• Обновено
Лаптоп Училишен Ранец За Тинејџери Девојки Момчиња Патуваат Водоотпорни Работни Ранци Тетратка Колеџ Книжарница СО USB Порта За Полнење 15,6 Инчен Компјутер Стилски

Лаптоп Училишен Ранец За Тинејџери Девојки Момчиња Патуваат Водоотпорни Работни Ранци Тетратка Колеџ Книжарница СО USB Порта

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

ЕДНОСТАВЕН ИЗГЛЕД и ЛЕСНА ГОЛЕМИНА : дизајн мода едноставен и елегантен ранец, има црна, сива, розова, темно сина, црна боја за вашиот избор17"x11, 8"x5, 5" лесна големина, ви дозволуваат да продолжите поедноставно.Патентите се исто така направени од многу убав материјал ,така што се цврсти, а патентите многу убаво се лизгаат.Може да се сместат 13"14"15" 15.6 " лаптоп/за macbook pro/лаптоп/книга/чанта/а4 хартија/шминка торба. ПРОСТРАНА ПРОСТОР ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ : овој ранец целосно ги надмина вашите очекувања со квалитет на градба и внимателен дизајн.Лесен ранец многу џебови со различна големина, така што сѐ има свое место, дебел материјал, така што ранецот всушност останува исправен кога ќе го кренете додека сте отворени, квалитетни патенти, џебови од двете страни за шишиња со вода/мали нешта,џебови со преграда/компјутер, големи џебови/лаптоп кабел, i Pad, i Phone,глувче, клучеви и пенкало!Се чуваше безбедно и недопрено. УДОБЕН ПОЈАС за БАГАЖ : кој е изграден имајќи ја предвид удобноста на носителите, прилагодливите ремени за рамо и задната страна доаѓа со удобен и дише дизајн на сунѓерска мрежа, го ублажува стресот на вашето рамо. Особено затоа што повеќето ранци се возат ниско и ги прават рамената да се наведнуваат напред кога е тежок ,но овој ранец совршено седи на вашиот рбет и не се наведнува, ви нуди максимална поддршка за грбот.Ременот за багаж овозможува прицврстување на ранец на вашиот куфер, служен како торба за носење за летови. СИЛНА И ЦВРСТА ВОДООТПОРНА ОКСФОРДСКА ТКАЕНИНА : голем училишен ранец за лаптоп изработен од висококвалитетна, водоотпорна, Издржлива И Цврста Оксфордска ткаенина и полиестерска обвивка. Не е тежок и удобен за употреба,а материјалот е водоотпорен, отпорен на кинење и scratch-resistant.So може подобро да ги заштити вашите работи и да ги користи подолго време,исто така најдобар подарок за луѓе,вклучувајќи 4 години, како што се тинејџери,возрасни жени, мажи. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН НА USB ПОРТА : Ранецот има USB полнач надвор и вграден кабел за полнење внатре, начин на полнење на телефонот во движење, каде било, без разлика дали сте надвор за фитнес или пешачење!Работи добро со преносни полначи и висококвалитетни. (Ве молиме запомнете : енергетската банка не е вклучена внатре). САГИВ И САХЕН е основана во 2011 година, фокусирајќи се На Создадете ја секоја практична и стилска унисекс торба за ранец. Ние сме посветени на создавање поудобни и модерни кеси, и секој производ го направи секој детал. Вашиот лајк и удобност е нашата најголема потрага! Дизајниран да ви го олесни животот и да ја покаже довербата и благодатта на сите!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

весел М12х40х2, 5мм 3-Дупка Мета Орев Јаглероден Челик Т-Орев Монтажа Хардвер Фитинг Прицврстувач Преку Дупка Прирабница Вметнете Женски Конец

Спецификација : нишка М12; дијаметар на тркалезна основа од 40мм; дебелина на тркалезна основа од 2,5 мм; диј

DEN 159.84

ДОИТОЛ Нерѓосувачки Челик Месо Нето Решетка За Скара Тркалезна Пренослива Решетка За Печење Зеленчук Од Риба Решетка За Печење

Нерѓосувачки челик за долготрајна употреба и безбедна машина за миење садови Забелешка : ова е само трк�

DEN 128.00

Амбесон Полка Точки Ткаенина Торбичка Сет од 2, Полка Точки Во Модерен Дизајн На Крпеница Печатење Игротека Прскалки, Мала Торба

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

DEN 1.67

Дрвена Дупчалка Самоцентрична Дупка Машина За Сечење Алати За Обработка На Дрво Поставете 15мм,20мм,25мм,30мм, 35мм Дупчалки 1 парчиња

