• Обновено
Коска Спроводливост Слушалки Специјален Bluetooth Безжично Движење Не - Уво Коска Индукција Уво Виси Тип Водоотпорен

Коска Спроводливост Слушалки Специјален Bluetooth Безжично Движење Не - Уво Коска Индукција Уво Виси Тип Водоотпорен

DEN 1217.60

Залиха
Во магацинот.

Квалитет-100% Сосема Нов, Испорака со целосно следење и пристигнување за 8-20 дена Вистински слушалки со отворено уво - Стерео За Носење има целосно отворен дизајн на увото, со слушалки нежно и безбедно поставени над вашите уши. Слушалките со отворено уво не постигнуваат вистинско ништо во вашите уши. Безбеден за работа во секоја средина. Овие слушалки за спроводливост на коските се дизајнирани со иновативен акустичен систем што го остава вашиот ушен канал целосно отворен, за да можете да останете свесни за вашата околина додека работите на отворено. Безбедни и удобни, спортски чепчиња За уши - Опремени со систем за поддршка со повеќе точки што рамномерно ја распределува тежината на чепчињата за уши преку увото, отворените чепчиња за уши совршено се вклопуваат во природната кривина на увото и избегнуваат паѓање. Без разлика дали спортувате, секојдневно патувате, се среќавате или работите дома, можете да ја почувствувате удобноста при носење отворени приклучоци за уши. Тие цврсто се вклопуваат во вашите уши, без оглед на големината или обликот на вашата глава. Целосно транспарентен модел чепчињата за уши спречуваат губење на слухот-Традиционалните слушалки и чепчиња за уши може да ви ги болат ушите по неколку часа. Чепчињата за уши со отворен режим се фокусираат и постигнуваат избегнување на најчестите здравствени проблеми поврзани со традиционалните чепчиња за уши, бидејќи чепчињата за уши за спроводливост на коските всушност никогаш не влегуваат во вашите уши. Нема стискање на увото, нема блокирање на ушниот канал и нема болка или оштетување на слухот. Кажете збогум на сите здравствени проблеми со слухот. Услуга по продажбата-Ви Благодариме што ги купивте нашите производи, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ви посакувам среќен шопинг!. Квалитет-100% Сосема Нов, Испорака со целосно следење и пристигнување за 8-20 дена. Вистински слушалки со отворено уво - Стерео За Носење има целосно отворен дизајн на увото, со слушалки нежно и безбедно поставени над вашите уши. Слушалките со отворено уво не постигнуваат вистинско ништо во вашите уши. Безбеден за работа во секоја средина. Овие слушалки за спроводливост на коските се дизајнирани со иновативен акустичен систем што го остава вашиот ушен канал целосно отворен, за да можете да останете свесни за вашата околина додека работите на отворено.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Zshield Замена на завитките за замена - Штит за лице за лице со целосна личност со јасен облик на леќи и лесен дизајн на вратот

5 штитови за замена на пакувања Овој 5 пакет за замена на штитници е за обвивката z Shield Целосна бариера на

DEN 63.84

Таблет компјутер Случајно покритие Компатибилен со табулаторот Samsung Galaxy A 10.5/ T590/ T595 три-слој шокпој, 360 степени вртливо

1 висок квалитет и 100% сосема нови.Мален материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, од гребењ�

DEN 1254.40

Тример За Коса за Уши и Нос Безболен Тример За Коса За Мажи Тример Со Батерии СО IPX7, Сечила Со Двојни Рабови За Лесно Чистење|Tiktok Black

●Разноврсна Алатка За Кастрење Е Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој Безжичен Три

DEN 0.67

XIXIAN Конференција Камера, 4K КАМЕРА USB Веб Камера HD Видео Конференција Камера Со Микрофон И Звучник AI Следење На Лицето Автоматски Фокус

4 K HD Камера : 4k eptz камера поддржува до 1080p 30 рамки видео повик; 94° широк агол на гледање со автоматска рамн�

DEN 1807.84

Златен Фиџет Фабрика За Деца Возрасни, Метал Магија Топката Топката Играчка, Сфера Фиџет За Љубителите На Средновековниот Магичен Свет, Биро

Популарна оригинална форма на крило што ќе ви помогне да го ослободите стресот и да ја подобрите концен�

DEN 0.33

Комплет За Чистење на камерата Со Четка За Пенкало За Чистење На Камерата, Вентилатор За Воздух И Четка За Четка За Четка За Чистење

Пакетот вклучува : пакетот вклучува четка за пенкало за чистење камера, вентилатор за воздух и средство

DEN 2.33

Зеродеко 4 парчиња чисти акрилни чевли дисплеј стои високи потпетици за поддршка на чевли за патики држач за решетки за трговска продавница

Производот може ефикасно да ја игра улогата на штандот за прикажување на чевли, а интимниот дизајн го пр

DEN 3.33

Piokio 3 x 12 чиста патент што може да се повлече од пластични кеси, вреќи со ѓердан со висина дупка, 2 мил за пакување и темјан за испорака,

Супер долга големина : 3 "w x 12" l (под патентот), дебелина 2 мил = 0,002 " 200 пластични кеси за еднократно користе�

DEN 207.84

Орнаменти на новогодишни елки 2023 година - Орнамент на Виндзор Калифорнија, роден град, градска држава - идеи за подароци за чување

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

DEN 833.60

Организатор за складирање на чевли GiantEx, организатор за складирање на решетки за чевли со полици за прилагодување со 5 места,

Голем капацитет за складирање : Кабинетот за чевли нуди повеќе опции за вашите потреби за складирање Мо�

DEN 2.33

X-Dree 380V 15A SPST LATCHING Вклучување/исклучување 2 прекинувач за менување на позицијата Црно (380-V 15A SPST LATCHING Вклучување/исклучување

Име на производот : прекинувач за менување; тип : spst (вклучено / исклучување); позиција : 2 ui : 380 V; ith : 15a; UE : AC2

DEN 3.33

МАЈПЛУС 10 Среден Подарок Торба Со Честитка И Ткиво Хартија За Свадба, Годишнина, Невестински Туш-невестата Да Биде, Свадба Дизајн Фустани

ПАКЕТ ВРЕДНОСТ : Вклучува Една Голема торба за подароци, два листови хартија од бело ткиво и една коорди�

DEN 3.33

Елексит електронски компоненти релеи 15x10x20mm алуминиум ладилник за топлинска табла за компјутерски таблички релеи 5 парчиња

Име на производот : Heatsink; Материјал : Алуминиум Дија на дупката за завртки : 2,5мм / 0,01 "; големина : 15 x 10 x 20мм

DEN 96.16

100 ПАРЧИЊА Симпатична Налепници Пакет За Деца Девојки Тинејџери Возрасни, Mymelody&засилувач; Куроми Cinnamoroll Помппурин Keroppi

1Тема : Аниме цртан филм, уникатен и без дупликат.Количина : 100 парчиња по пакет.Големина налепница : 2 инчи

DEN 750.40

Смешна гуска ПУ кожа ТВ далечински управувач на канцелариски кутии за складирање на кутија за десктоп организатор со 5 оддели

ПУ кожен материјал Меката внатрешна обвивка обезбедува долготрајни перформанси против гребнатини, мас

DEN 636.80

Светла животна полица во спална соба за спални простории за простории за простории за складирање -Користете како студентска ноќна ноќ за

? 4 двострани лепила за лепило за лесна инсталација за неколку секунди дури и децата можат да го сторат т�

DEN 1.33