• Обновено
3 Ниво Кекс Штанд Со Златна Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Тропски Дланки Црвен Цвет Тукан Птица Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба Роденден Божиќ Ча

3 Ниво Кекс Штанд Со Златна Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Тропски Дланки Црвен Цвет Тукан Птица Овошје Бонбони Дисплеј

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и нетоксична може повторно да се употреби. додатоците се изработени од легура на цинк, која е потрајна од обичното железо и не е лесно да се деформира. не користете тврди предмети за да ја изгребете површината. исплакнете со вода и оставете да се исуши пред употреба. Големина на производот : висината на комплетната маса за десерти е 32 см/12,5 инчи, а чиниите се 21 см/8,3 инчи, 24 см/9,4 инчи, 27 см/10,6. идеален за колачи, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, колачи можат да бидат поставени чекај. ●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување накит. Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници итн. може да биде и производ за нега на кожата. И ставете го на вашата маса за облекување, ова е многу убава декорација на домот. ●Лесен За Склопување И Расклопување : Златните плехови за торта за Печатење Се цврсти и стабилни со поврзување на нивоата со цврста рачка и завртки. кога не го користите, тие можат лесно да се расклопат за да заштедат простор за складирање. Пријатна Декорација За Вашата Забава : трислојната маса за десерти користи златна рачка, со дизајн во облик на срце, благородна и елегантна, погодна За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, роденденската забава, годишнината, тушевите за бебиња, пекарите, церемониите за дипломирање, Свадбата, Свршувачката, затоплувањето На Куќата и сите други тематски забави. ●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и нетоксична. може повторно да се употреби. додатоците се изработени од легура на цинк, која е потрајна од обичното железо и не е лесно да се деформира. не користете тврди предмети за да ја изгребете површината. исплакнете со вода и оставете да се исуши пред употреба. Големина на производот : висината на комплетната маса за десерти е 32 см/12,5 инчи, а чиниите се 21 см/8,3 инчи, 24 см/9,4 инчи, 27 см/10,6. идеален за колачи, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, колачи можат да бидат поставени чекај. ●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување накит. Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници итн. може да биде и производ за нега на кожата. И ставете го на вашата маса за облекување, ова е многу убава декорација на домот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ден На Мртвите Калавера Сугер Череп Санитарна Салфетка Торба За Складирање Менструална Подлога Торба Пренослива Торбичка За

Приватност И Доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

DEN 1.67

Правоаголник Океан Морска Ѕвезда Чаршав Водоотпорен Дамки Чаршафи, Подморска Школка Морски Коњ Плажа Крајбрежните Наутички Сидро Перат

Микрофибер, полиестер, памук Прекрасно кампување за пикник, СКАРА, бифе; банкет, забави, свадби; хотели, р

DEN 352.00

Кабилок Тркалезна Вазна 2 парчиња За Редење М Врба Центар Backан Назад Градина Пасторална Велигденска Корпа-Спална Соба Рака-Намирници Риба

бамбус Кошница за невести : ткаена бамбусова корпа Фината изработка и прекрасниот изглед ја обезбедува�

DEN 1.67

Зелен Кромид Крцкава Кујна Ѓумбир Кутија За Складирање Лук Фрижидер Овошје Пренослив Квадрат Зачувување На Свежина Одвод Кутија

Мултифункционалната кутија за одвод на фрижидер може да се користи за чување зеленчук и овошје Одводот

DEN 515.20

Фидун Домашна Безбедносна Камера, Камера За Надзор, Двонасочно Аудио, Поддржува СЛЕДЕЊЕ НА Движење НА Складирање ОД 128 Gb, Хоризонтална Ротациона

МУЛТИ ПРЕГЛЕД : надворешните камери за надзор се опремени со вертикална ротација од 90° и хоризонтална р�

DEN 2.00

БЕБЕ РАДОСТ Двоен Бебе Шетач, Преклопен Тандем Шетач Со Двојно Седиште Со Прилагодлив Потпирач За Грб, Рачка За Туркање И Потпирач

300д Оксфордска ткаенина Дизајн на двојно Седиште : Дизајниран со 2 седишта напред и назад одговара на две

DEN 3039.84

EMTEL 26 AWG - 1 lb магнет жица - емајлирана бакарна жица за електричен мотор Трансформатор Магнетна калем 220 ° C термичка класа - Двоен изолирана

Трансформатори на нафта Електрични мотори со општа намена Регулатори на напон Различни видови калеми...

DEN 0.67

WSZJJ Мултифункционален Дигитален Лцд Десктоп Микроскоп Пренослив 4,3 инчи HD Електронски Биолошки Микроскоп Режим На Двојно Напојување

Со вградена литиумска батерија, може да работи континуирано 4 часа 4,3 инчи HD LCD дисплеј, што е погодно за н

DEN 5490.88

Брза капа - 3-1/2 х 12 Брза Заграда За Гранитна Контра-Врвна Поддршка, Капацитет На Оптоварување Од 300 Фунти, Бела, 4-Пакет-05047

ЧЕЛИК ОБЛОЖЕН СО МОЌНОСТ : Изработен од густ челик обложен со 3 / 16" во прав 300 ФУНТИ ПОДДРШКА : Ја Поддржув�

DEN 1064.16

Постелни панталони за жени цветни печати плус големина исечени панталони меки удобни празници на плажа лабава фит харем панталони со џебови

• ❤ • 【Изберете 12 големина поголема】 Ние сме азиска големина што работи мали, треба да изберете 12 голе

DEN 2.00

Adapter Marg Global AC/DC за Scoutguard SG530 Дигитална извидничка патека за разузнавачки фотоапарати Извидници за напојување на кабел за

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.33

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со ВАШИОТ LG K210 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 496.00

24-Инчен Стрелка Рбет-900 Стрелка Целна Пракса Стрелка Лов Стрелка Јаглеродни Стрели Сложен Лак Рекурве Лак Возрасни Млади

Внатрешен Дијаметар : 4,2 мм 165"; Исправност : + / 0 Стрелка од 24 Инчи (Забелешка : ова е должината на вратилото

DEN 277.12