• Обновено
3д Пена Ленти Големи

3д Пена Ленти Големи

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

3д Ленти Од Пена Големата Црна боја содржи 14 парчиња претходно исечени црни, трајни, двострани лепливи ленти од пена Користете ги за да креирате димензија на картички, страници со белешки и занаети со мешани медиуми. 122 х 2мм ленти од пена со трајно двострано лепило. Пената со висока густина нема да се скрши. Лагер За Лесно Ослободување.Архивски Безбедно.Киселина И Лигнин Слободен. 3д Ленти Од Пена Големата Црна боја содржи 14 парчиња претходно исечени црни, трајни, двострани лепливи ленти од пена. Користете ги за да креирате димензија на картички, страници со белешки и занаети со мешани медиуми. 122 х 2мм ленти од пена со трајно двострано лепило. Пената со висока густина нема да се скрши. Лагер За Лесно Ослободување.Архивски Безбедно.Киселина И Лигнин Слободен. 3д Ленти Од Пена Големата Црна боја содржи 14 парчиња претходно исечени црни, трајни, двострани лепливи ленти од пена. Користете ги за да креирате димензија на картички, страници со белешки и занаети со мешани медиуми. Пена со висока густина не здроби и може да биде врежана со топлина. Користете помеѓу слоеви или додадете Метална Фолија За Пренос, сјај, прашок за втиснување на ВРВОТ НА 3Д Ленти од Пена За Да Го Носите Лепилото Однадвор и да го користите како украсен украс.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

CANIGHT 1 Сет Проектни Картички Памучна Ткаенина Занает Декор Дрво Божиќни Празнични Материјали Подароци Домашен Фестивал Мали

3Д БОЖИЌНИ ЧЕСТИТКИ декорацијата НА 3д Божиќната работна површина е изработена од памучен и папаер мате�

DEN 297.60

Мијартол Круг Хартија Удар, 2 Инчен Круг Удари За Хартија Занаети, 50мм Круг Дупка Удар За Правење Бележник Страници, Мемориски Книги,

Паметен Удар Со Хартија Со Кружен Круг : овој удар со круг има сечило од легура на цинк во пластично тело

DEN 1.00

Лепенки За Поправка на кожа За Каучи Голем Самолеплив Тросед, Седиште За Автомобил, Кожен Мебел,Комплет За Лепенка За Поправка На Винил

Можеме да обезбедиме прилагодување на големината и бојата за вас,КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ Кожената лента е лес�

DEN 1.67

Калапи од Полимерна Глина од маргаритка-13 Калапи Од Мала Цветна Полимерна Глина За Изработка На Накит, Декорација На Торта, 3д Минијатурни

Безбедносни Материјали : глинените калапи се направени од силиконски калапи, што е безбедно, еколошки, н

DEN 2.00

Замихалаа 10 парчиња Бел Ној Пердув За Занаети Свадбена Декорација Природни Пердуви Маса Центри Додатоци За Забави Карневалски

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 2.00

ЈАРДВЕ Бели Компјутери Малку Рамен Шарм Барокен Стил Смола Кабохони Шарми Минијатури Фигурина Телефон Случај Мониста Парче ЗА САМ Занает

Нежен украс за школка за мобилен телефон, уникатен и привлечен, отстранувајќи ја монотонијата на куќишт

DEN 2.67

Глоглоу Клеј Алатка Комплет, Моделирање Глина 9 Видови На Двоглави Алатки За Различни Намени Глинени Скулптури За Училишта За Дома За Работа

Рабови со неправилна форма од двете страни на лентата со алатки, лесни за разбирање 9 видови алатки со дв

DEN 107.20

Замихалаа 50 парчиња/многу Златни Пердуви Од Патка 10-15 СМ САМОСТОЈНИ Пердуви за Изработка На Накит Додатоци За Украсување Свадби Облаци

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 3.00

КРАСПИР Врана Восок Печат Печат Ноќта На Вештерките Запечатување Восок Марки Месечината Гроздобер 30мм Отстранлив Месинг Главата

Рачка Од Природно Дрво Софистициран Месинг Печат Главата Ласерско Гравирање Чист Отпечаток Отстранлив

DEN 1.00

5д Самостојни Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни, Големи Слики Со Везови Со Целосна Вежба Кристал Залепена Слика Со Вкрстен Бод Скапоцени

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е изд�

DEN 2287.84

Мроко Еден Дупка Удар, 1 Дупка Удар 1/4 Дупка Удар, Хартија Удар Дупка Удари 20 Лист Удар Капацитет, Рачни Дупка Удар Со Не-Пропадна База

