• Обновено
Саипан Северна Маријана Арт Деко Подарок Мода Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

Саипан Северна Маријана Арт Деко Подарок Мода Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици. Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.; Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесно за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал. Количина на пакување : 1 х клипер за Нокти. Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи). Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици. Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.; Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесно за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал. Количина на пакување : 1 х клипер за Нокти. Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи)Класификација : ножици за нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Целосна Вежба Златен Планински Мозаик Кристален Вез Дневна Соба Кујна Украси Ѕид 47, 2x23, 6 инчи

1* Дијамант Сликарство & Дијамант Комплет И Пинцети 2* Алатки (Дијамантско Пенкало, Послужавник За Дијама�

DEN 607.84

ZJFF 4pcs Декоративни Занает Лента Хартија Бележник Налепница Самолепливи Ваши Лента ЗА Diy Боја Декоративни Лента Налепница Солза

Лентата се однесува на подароци : церемонија на отворање, бенефиции за вработените, комеморативни награ

DEN 1.67

GDGDSY 17 Инчен Празно Дрво Број 9 Недовршен Дрвен Број Знак Голем број 9 ЗА Роденден ДИПЛОМИРАЊЕ DIY Занает Уметност Декорација Декорација

[Цврсто Дрво] дрвените броеви се изработени од цврсто дрво, мазна текстура, издржливи, совршени за слика�

DEN 3.33

Лепенка За Поправка на кожа, 5, 9Х78, 7 инчен Самолеплив Лепенка За Поправка На Кожа, Комплет За Поправка На Кожа За Седиштето Во Автомобилот,

●Висококвалитетна Лента За Поправка На Кожа ● лента за поправка На Кожа изработена од висококвалитетн

DEN 2.00

200 ПАРЧИЊА Црвен Восок Печат Монистра Восок Запечатување Монистра За Запечатување Восок Печат Совршен За Украсување На Свадбени

Восочните Мониста за запечатување се направени од висококвалитетен восок со светли и сјајни бои, кој е �

DEN 87.84

НОЛИТОЈ 2 парчиња Занаетчиска Пена Зајак Полистирен Зајаче Форми Празно Изработка На Животни Топка Бела Уметност Проекти Играчка

Пена 2 парчиња Занаетчиска Пена Зајак Полистирен Зајаче Облици Празно Животно Изработка Топка Бела Уме�

DEN 2.00

Оперитакс Каваи Ваши Лента 15 Ролни Планинска Природа Шума Ваши Налепница Лента Декоративна Лента За Маскирање Налепница За

Изработена од врвен материјал, лентата за бележник е безбедна за секого Нема потреба да користите ножев

DEN 228.64

ZGmaxCL Дијамантски Уметнички Сликарски Комплети DIY ЗА Возрасни Тркалезна Целосна Вежба Паун Дијамантски Точки Големи Димензии Домашен Декор

5д голема Големина 5д дијамантско сликарство со големи димензии, доволно за да ги прикаже деталите за сл�

DEN 496.00

Бебиња-Здив-Букет Сушено-Цвеќе,17,2 инчи 2000+ Бели Цветови од Слонова Коска, Природни Гранки Од Гипсофила За Свадба, Декор

ЗАЧУВАНИ ВИСТИНСКИ ЦВЕЌИЊА : цветовите на здивот на бебето се собираат од природни фарми длабоко во пла�

DEN 3.33

Калапи за Свеќи Силиконски | Спирален Калап За Свеќи Во Форма На Топка | Силиконски Занаетчиски Уметнички Калап За Рачно Изработен

♯●Мазен Силиконски Материјал●Нашите калапи за смола се изработени од мазен силиконски материјал, Кал

DEN 110.24

Замихалаа-2 дворови/Многу Одземени Пердуви Од Опашка Од Кока Гуска Украсуваат САМОСТОЈНИ Пердуви За Занаети Лента Костими За Свадбени Забави

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 863.84

Прилагодено Лого Дрво Брендирање Железо, Издржлива Кожа Брендирање Железо Печат, Дрво Брендирање Железо/Свадба Подарок, Рачно Изработени Од

