• Обновено
М18-2,50 х 90ММ Шестоаголни Завртки За Завртки, Нерѓосувачки Челик 18-8 Целосно Навој, Груб Конец, Големина На Конец: М18, Должина На Завртката: 90ММ

М18-2,50 х 90ММ Шестоаголни Завртки За Завртки, Нерѓосувачки Челик 18-8 Целосно Навој, Груб Конец, Големина На Конец: М18, Должина

DEN 4463.84

Залиха
Во магацинот.

Дијаметар-Теренот На Конецот : М18-2,50 / Должина Од Под Главата : 90ММ Груб Конец / Целосно Навој. 18-8 шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик нудат заштита од временски услови и корозивни средини. Отпорен на ' рѓа во средини со свежа вода, за средини со солена вода користете ја верзијата од нерѓосувачки челик 316. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња. Шестоаголните завртки за капачиња честопати погрешно се нарекуваат шестоаголни завртки, иако главната разлика е во тоа што шестоаголните завртки имаат лице за миење под главата и заоблена точка, а шестоаголната завртка нема лице за миење или заоблени навои. Шестоаголна завртка за капаче е шестстрана завртка со исечена шестоаголна глава и лице за миење на површината на лежиштето. Овие шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик исполнуваат специфични толеранции како што е опишано под ASME B18. Шестоаголните завртки за капачиња најчесто се користат во оем апликации каде што се потребни прецизни толеранции. Шестоаголна глава дизајнирана да биде управувана од клуч или штекер. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

4 крпи За Кампување чудовиште Супер Абсорбента, Крпа За Патување Со Микрофибер За Брзо Сушење, Брза Сува Ултра Мека Компактна Крпа За Вежбање

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ●Преносна Кутија За Патни Крпи ● З�

DEN 3.00

Маска за 3Д за спиење на Pretycare 2 пакет, маска за очи за спиење 3D контурирана маска за спиење затемнувајќи светло - Авион за

★ Супер тенок : Нашата маска за очи за спиење е направена со непроирна, мемориска пена со голема густина

DEN 1.33

Гилигеж Личен Вентилатор Мечка Цртан Филм Стајлинг Рачен Вентилатор За Деца Мини Рачен Притисок Замаглување Вентилатор Без Полнење

?Вентилатор Со Големина На Џеб ? : Вентилаторот е мал по големина, лесен по тежина, зафаќа малку простор и

DEN 3.33

PeakPlus LED Тактичка Фенерче PTAC1000 [ 2 Пакет] - Еден Режим, Висок Лумен, Зумирање, Отпорен На Вода, Блиц Светлина-Кампување ,Отворено,

Ова е совршена фенерче за активности на отворено, итни случаи, кампување, пешачење, риболов, пешачење ку�

DEN 3.00

Mewdumewdu Светне Сабја Играчка Со Електронски Светла &засилувач; FX Звучен Ефект За Деца И Возрасни, Црвена LED Светло Проширување

[ИДЕАЛЕН ПОДАРОК] лесните мечеви се совршени подароци за децата и нивните браќа и сестри Голема сентиме�

DEN 2.67

Номатско-Тоалетна Торба За Перење За Патување, Водоотпорна Кутија За Складирање За Комплет За Бричење, Шминка, Тоалети, Голем V2

Минималистички дизајн и тенок профил Дизајнот отпорен на вода обезбедува вашите тоалети да останат заш

DEN 1.67

ECS Spectra SP - КОМПЈУТЕР 3,5 mm | Компјутер Стерео Транскрипција Слушалки Со Дополнителни 3 Пара Ушни Перничиња, Опрема За Транскрипција На

РАЗНОВРСНА ВРСКА : 3,5 мм приклучок со прав агол за моно и СТЕРЕО одговара на поголемиот дел од компјутерс

DEN 351.20

Младоженецот Колега Платина XL Носот &засилувач; Уво Коса Тример Со Кожа Торбичка &засилувач; Четка-Инженеринг Да Трае цел Живот-Направени ВО

Истиот Ден Превозот Два До Три Дена ИспоракаМногу Брзо Исполнување Произведено Во САД Од 1991 ГодинаОгра

DEN 767.52

Cat 8 Етернет Кабел 3 стапки 2 Пакет, Најбрз Cat8 Интернет Мрежа Кабел Со Голема Брзина 2000Mhz 40Gbps S/FTP Заштитени RJ45 Кабли за Игри/PS4/5/Модем/Рутер,

Најбрзата брзина на пренос на мрежата во светот професионалниот кабел ЗА етернет CAT8 ОД ИНДУСТРИСКО одд

DEN 1.00

CRZ Јога Машки 4-Насочен Водат Атлетски Панталони Со Џебови 30 - Удобно Тренингот Песна Панталони Трчање Салата Sweatpants Tapred Joggers

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Обезбедете најудобна спортска обле

DEN 640.00

Честитки Град Бурлап Дипломирање Банер, 2023 Честитки Град Банер Гарланд Не САМ Задолжително Виси Декорација За Град Партија Колеџ Средно

Бурлап Природен Материјал : Изработен од природна лопатка, издржлив, еднократно и без мирис, лесен и мож�

DEN 3.00

Сет За Масло За Брада И Мелем За Брада- Природно-Го Елиминира Чешањето И Првутот – Побрз И Подебел Раст На Брадата-Оставете Силно

МАСЛО ЗА БРАДА БЕЗ МИРИС : ослободете се од чешање на брадата, првут и расцепени краеви еднаш засекогаш С

DEN 719.68

KIPP 03089-111412AO Индексирање на индексирање на не'рѓосувачки челик, природна завршница, копче за влечење, стил, заклучување на иглата, инч,

Заклучување на пинот не е зацврстен : навојно ракав 14305, игла за заклучување 1 Копче за печурки 1.4305, елект�

DEN 337.60