Прецизна Дупка За Удирање : ударот со една дупка ви овозможува прецизно усогласување на локацијата на д�

DEN 1.33

Предиво Свифт Чадор| Предиво брз врв на Маса| Лесно Ракување Со Рака | Плетење За Љубителите На Предиво | Подарок За Љубителите На Плетење

Предиво намотка за добро избалансирана ликвидација која им овозможува на корисниците најдобро искуств

DEN 799.84

Бои На Виножито Убаво Дизајниран Печатење Ткиво Хартија За Декупаж Подарок Завиткување Подарок Торба Партија Декорација Занает Проект Рачно

50 листови, 14,5 инчи Х 20 инчи : Хартија за печатење на Подароци со врвен квалитет, без киселина и еколошки П�

DEN 351.68

WHYHKJ 12 ПАРЧИЊА Грнчарска Печка Подвижни Нокти Керамичка Огноотпорна Поддршка Нокти Огноотпорна Поддршка Нокти Алатки За Керамика

Пакетот вклучува : 12 керамички висечки и запалени нокти за да ги задоволат вашите различни потреби Може�

DEN 143.84

Куер Викинг Руна Вегвисир Восок Печат Печат Прилагодено Викинг Руна Запечатување Восок Печат Вегвисир Восок Печат Прилагодено Свадба Покана

Овој висококвалитетен комплет за восочни заптивки вклучува 1 печат со дизајн на викиншки марки Мјолнир

DEN 143.84

Калапи за Кристална Силиконска Смола, Калапи За Занаети Од Кварцна Смола Од Кристално Јато За Декорација На Торта Полимерна Глина

[ СПИСОК за ПАКУВАЊЕ] : ќе добиете калапи од кристална силиконска смола од 3 парчиња со прекрасни текстур�

DEN 2.67

Кит 24 Лист Чиноизерија Шема Хартија 30 х 30см Сино Бело Кина Бележник Хартија Двострана Колекција Ориентална Декоративна Занаетчиска

Што Ќе Добиете 24 листови Хартија Со Шема На Чиноизерија во 12 различни дизајни, секој дизајн има 2 листов�

DEN 159.04

Организатор НА ЛЕНТА ВИКАСКИ 4 парчиња Дрвена Корпа Дното Дрвена Основа Обликувач Празна Капчиња Основа ЗА Дебело Предиво САМОСТОЈНИ

Везење Конец Организатор Шупливи Дома Навој Плоча Дрвени Држач Конец Оваа одлична изработка на нашиот �

DEN 101.92

Caydo 1000 Парчиња Цевки За Чистење Избрани 20 Бои Chenille Произлегува Најголемиот Дел За Деца Уметност И Занаети Проекти И Украси

Вреден Сет : Пакетот вклучува 1000 парчиња занаетчиски средства за чистење цевки во 20 бои, доволна количин

DEN 2.33

Краспир Восок Печат Печат Букет Цвеќе Гроздобер Месинг Овална Глава Дрвена Рачка Отстранлив Запечатувачки Восок Печат 25мм За

ГОЛЕМИНА НА ПЕЧАТ ЗА ВОСОК : Дијаметар На Главата На Заптивката : прибл 25мм / 1 инч, вкупна Должина : 9см / 3,5

DEN 159.84

Боли Керамика Продавница-Керамика Тркало Суво Меко Моделирање Калапи Природна Глина За Вајање И Комплет За Занаетчиска Боја За Деца

ШТО ИМА ВНАТРЕ : Грнчарската Продавница Боли вклучува грнчарско тркало на батерии со 2 брзини на вртење,

DEN 3.33

Виолетови Крилја На Пеперутки На Црни Украсни Комплети За Сликање Дијаманти Смешни 5d Diy Целосна Вежба Дијамантски Точки Слики Домашен

Комплетите за сликање дијаманти вклучуваат 1 пенкало за вежба + 1 диск за дупчење + 1 парче кал за дупчење �

DEN 0.67

Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Целосна Вежба Златен Планински Мозаик Кристален Вез Дневна Соба Кујна Украси Ѕид 47, 2x23, 6 инчи

1* Дијамант Сликарство & Дијамант Комплет И Пинцети 2* Алатки (Дијамантско Пенкало, Послужавник За Дијама�

DEN 607.84

5д Самостојни Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни, Големи Слики Со Везови Со Целосна Вежба Кристал Залепено Сликарство

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е изд�

DEN 3.33