• Обновено
Даесар Декоративни Завеси За Дневна Соба 2 Панели, Проѕирна Завеса За Спална Соба Без Дупчење Полиестер Темно Кафе Завеси За Третман На Прозорци Со Цврста Боја 38 В х

Даесар Декоративни Завеси За Дневна Соба 2 Панели, Проѕирна Завеса За Спална Соба Без Дупчење Полиестер Темно Кафе Завеси За Третман

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

WINDOW ПРОЗОРЕЦ ЗАВЕСА БЕЗ ДУПЧЕЊЕ ☀ Завесата без дупки создава модерен стил за вашата куќа, лесен за инсталирање Можете да ги ставите завесите директно преку прозорецот. ? ЗАВЕСИ ВО СОБАТА НА 2 ? завеси 2 панели по пакет, 96х160см (прикажаната големина е за една завеса на панелот) Ширина : 96СМ, Должина/Висина : 160СМ. Двете завеси се со иста боја и големина. Ве молиме потврдете ја големината на завесата за да избегнете грешки. Полу-ТРАНСПАРЕНТНИ ЗАВЕСИ. полу-проегирните завеси се изработени од висококвалитетен полиестер, мека ткаенина, елегантна и романтична. Оваа Проѕирна Завеса не е ниту премногу дебела ниту премногу тенка и може да спречи прекумерна сончева светлина, но нема да ја затемни просторијата. Во исто време, може да има доволно заштитна моќ и да ја заштити приватноста. ? МОДЕРНА ДНЕВНА СОБА ЗАВЕСИ ? Завесите се погодни за различни стилови на декорација, создавајќи удобна атмосфера за вашата дневна соба, спална соба, работна соба, детска соба, тинејџерска соба итн. Декоративната завеса може убаво да ги украси секој прозорец и просторија. ? ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ ? Машина или рачно перење (до 30 степени) и железо на ниска температура. Не користете белило при перење! Ако имате какви било прашања, ние секогаш ви стоиме на располагање и ќе ви дадеме задоволен одговор. WINDOW ПРОЗОРЕЦ ЗАВЕСА БЕЗ ДУПЧЕЊЕ ☀ Завесата без дупки создава модерен стил за вашата куќа, лесен за инсталирање. Можете да ги ставите завесите директно преку прозорецот. ? ЗАВЕСИ ВО СОБАТА НА 2 ? завеси 2 панели по пакет, 96х160см (прикажаната големина е за една завеса на панелот) Ширина : 96СМ, Должина/Висина : 160СМ. Двете завеси се со иста боја и големина. Ве молиме потврдете ја големината на завесата за да избегнете грешки. Полу-ТРАНСПАРЕНТНИ ЗАВЕСИ. полу-проегирните завеси се изработени од висококвалитетен полиестер, мека ткаенина, елегантна и романтична. Оваа Проѕирна Завеса не е ниту премногу дебела ниту премногу тенка и може да спречи прекумерна сончева светлина, но нема да ја затемни просторијата. Во исто време, може да има доволно заштитна моќ и да ја заштити приватноста. ? МОДЕРНА ДНЕВНА СОБА ЗАВЕСИ ? Завесите се погодни за различни стилови на декорација, создавајќи удобна атмосфера за вашата дневна соба, спална соба, работна соба, детска соба, тинејџерска соба итн. Декоративната завеса може убаво да ги украси секој прозорец и просторија. ? ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ ? Машина или рачно перење (до 30 степени) и железо на ниска температура. Не користете белило при перење! Ако имате какви било прашања, ние секогаш ви стоиме на располагање и ќе ви дадеме задоволен одговор. ДАЕСАР♡ Д За Желба. Тоа значи вашата желба едни за други. Грчко Име На Богот На Љубовта : Купидон. Сите вие сте чувани од бога.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Х-гранче сребрен тон, обработка на дрво, карбид, ја вртеше Бред Точка Директна дупка за дупчење, здодевна вежба за вежбање 3мм

Име на производот : Бит за вежбање на Бред Поинт; Материјал : Метал Боја : сребрен тон; Cutting Diameter : 3mm / 0,12 "...

DEN 244.80

Надградена магнетна термичка изолирана завеса на вратата, задебелна полиестерска влакна и издржлива ткаенина во Оксфорд, привремена изолација

Чувајте топло во зима и продолжете да се ладите во лето Спречете загуба на климатизација, заштедете ене�

DEN 639.68

U12-012 - Димензии: 58x74x22 mm - температура на хобо, релативна влажност, светлина, надворешно логирање на податоци, компјутерски

Димензии : 58x74x22 mm (2 Тежина : 1,6 мл Димензии : 58x74x22 mm (2,3x2 Тежина : 1,6 мл Движењето на податоците ја мерат темп�

DEN 1.33

Јин јанг кои налепница за риби - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - азиски кои деклариран

Големина : 3 "x 2,7" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

DEN 728.00

Почитувани шорцеви за тренингот со високи половини со високи половини со 3 џебови за жени. Јога атлетски краток за жени

85% полиестер, 15% спандекс Затворање на патент Надвор од удобно : Можеби тоа е ултрадебел, 4насочен дел што

DEN 175.84

Тивок Безжичен Глушец, 2,4 G Тенок Патувачки Глушец СО USB Приемник, Тивок Клик Заштитни Компјутерски Глувци За Лаптоп Компјутер

Без Досадни Звуци На Кликање И Пренослив : овој глушец е супер тивок, нема повеќе вознемирувачки за друг�

DEN 688.00

Нерѓосувачки Челик Ротирачка Вентилација Оџак Каул, Турбински Вентилатор Нерѓосувачки Челик Ротирачки Оџак Ротирачки Оџак Капа

Задебелениот ротирачки капаче од нерѓосувачки челик е погоден за повеќето стандардни сливови за оџаци

DEN 1712.32

Дискови за мелење на мелење со мелење на трапезоидни дијаманти компатибилни со меленици за мелење на коњи, мелење бетонски под,

Алатки за мелење на трапезоиден дијамант со 3 x 8,5 mm не завртки за дупки дизајнирани за машини за мелење п�

DEN 2975.20

Шишиња со силиконски патувања во Yinggg, исцедени, за полнење на протекување на контејнери за шампон или течности, сет од 4

Сет од 4 различни шишиња во боја; Големина : 3 мл / 89 мл Одлични патни цевки за шампон, лосион, сапун, сонча�

DEN 287.84