• Обновено
Puccy 3 Пакет Заштитник На Екранот Филм, компатибилен Со Canon PowerShot SX520 HS Tpu Стража ( Не Калено Стакло Заштитници )

Puccy 3 Пакет Заштитник На Екранот Филм, компатибилен Со Canon PowerShot SX520 HS Tpu Стража ( Не Калено Стакло Заштитници )

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Тпу материјал со мазна површина, ве одржува високо чувствително на допир и брзо препознавање отпечатоци. Цврстината ОД 4 ЧАСА може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од помали гребнатини и да го задржи вашиот екран сосема нов. Без прашина, без меурчиња, супер лесно инсталирање со едно притискање. Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло. Тпу материјал со мазна површина, ве одржува високо чувствително на допир и брзо препознавање отпечатоци. Цврстината ОД 4 ЧАСА може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од помали гребнатини и да го задржи вашиот екран сосема нов. Без прашина, без меурчиња, супер лесно инсталирање со едно притискање. Детали За Производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетувања како што се паѓање и судир. Користејќи силиконско лепило што лесно се откинува, обработката без воздух ги елиминира воздушните меури, а адсорпцијата продолжува природно. Површината има облога отпорна на отпечатоци од масло, така што можете брзо да ја избришете со лесно бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, операција на допир и чувствителност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

18 Парчиња Трепки Козметички Кеси Платно Трепки Торба За Шминка Патување Торбички За Шминка Тоалетна Торба Со Патент За Жени и девојки

Симпатичен дизајн : овие платнени чанти за шминка се отпечатени со шема на трепки, изгледа слатко, може д

DEN 3.00

Сплитер на црево за градина, сплитер на црево y, 2 начини на сплитер на црево, сплитер на тапа за градинарско црево, биб на црево,

Завршени компоненти : Влез и излез зајакнат во најновата верзија на нашиот конектор за двојно црево за в

DEN 2.67

AllinRC прегали 12мм хексадецимални веднички и OD 2.56 гумени гуми за 1/10 на патни туристички автомобили за Traxxas 4Tec 2.0 3.0 Tamiya TT02

Поставете 1 / 10 скала на тркачки автомобил / RC Drift Car само, не одговара на други 1 / 10 модели Гуми Надворешен �

DEN 229.92

VCA Flex Серија Крајната XL Крајната Линија За Враќање Надградба Комплет Двојна 3/4 Флекс-Серија Случаен Проток Генератор Живописни

Работи СоЦрвен Морски Гребен (Сите модели Препорачани за 525 И Поголеми) Оригинални фитинзи од 3 / 4 во Лок�

DEN 1151.84

12 Пакување 60мл Еднорог Пенкало Лдпе Пластично Шише Долг Тенок Врв - 12 Бои Капа Отпорна На Деца - Бесплатни Шишиња За Стискање На Мини

12 бои CRC Капачиња Отпорни На Деца,полутранспарентно шише Со Врвен Квалитет Може да се користи за издавањ

DEN 0.33

Чиста лизгачка трим половина слоевито здолниште со големина на женски екстендер со големина плус компјутери 2 додатоци за чипка додатоци

100% чипка Здолништа за тинејџерки слатки здолништа за тинејџери Гот здолништа за тинејџерки плетени здо

DEN 3.33

Летни шорцеви за жени кои се обидени со високи половини салон удобни шорцеви велосипедисти тениски јога шорцеви лабави удобни празници салата

100% полиестер 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, трени

DEN 31.84

1 Поставете Кутија За Складирање Држач За Складирање Монтиран На Ѕид Решетка Ѕидни Полици Организатор На Кујна Кутија За Складирање

Употреба : Сарафани Материјал : Пластика Техника : Сјаен Број На Модел : SNH0 JJ01 SNH0 JJ01 Материјал : Решетка Ко�

DEN 862.40

2023 Ослободување WiFi 6 Продолжувачи Сигнал Засилувач За Дома, 2,4 Gb/S Брзина Најдолг Опсег до 12.000 квадратни метри.ft, Интернет Засилувач

Завршете Ги Мртвите Зони На Wifi Со Wifi 6 Екстендер Засилувач на Сигналот Wi Fi засилувач што може да навлезе

DEN 3.00

Рачна Конзола За Игри За Деца Возрасни, 3.0 Екран 500 Класичен Ретро Видео Игри За Роденденски Подарок, Поддршка 2 Плеер И Игра НА ТВ

Надградена Конзола За Игри : оваа рачна конзола за игри вградена во 500 ново дизајнирани едукативни загат

DEN 0.67

Brain Farts Празна кутија за подароци од калај шега - над ридскиот замок подароци за баба - Смешни идеи за подароци за мајка - подароци за мајка

Глупо шега подарок за забави за пензија и родендени на пресвртница Смешна идеја за бел слон или таен под

DEN 191.84

MGJXTWG LED балон Детска соба соба тавана светло за детска соба бебешка соба девојче таванот светилка соба осветлување деца таванот виси

★ Најдобар изглед : уникатен дизајниран елемент со железо и акрилен материјал Современата минималисти�

DEN 2.00

Овово Ултра светла LED 2 во 1 отворен затворен знак, деловни знаци за пијалок храна ресторан вечера кафе -бар паб продавница за

ЛЕР знаците се една од најдобрите алатки за рекламирање што сопственикот на деловната активност може д�

DEN 511.84