Индустриски Дупчалки / Обработка На Метали И Повеќенаменски Дупчалки Индустриски Дупчалки / Обработк

DEN 1.33

Wnl Производи WL120ES10, За Обука Користете Само 4 Aed Дефибрилатори и Носете Торба-Практични Обучувачи Основен Модел Aed Комплет

4 КОМПЛЕТИ ЗА ОБУКА ЗА ДЕФИБРИЛАТОР НА АЕДовој комплет за тренери за АЕД вклучува 4 комплети од следново

DEN 6879.20

МИНСКОЗА Компатибилен со Iphone 13 Pro Max Случај, Луксузни Позлата 3d Калај Фолија Плисирана Шема Дизајн, Кул Блинг Сјај Симпатична

Епошта * компатибилен со Дизајн за i Phone 13 Pro Max ,ве молиме проверете го вашиот iphone модел пред да нарачатеПо

DEN 0.67

Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување На Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба, 2

①Материјал 100% завеси од полиестерска ткаенина, со предности на добра еластичност, добра отпорност на т�

DEN 324.80

Лаијухуа Јога Мат Торба, Двојни Патенти Јога Теретана Торба За Жени и Мажи-Мазни Патенти, Голем Отвор Во Форма На Буквата У И Прилагодлив

Димензии : мал27,1" л х 6,3 "дијаметар; Голем33,9" Л х 6,7 " дијаметар Може да држи која било подлога до 27,1" / 33,9" дол

DEN 319.84

Издржливи Торби За Перење Со Фина Мрежа За Деликатеси Со Премиум Складирање За Патување Со Патент Организирајте Торби За Перење Облека

Долга Издржливост Мрежести Кеси За Перење Алишта Направени Од Не Деформабилни, Мрежести Кеси За Перење

DEN 422.40

Trоктри Тренер За Половината Што Дише Прилагодлив Еластичен Абдоминален Врзивно Средство Постнатален Стомак Половината Тенок Појас

ткаенина Повлечете го затворањето Ќе добиете 1 ПАРЧИЊА од секоја нарачка(Внимание : овој производ не е п�

DEN 184.80

Лунарна Торба За Перење Лавови, Портрети На Животни Во Цртан Филм Кралеви На Шумите Во Африка Џиновска Шема На Цицачи, Корпа За Попречување

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 319.84

2023 Нов Дијамант Бидете Наредени Мода Креативен Прстен Прстен Носете Ден Луксузна Женска Роза Рингнова Роза Прстенкан-Кле Дијамант

Ѕвезда Прстен Тинејџерски Накит Акрилни Прстени Анксиозност Прстени за Тинејџери Волк Прстен Ќерка Пр�

DEN 1211.20

DHTDVD DCS1200 Dcs2000 Аквариумска Пумпа Со Променлив Проток Потопна Пумпа За Вода Морска Пумпа Што Може Да Се Контролира Со Слатководни

1 Мотор со висока ефикасност и заштеда на енергија со напредна електронска технологија за конверзија на

DEN 326.24

100 парчиња Мало Слатко Балони За Туширање За Бебиња Комплет За Лак Венец Балони Од Портокалова Фолија Шампањ Златни Конфети балони &засилувач;

"Пакет вредност нашите мали слатки украси за туширање за бебиња вклучуваат 12"" балони со шампањско злат�

DEN 2.00

Румтек Медицина Тркало Индијанци Врата 24х16 Во Анти-Лизгање Декоративни За Домашна Канцеларија Бања Кујна Туш Анти-Лизга Кат Мат

Овој Високо Функционален Подлога За Врати,Изработен Од Пвц,Дното Е Изработено Од Нелизгачки И Водоотпо�

DEN 3.33

Фафнер Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчен Лаптоп Случај Глувчето Површина Аниме Компјутерска Торба Лаптоп/Таблет Водоотпорен Неопренови

Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); На�

DEN 319.84

Бенто Кутии За Возрасни-Протекување Доказ 3 Преграда Ручек Кутија за Деца &засилувач; Возрасните Јадат надвор &засилувач; Закуски-БПА Слободен

Совршена кутија за ручек : таа е многу здрава за нас и нашите деца и не содржи бпа и хемиски материјали Ма

DEN 255.84

Мултифункционални Врати Кабинет Виси Кутија За Складирање Кујна Ѓубре Може Бања Козметички Организира Контејнер Десктоп Корпа

Како Што Е прикажано Како Слика Материјал : ПП Тип : Стил На Кофа За Складирање : Тип На Притискање Притис�

DEN 1075.20