• Обновено
Пор-15 Шест Пакет 'Рѓа Превентивен Слој, Запре' Рѓа И Корозија Трајно, Анти - ' Рѓа Заштитна Бариера, 4 Течност Унци, Сјај Црна, Пакет од 6

Пор-15 Шест Пакет 'Рѓа Превентивен Слој, Запре' Рѓа И Корозија Трајно, Анти - ' Рѓа Заштитна Бариера, 4 Течност Унци, Сјај Црна,

DEN 360.00

Залиха
Во магацинот.

€ ЗОШТО ИЗБЕРЕТЕ ПОР-15 ' РЃА ПРЕВЕНТИВНИОТ СЛОЈ-ПОР-15 е златен стандард во премази со високи перформанси Доверлив ОД САМОДОВЕРБА И професионалци за трајно запирање на ' рѓата со формирање на непробојна бариера која штити различни површини од вода, хемикалии, сол, корозивни загадувачи и секојдневно абење. Ниту една друга боја, облога, па дури и палто во прав не може Да одговара На Превентивната Обвивка ПОР-15 'рѓа кога се нанесува со Помош на Системот За' Рѓа со 3 Чекори. ● ИЗЛЕЧЕН ОД ВЛАГА-тајната сила лежи во процесот на лекување. За разлика од повеќето бои што се сушат преку испарување, Превентивната Обвивка Од ' рѓа ПОР-15 се суши побрзо кога е присутна влага. Таа има спротивна хемија на обичните бои. Откако ќе се излечи, облогата формира неуништлива, цврста завршница со чекан. ● АПЛИКАЦИЈА-Отстранете ги маснотиите, маслото и другите туѓи супстанции користејќи Средство За Одмастување на база на вода пор-15, проследено со Метална Подготовка ПОР-15 за да ја гравирате површината и да ја неутрализирате ' рѓата. Промешајте Пор-15 ' Рѓа Превентивен Слој темелно, НЕ СЕ ТРЕСАТ. Секогаш нанесувајте тенки слоеви, минимум два. Може да се пресоздаде или да се премачка кога ќе се исуши на допир, обично 2 до 5 часа. Горниот слој кога површината ќе има изложеност НА УВ светлина. Кога ми ТРЕБА ова-Автомобилската, Фармската, индустриската, комерцијалната морска и градежната индустрија користат Превентивна Обвивка ОД 'рѓа ПОР-15 за да ја заштитат вредната опрема од' рѓа, абразија и корозија. Нашиот слој има одлична толеранција на површината на порозни површини, како што се дрво, фиберглас, бетон, тули и многу повеќе!. ● НАШАТА ПОСВЕТЕНОСТ ЗА ЗАДОВОЛСТВО-Во ПОР-15 се стремиме да ја донесеме крајната превенција од ' рѓа. Познат по непобедливиот систем за запирање на ' рѓа во 3 чекори, НА ПОР-15 му веруваат САМОСТОЈНИ и Професионалци. Ние сме посветени на иновации, контрола на квалитетот и одлична услуга за клиентите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ПЛАНИНСКИ МАЖИ Додатоци за Возила 2 парчиња Автомобил Под Седиште Клима Уред Излезен Вентил Заштитен Капак Погоден За Бмв Х3 Г01 2018

Висококвалитетни Материјали, Многу Погодни за Вашиот Автомобил Лесно За Инсталирање, Ако Имате Силна П�

DEN 1143.52

КСИАЛОН 5 парчиња Додатоци За Внатрешни Работи На Малиот Монах Висококвалитетна Креативна Декорација На Автомобили Комплетна Колекција

5 парчиња Додатоци За Внатрешни Работи На Малиот Монах Висококвалитетна Креативна Декорација на Автомо

DEN 1.00

Екорепублика Екстра Густа Крпа За Чистење Микрофибер, 1 Пакет, 16х16, Крпа За Сушење Автомобили За Миење Автомобили, Стакло,

?●УЛТРА КАДИФЕН И МЕК МАТЕРИЈАЛ е Изработен од 80% полиестер и 20% Чинлон Овие премиум крпи за чистење микр

DEN 159.84

Cherocar 21pcs Комплетен Комплет За Внатрешна Декорација За 2018-2021 Џип Wrangler JL JLU &засилувач; Гладијатор JT Волан, Климатизација Пропустливи,

Опрема : 21 ЕЕЗ комплетна внатрешна декорација трим одговара за 20182021 Џип Wrangler JL JLU & Гладијатор JT Материја�

DEN 95.84

Планински МАЖИ Додатоци За Возила Хром Преден Браник Излез За Воздух Капак За Вентилација Абс Стил На Автомобил Одговара за Џип Отпадник

Висококвалитетни Материјали, Многу Погодни за Вашиот Автомобил Лесно За Инсталирање, Ако Имате Силна П�

DEN 3.33

WD-40 Специјалист Пенетрант Со Паметни Слама Спрејови 2 Начини, 11 МЛ [6-Пакет] &засилувач; Специјалист Сува Подмачкување Со

Производ 1 : Се што ви треба во професионален продорен Лубрикант : Низок мирис, Силен, Брз и Насочен WD40 Спе

DEN 169.12

Заменете ги деловите Прилагодено Вклопување На Рачката На Вратата Чаша Јасен Заштитник За Боја На Градник Анти Гребење Камен Чувар

Одговара 20082013 Бмв 1Серија Преостанати бесплатни лепила за да се обезбеди оштетување на бојата при отстр

DEN 3.00

120мл Нано Автомобил Отстранување На Гребнатини Поправка Нано Гребење Автомобил Гребење Поправка Полирање Автомобил Керамички

