• Обновено
ВОКОСТЕ 120 парчиња Клипови За Коса, За Девојки Метални Додатоци За Коса Бебешка Коса Додатоци За Шноли, Разнобојни

ВОКОСТЕ 120 парчиња Клипови За Коса, За Девојки Метални Додатоци За Коса Бебешка Коса Додатоци За Шноли, Разнобојни

DEN 414.40

Залиха
Во магацинот.

МОДЕРЕН : клипот за коса е модерен и креативен, што ве прави истакнати и привлечни ДОБАР МАТЕРИЈАЛ : клипот за коса е издржлив материјал, не е лесен за кршење и долг работен век. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен дизајн, модерен стил, додадете брилијантност на вашата коса. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Овие Клипови за Коса се лесни и удобни за употреба, ја преземаат контролата врз вашата коса и изгледаат неверојатно што и да правите и каде и да одите. ДОБАР ПОДАРОК : Добар За незаборавни фотографски снимања, подароци за мали девојчиња и подароци. Моден дизајн за печатење цвеќиња за да го задржите вашиот прекрасен изглед и фризури. Оваа прекрасна хедбенд има задна еластична лента за лесно вклопување додека ткаенината се вкрстува напред за да создаде симпатичен стил со јазли. Печатење со светла боја и гроздобер цвет во свила или шифон и без мирис и без бледнее. Носете го како што се осмелувате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Гроздобер Бисери Кристал Фиба Гроздобер Кристали Коса Барети Цвет Коса Барети Елегантна Коса Клипови Метал Цвет Шупливи Цвет Дизајн Коса

①Издржлив Материјал Е Направен Од издржливи легури, бисери и кристали, овие шноли за жени се силни и изд

DEN 1.67

Кисангел 3 парчиња Ноќта На Вештерките Детска Коса Ноќта На Вештерките Клип За Коса Сет Сјајни Шноли Од Тиква шноли За коса од духови Клипови

Висока температура свила, неткаен материјал Клипови За Коса за Ноќта На вештерките екстензиите за коса

DEN 295.36

Ксансема Жени Девојки Деца Тинејџери Светки Лакови За Коса Еластична Лента За Вратоврска За Коса Голема Навивачка Лак Држач За Опашка Лента За

Материјал : Изработен од Лента, Светки, удобен и убав за носење Големина : 19*18см, оваа машна за коса ќе одг�

DEN 143.84

WXBDD Мултифункционален воздушен перниче чешел чешел чешел чешел чешел права коса чешел кадрава коса чешел чешел чешел чешел

Воздушното перниче ефикасно ја разгорува јачината на чешелот за масирање на скалпот и ја зголемува обл�

DEN 4804.80

Кондиционер за вода од вода од оризово виолетова ориз и пченка, заштита и зајакнување на косата, за оштетување и фризура коса,

Кондиционер на вода од ориз нуди придобивки од оризовата вода и пченка Моќните состојки работат на заја

DEN 462.40

Исцели 3 парчиња Нега На Коса Во Форма На Буквата У Нето Капачиња За Порибување На Коса Мрежести Капачиња За Купола Капчиња Мрежи

САТЕНСКИ ХАУБИ Лесна и компактна големина, многу пренослива за земање заедно ПЛЕТЕНКА ПЕРИКИ и неформа�

DEN 126.24

Подобро Не Помлада Сребрена Постава Виолетова Осветлување, Волумен, Зајакнување Шампон и 6,8 Fl Oz Виолетова Путер Маска Во Собата

ШАМПОН ЗА СРЕБРЕНА ПОСТАВА : за разлика од другите шампони за волумен, Сребрената Постава беше специјал�

DEN 1.33

6 Парчиња Чешел За Сечење Чешел За Опашка Од Стаорец Со Широки И Фини Заби И Комплет Клипови За Сечење За Коса За Стилизирање На Алигатор,

Она што ГО ДОБИВАТЕ 1 парчиња Чешли За Опашка Од Стаорци Професионален Квалитет На Фризерски Салон, Чешл

DEN 3.33

А1 Пацифик Манекен Пвц Маникин Глава Реални Манекен Главата Биста Перика Маска Стојат За Перики Дисплеј Изработка На Стил ПМХ-ДБ7645

Оваа професионална глава за манекен е наменета за прикажување и стилизирање перики, Очила за Сонце, Кап�

DEN 2.67

Порторико Знаме Жаба Унисекс Салон Коса Сечење Кејп Крпа Бербер Фризерски Заврши Фризура Престилка Крпа Стил Додаток За Мажи Жени

Полиестер Изработени Од Полиестер.Мека, Лесна, Водоотпорна И Издржлива Ја Одржува Вашата Облека Сува И �

DEN 1526.40

Максмана тајна четка за коса, четка за четка, чевли за навивам за жени, мажи, девојчиња и деца за природна кадрава влажна густа густа права

Одлично за отстранување на јазли и tangles : Еластични заби на чешел , Флексибилните влакна на четката се �

DEN 0.67

Миао Ву Јапонски Клип За Коса Цреша Цвет Јапонски Фиба Кимоно Ханфу Цвет Коса пин Бенд Клип Јапонски Додатоци За Коса За Жени Девојка

Мерење : вкупната должина на фиба е околу 6,5 см,ширината е околу 6 см ,тежината е околу 6,6 гр АПЛИКАЦИЈА : им

DEN 239.84

Ајнмејс Коса Бразилско тело бран Чипка Предни перики човечка коса 9А 180% Густина 13х6 ХД Транспарентни чипка перики Необработени девствени

✿Детали за косата : 9А 100% Необработена Бразилска Девица Човечка Коса бразилски 13х6 чипка предни перики т

DEN 1275.20

Tazsjg дами искривени дијамантски брада од страна на косата од страна на чешел, алатки за стилизирање на двојно клип, накит за накит

Рачно изработено разнобојно извртено украсно украсување на накит со дијаманти, чешел со двоен ред, поуб

DEN 3.00

Медицинска медицинска сестра капачиња жени долга коса, холандска ветерница со лалиња прилагодливо работно капаче со копче и лак за

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 822.40

Перики Со Лента За Глава НА ФАКМУД Човечка Коса За Црни Жени, Бран На Телото На Црна Перика Без Лепак, Природна Брановидна Вистинска

[100% Вистинска Човечка Коса] нема синтетички мешавини овде! Ние нудиме само висококвалитетни перики за ч

DEN 0.67

ЛХЛЛ Додатоци За Коса Клипови Шамија Клипови За Коса Задниот Дел Од Главата Мама Коса Картичка Глава Цвет Накит Клипови За Коса

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 1.00

Ломел Сина Перика Со Удирања Долга Брановидна Сина Перика За Косплеј Синтетичка Перика Отпорна На Топлина Перика За Замена На Косата

€Совршен Дизајн Q : нашата сина перика со дизајн на тресне е многу мода, изгледа природно и убаво и се чув

DEN 3.00