Сеуште сте загрижени дека нема да можете да најдете шема? Ние Прилагодено Лого Дрво Брендирање Железо С�

DEN 0.67

Турција Марабу Пердуви 50 Парчиња 4-6 Инчи 10-15 см Пердуви Меки Сливи Венчаница САМ Декорација На Накит Украсни Додатоци

Различни Бои : Пердувите се разнобојни, доволно полни за да ги задоволат сите ваши потреби Вклучуваме 10 �

DEN 1008.00

ПРОИЗВОДИТЕЛ И Апликација НА ПАЗАРОТ Пеликан Патка Сечилото 5.8 Инчи - Двојно Свиткана Криви Офсет Рачка Ножици Со Торбичка Ракав

️ ● Специјалистички Занаетчиски Ножици идеален за апликација, машински везови, шевови за оценување, к�

DEN 1249.60

Ренфио Иридентен Ултра Фин Сјаен Прав, 5,65 Мл 160гр Метална Смола Снабдува Сјај Миленичиња Снегулки Занаети Светки 1/128 0,008

За уметнички занаети со смола, како што се синџир со клучеви од смола, накит, снежен глобус, послужавник,

DEN 223.84

Larryhot Жолта Занает Пердуви Најголемиот Дел-240 парчиња 6 Стил Мешани Природни Пердуви За Свадба Дома Партија, Сон Фаќач Материјали

Различни стилови на пердуви можат да ги задоволат вашите различни потреби, овозможувајќи ви да го почув

DEN 2.00

префлер Сочуван Пол Мов Перница Пунџа Перница Природна Зелена Декоративна Вистинска Природна Зелена САМ Комплет Градинарство Уметност Ѕид

Она што го имаме е зачуваниот мов без одржување кој е направен со вистински, свеж мов Зачуваниот мов ќе о

DEN 0.67

Предиво Топката Твистер, Предиво Скејт Твистер Со Држач За Ковчегот Чадор Свифт Рака Управувана Хенк Твистер 4 Унца Капацитет Со

Работете добро : само свртете ја чудакот на извртувачот за плетење за да ја претворите лабавата ковчег в

DEN 0.33

Розова Ножици За Ткаенина Фестониран Занает Ножици, Декоративни Ножици | Ножици За Шиење Од Нерѓосувачки Челик за Сечење Ткаенина

100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, УЛТРА ОСТАР ЗА ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ : Изработен од стврднат 100% нерѓосувачки челик со в

DEN 191.84

20 Парчиња Злато Сребро Гуска Пердуви Патка Турција Плума За Занаети Партија Декор Златна Свадба Декорација Пердув ЗА САМ

Различни Бои : Пердувите се разнобојни, доволно полни за да ги задоволат сите ваши потреби Вклучуваме 10 �

DEN 318.40

Beautyflier® 100pcs 10mm Квадратни Пирамидални Столпчиња Сребрени 4 Огради Шила За Нокти Панк Навртки ЗА Самостојна Кожа Облека Појас Торба

Изработени од легура, лесни за рачно инсталирање на кожа и ткаенини Пирамидална форма, столпчиња имаат 4

DEN 127.68

20 парчиња Дрвен Штит Облици Исечоци САМОСТОЈНИ Занаетчиски Украси Недовршено Дрво Подароци Орнаменти За Денот На Таткото Ноќта

● Материјал : Дрво Големина : Прибл 94х2, 83 инчи / 10х7, 2 см Изработени од квалитетно природно дрво, ласерск�

DEN 0.33

Шукеле НИАНТУ109 50гр 5мм Шарени Парчиња Јајца Полимерни Глинени Прскалки За Занаети Правење Материјал ЗА Полнење Лигите Материјал За Нокти

Материјал : Глина Пакување : 50гр / многу Се користи ЗА самостојна декорација,како што се уметност за нокт�

DEN 3.33

Исчистете Лепак За Накит Б7000-Повеќенаменско Лепило за Кристали, Мониста, Ткаенина, Метал, Уметност За Нокти, Дрво, Стакло - Супер Силно

Виомис б7000 лепилото за кристал може да изолира гас, течност и проток на воздух, што е проѕирно, водоотпор

DEN 3.00