Платформа

Ослободете ја досадата и стресот, тие од производство и одржување на менталното здравје совршена играч�

DEN 202.08

Ipetboom 1pc Кафез За Птици Покријте Го Кафезот За Брановидни Папагали Најлонска Мрежа За Птичји Кафез За Птици Покривка За Птичји Кафез

Мрежа Птица Кафез Покритие : Помош неуредна и од ширење на подот Покривка За Кафез за птици : Решетката о�

DEN 237.76

ПОПЕТПОП Мали Животни Кокос Школка Фидер: 3 парчиња Зајак Хранење Чинии Птица Кокос Одгледување Гнездо Куќа Колиба Кафез Кревет

Може да се даде како подарок за вашите пријатели кои одгледуваат хрчаци, зајаци и други мали животни Мож

DEN 742.40

WZHSDKL Домашно Милениче Кафез Хрчак Миленичиња Кревет Мека Куќа Мало Животинско Гнездо Зимско Топло По Гнездо Лесно За Носење

Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, лесни по тежина и лесни за носење Модерен дизајн,

DEN 1339.20

Кафез За Птици ДАПЕРЧИ Стојат Кафези За Летање Со Птици За Миленичиња Папагал Куќа За Миленичиња Кафези За Птици Креативен Метален Кафез

Совршен подарок : многу лесен за инсталирање Ова е напредна декорација во вашиот дом, обезбедувајќи уба�

DEN 3.00

4 парчиња Дрвени Скали За Птици Играчки За Птици Природно Дрво Скали За Скали За Кафез, Играчки За Качување Птици За Папагали Папагали

Пакетот вклучува 4 парчиња дрвени скали за птици, 4 чекори + 5 чекори+ 6 чекори 7 чекори Природна дрвена ска�

DEN 3.00

Балаку, природен коко, папагал, папагал, птици, рептил кокосова школка куќа птица гнездо кафез виси играчка за буџиња парови кокатиелии финч

Производот има добра практичност и широка применливост, декоративна и шик Користејќи природни материј�

DEN 1.33

Паткав 1 парчиња хрчак гнездо играчки хрчак чинчила хамак мини додатоци мини миленичиња куќа хрчак скриен хамак за полнети животни миленичиња

Пештерски кревет со хрчак [топла удобна] дишеност, носи удобна температура на вашето домашно милениче ш�

DEN 1.00

Ipetboom 1 сет птичња када за туширање кутија за туширање сад виси птици бања коцка папагал када када паракети за фидер за птици кафез додаток

90% памук / 10% рајон Птица када за туширање кутија за туширање, виси птици бања коцка папагал када, пакувањ�

DEN 179.04