• Обновено
Дамеро 2 парчиња Патна Влажна И Сува Торба, Организатор На Влажни Кеси За Повеќекратна Употреба Со Два Џеб Со Патент За Платнена Пелена, Делови За Пумпање, Костим За

Дамеро 2 парчиња Патна Влажна И Сува Торба, Организатор На Влажни Кеси За Повеќекратна Употреба Со Два Џеб Со Патент За Платнена Пелена,

DEN 271.84

Залиха
Во магацинот.

Изработена од двослојна водоотпорна ткаенина е обложена со висококвалитетен полиуретански ламинат (ПУЛ) Две прегради дизајнирани за одвојување на чисти од валкани. Чување на се друго во вашата торба суво и ослободено од мирис на пот. Доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. 2 Влажна И Сува Крпа Пелена Торба во едно пакување. Машинско перење, закачување или сушење на суво ниско ниво. Идеална големина за пелени, влажен костим за пливање после базен или плажа, облека за вежбање после вежбање. ВИСОК КАПАЦИТЕТ : доволно Пространа за организирање влажни и суви предмети, како платнени пелени, костуми за пливање, опрема за вежбање, делови од пумпа и многу повеќе. Лесен и пренослив дизајн е лесен за носење. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од цврст и издржлив материјал, еднократно и машинско перење, а потоа закачете суво. Забелешка : не можев да задржам нешто што капе влажно, но добро за работи што се влажни. ПАМЕТЕН ДИЗАЈН : затворањето На Патентот содржи мирис и мирис прилично добро. Дизајните со двојни прегради се идеални за одвојување на влажни работи од другите предмети. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : цврстите ремени на рачката со прицврстување ви овозможуваат да ја закачите влажната кеса на количката или да висат на кое било место, како копчиња на вратите, прачка за крпи. ЗАДОЛЖИТЕЛНО : Добро изработена практична торба за патување или време на промена на бебето. Идеална големина за пелени, влажен костим за пливање после базен или плажа, облека за вежбање после вежбање. Совршен за подарок за туширање. ВИСОК КАПАЦИТЕТ : доволно Пространа за организирање влажни и суви предмети, како платнени пелени, костуми за пливање, опрема за вежбање, делови од пумпа и многу повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Фанистар Јапонски Рамен Тестенини Печатена Торба За Пелени Торба За Бебиња Торби За Пелени Водоотпорна Патна Торба За Рамо За Мама И Тато

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Затворање на патент Димензии на торба за бебиња : 11 х 15,7 х 7 и�

DEN 1.33

Божиќни Ирваси Елен Елен Со Црвена Позадина Торба За Пелени Ранец Торби За Менување Пелени За Бебиња Мултифункционална Торба За

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

DEN 703.84

Кигаи Симпатична Цртан Филм Панда Влажни Суви Кеси За Бебе Крпа Пелени, Перат Патни Торби, Плажа, Базен, Салата Торба за Костими

● ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Влажната Кеса е изработена од водоотпорна и отпорна на абење крпа, која

DEN 1.67

Ранец За Торба За Пелени мигтех, Голем Ранец За Пелени За Момче, Торба За Пелени За Бебиња За Девојче, Мултифункционален Пакет За Враќање

Прекрасна Торба За Пелени Со Ранец : голем капацитет со 16 џебови целосно, може да ги собере најпотребнит�

DEN 478.24

Торба За Пелени Во Боја Ранец Смешен Мопс Куче Што Јаде Лубеница Секојдневен Дневен Пакет Мултифункционални Кеси За Пелени

ГОЛЕМИНИ : 11(Л) х 7,8(В) х 15 (Ч) инчи, најдобро за држење бебешки работи и повеќето тенки предмети, дури и лапт

DEN 1.00

Зелена Шума Остава Лисја Во Облик На Љубов Лист Пелена Торба Ранец Бебе Пелена Менување На Кеси Мултифункционален Голем Капацитет

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

DEN 703.84

Киокушин Карате Торба За Пелени Ранец Стилска Торба За Пелени За Мајчинство Мултифункционална Водоотпорна Патна Медицинска Сестра Дневен

Овој водоотпорен мултифункционален ранец за нега е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина Џеб

DEN 1.00

Постари Пелени Панталони Што Се Перат, Водоотпорни Панталони За Дишење Удобни Прилагодливи Инконтиненција За Возрасни Постари Лица

Висококвалитетен Материјал : памучната ткаенина на водоотпорните панталони е нежна и мека, абсорбента �

DEN 2.33

висесани Смешни Дедо мраз 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа Торба За Пелени

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

DEN 191.84

Супромоми Мал Ранец За Торби За Пелени: Мини Торби За Пелени За Момче И Девојче, Симпатична Торба За Деца Со Вкрстено Тело за Мама

Висококвалитетна Мала Торбичка За Пелени За Бебиња : симпатичен ранец за торби за пелени за бебиња висо�

DEN 395.68

Акварел Хавајски Цвеќиња Од Хибискус Торби За Торби За Пелени Ранец За Мумии Торба За Пелени Со Голем Капацитет Нега Патна Торба За Нега На

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

DEN 3.33

Пелена за возрасни, Прилагодлива Полиестерска Инконтиненција Пелена Назад Отворање На Половината Еднократно За Отворено

Трислојна дизајнерска структура, внатрешната површина на надворешниот слој (крпа за лице) има композит�

DEN 1.67

висесани Волк Завива На Месечината животно 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

DEN 191.84

Кигаи 2 ПАРЧИЊА Бебешка Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси Цртани Планети Водоотпорна Влажна Торба За Повеќекратна Употреба Со Два Џебови Со

Премиум Материјал оваа влажна сува кеса изработена од водоотпорен полиестер, Лесна и издржлива, Перат �

DEN 127.84