• Обновено
амскан 62 Анаграм Морничаво Дрво Ерлонц Фолија Балон, Разнобојни

амскан 62 Анаграм Морничаво Дрво Ерлонц Фолија Балон, Разнобојни

DEN 255.84

Залиха
Во магацинот.

ВКЛУЧУВА САМОЗАПЕЧАТУВАЧКИ ВЕНТИЛ-самозапечатувачкиот вентил спречува гасот да излезе откако ќе се надува ПОПОЛНЕТЕ САМО СО ВОЗДУХ-Надувајте балон со надувувач на воздух од балон или рачна пумпа. Балонот доаѓа без надуеност. Милар/ фолија балон. Ерлонц се совршена декорација на балони за да ја истакнете вашата забава За Ноќта на Вештерките! Овој Морничав Балон Од Дрво Ерлонц е висок 62 инчи кога е целосно надуен и е дизајниран да се надува само со воздух. Не е потребен хелиум! Балоните на ерлонц вклучуваат комплет за совпаѓање на бои од фолија миларни балони што создава цврста основа за главниот балон да се потпира и да стои исправено. Секој Arлонц има 2 точки на инфлација. Еден во горниот дел од балонот и еден во основата. Авионот може да се надува со надувувач на воздух со балон или рачна пумпа. Вклучен е лесен за поставување еластичен ремен. Користете тежина од балон или кој било предмет за домаќинство, како конзерва супа, во основата за да се стабилизира. Балонот вклучува самозапечатувачки вентили, спречувајќи гасот да излезе откако ќе се надува. Балон пристигнува не-надуени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Метална кутија Ambesonne Animals, африкански тематски гепарами со леопард мотиви диви предатори, повеќенаменски правоаголен сад за калај кутија

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

DEN 2.00

Козметички Кеси За Жени, Чанти Чанти Шминка Организатор Чување Шминка Торба Девојки, Сончоглед Црна Жолта Ретро Цветни Печати

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 836.80

Кутија за накит За Жени Организатор На Накит Кутија За Складирање Ѓердан Организатор Очила За Сонце Организатор На Накит Организатор

+Кутија за накит И Куќиште За Часовници : со 5 разноврсни фиоки за извлекување и 2 скриени крилја, оваа кут

DEN 3.33

Месинг Секстант Гроздобер Работен Колекционерски Астролаб Реплика/Гроздобер Рачно Изработена Колекција Лондонски Месинг Секстант

Материјал : Месинг, Алуминиум Детали : 9 х 9 х 5 Инчи, Тежина 1,15 Кг Секстант : Инструмент За Одредување На А

DEN 2560.00

Амбезон сидро калај кутија, сидро шема со спокојство на мироубивост дисплеј Наутички морски печати, преносен правоаголник метал

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 0.67

Нога Брусилка, Ева Материјал Практично Перење 2 Брзини Безжичен Дизајн Електричен Отстранувач На Калус За Стапала 360 Степени Ротација За Дома

2 Брзини : електричната мелница за стапала може да се префрла помеѓу две брзини со притискање на копче 2500

DEN 0.33

РИКИ тркалца Тркалца 3 V - Жлеб Тркало Лизгачки Портата Песна Ролери Челик Сноп1. 2 2 2.5 4 V-Песна Тркало Тешки Штала Врата Тркалца За Портата

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Дизајн : Vжлебот совршено се

DEN 3320.96

Ланзмјан Предно Шофершајбната Банер Налепница Винил Предно Сонце Заден Визир Лента Налепница 3д Декорација Налепница Универзална за 52.4

€Дизајн Концепт Тоа нема да влијае на видот при возење, 3д шема винил налепница, кул, сенка за сонце Questrate

DEN 0.67

АМАФАХ Домашна Декорација Природен Портокал и Бел Сад За Селенит Занаети Резба Кристален Сад ЗА Украсување Камења ЈИЧЕНГИН

① ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА кристалите даваат нова самодоверба и храброст да го преземат животот во нови н

DEN 1.67