Со нетрпение го очекуваме вашето купување, ви даваме совршено искуство Совршено пакување, совршена лог�

DEN 0.33

Бафинг Машина 16.8 v Мини Автоматска Машина За Полирање Авто Автомобил Полирање За Автомобилска Депилација Безжично Полирање И Запечатување

Големина на машината : 24 см * 19 см * 5 см Брзина : 0550 вртежи во минута Брзина без оптоварување : 01550 вртежи во

DEN 544.00

Гилигеге Автомобил Стакло Магла Дождоотпорен Агент Магла Спреј За Автомобил Шофершајбната Замаглување Дожд Нано Дожд Автомобил Чистење

Лесен За Носење : Компактниот И Лесен Дизајн Е Лесен За Носење, Што Го Прави Идеален Придружник На Ранецо

DEN 0.33

Јани Јаглеродни Влакна Автомобил Внатрешна Рачка На Вратата Волан Излез На Воздух Трим Рамка За Излез На Воздух На Возачот Одговара

Изработени од јаглеродни влакнаНаправете вашиот автомобил да изгледа поладно и попрепознатливо...

DEN 1.33

КЛИСПИД 2 Парчиња Крпа За Чистење Очила Крпа За Чистење Микрофибер Крпа За Чистење Автомобил Крпа За Чистење Кујна Домашна Абсорбента Крпа

Микрофибер Прозорец Чистење Крпа : водаадсорпција со двоен слој Без опасност од гребење за вашиот автом

DEN 203.84

Магијата Дијамант Нано Спреј Автомобил, Брз Автомобил Детали Комплет Парична Казна Гребење Поправка Максимална Сјај, 3 во 1 Висока

`+Ефикасно】 Спреј За Нано Поправка На Автомобили може да ги поправи несаканите гребнатини, гребнатини и

DEN 1.67

Крпа за Чистење микрофибер За Автомобили 6 Пакувајте Крпа За Сушење Прашина Демистирање Партали Од Дивокоза Домашна Кујна Стаклена Крпа

● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛНашите неверојатно меки крпи за сушење автомобили од микрофибер се напра�

DEN 127.84

Автомобил Ретровизор Филм Водоотпорен Огледало Филм Анти Магла HD Јасно Нано Слој Автомобил Филм За Автомобил Огледала И Странични

УВЕЗЕН МАТЕРИЈАЛ : Водоотпорен филм За огледало На автомобил Составен од увезено милениче и нано облога

DEN 0.67

Funiur Автомобил Екран Инструмент Панел Зацврстена Стаклена Фолија GPS Брзинометар Заштитна Филмска Галантерија за bmw G30 G31

99% транспарентност ви дава јасен HD дисплеј со мазна површина за вистински допир Користејќи увезени мате

DEN 171.20

Четка за детали за автомобил, Четки За Детали За Автомобили За Чистење Тркала, Внатрешност, Надворешност, Кожа, Отвори За Воздух,

СОВРШЕНА АЛАТКА за ЧИСТЕЊЕ АВТОМОБИЛИ : четката За Чистење е дизајнирана да ги чисти отворите за воздух

DEN 1256.00

Кинбом Автомобил Патка Декорација Табла, Гума Патка Автомобил Украс Додатоци Зимски Стил Жолта Патка Декор За Автомобил Внатрешни Контролна

Содржина на пакетот : ќе добиете едно парче гумена патка, доаѓа со 5 парчиња беспрекорна налепница, Смешн

DEN 108.64

250мл автомобил Мала Гребење Страна Отстранување На Боја Автомобил Тело Соединение полирање Абразивни Паста Отстранување Гребење автомобил

Со нетрпение го очекуваме вашето купување, ви даваме совршено искуство Совршено пакување, совршена лог�

DEN 425.60

За Бранител На Ленд Roер 110 2020-2022. Автомобил Стил Автомобил Внатрешни Врати Декоративен Панел Налепница Автомобил Додатоци

[Исклучителна] Украсете го автомобилот шармантно, луксузно и живописно, може да ги покрие постојните гр�

DEN 171.20

3 Парчиња Крпа За Чистење Микрофибер, Полиестерска Ткаенина Од Микрофибер Брзо Сушење Мек Двослоен Задебелен Супер Абсорбента

Крпа за Чистење микрофибер : Густи и абсорбентни крпи од микрофибер за чистење и сушење, апсорбира вода �

DEN 204.64

Погоден За Тојота Супра ГР А90 А91 МК5 2019-2022 Вистински Јаглеродни Влакна Автомобил Стакло Лифт Прекинувач Декоративен Панел Капак

[Применлив Модел] Погоден за Тојота Супра ГР А90 А91 МК5 2019 2020 2021 2022 (ве молиме потврдете дека е во согласнос

DEN 1.33

ЛЕТААТ МАЖИ Автомобил Инструмент Панел Екран Заштитник За Бмв F87 F80 F82 F83 F87 M2 M3 M4 HD Јасен Авто TPU Заштитен Филм Автомобил Додатоци

Исклучителните ентериери ги штитат додатоците на возилото, нема потреба од менување или сечење и нема п

DEN 1411.20

ЛИЛКО 2 Парчиња Заштитна Филмска Заштита На Фаровите На Автомобилот Транспарентна Црна Налепница tpu, За Мерцедес Бенц Gle Класа W166 C292 W167

Лесен за инсталирање : 1 прскајте вода на светилката и филмот, 2 Залепете го филмот во правилна положба, 3 �

DEN 648.64