• Обновено
Високо Залив Лед Шоп Светла Линеарно Led Светло, 2ft 100w 13000lm Линеарно LED Светло, Магацинско Светло 5000K Дневна Светлина, 0-10v Dim, 4lamp Флуоресцентен Еквивалент,Виси и FlushMount, DL

Високо Залив Лед Шоп Светла Линеарно Led Светло, 2ft 100w 13000lm Линеарно LED Светло, Магацинско Светло 5000K Дневна Светлина, 0-10v Dim,

DEN 1599.84

Залиха
Во магацинот.

?Евизија до 75% Заштеда На Енергија € LED линеарната светлина со висок залив емитува екстремни 13000 Лумени премиум Led Диоди со 5000k дневна температура на бојата користејќи само 100w електрична енергија Оваа опрема е одлична замена за Оние Метални халиди од 250 Вати Што трошат енергија или 4 заливи високи Т8 светилки. 0-10в затемнување.Осветленоста е прилагодлива како ваша желба. ?●Издржлив Дизајн Е Конструиран од робусно издржливо куќиште, долготрајни led чипови и енергетски ефикасен led драјвер, комерцијалните led уреди за осветлување со висок залив обезбедуваат високи перформанси за повеќе од 50.000 часа континуирана употреба или 25 години кога се на секој ден за 7 часа/ден, драстично намалувајќи го потрошеното време менувајќи ги светилките. Тие Се Ул Премиум усогласени за да се квалификуваат за комерцијални попусти за осветлување и специјални стимулации во одредени области. ?●Широка Примена И Специјален Дизајн●Дизајниран Со странични отвори За проветрување за да се зголеми лесната убавина и перформансите на дисипација на топлина, специјален процес млечен капак за да се избегне пожолтување, мека осветленост и удобна светлина, нега на очите.Високото заливско светло може да се користи за складиште, стадион, работилница, супермаркет, Библиотека. ?●Лесна Инсталација Овие високи заливски светла можат лесно да се закачат на таванот со вклучени синџири и V-кука или површина монтирана со загради.потребна е минимална работна сила за поставување за време на инсталацијата на тела. ?●Неограничена 5-ГОДИШНА Гаранција● Идеално трае 10 пати подолго од традиционалното халогено безбедносно светло. Заштитено со 5-Годишна неограничена гаранција, вашето задоволство е 100% загарантирано.Контактирајте не ако има проблем. ?Евизија до 75% Заштеда На Енергија € LED линеарната светлина со висок залив емитува екстремни 13000 Лумени премиум Led Диоди со 5000k дневна температура на бојата користејќи само 100w електрична енергија. Оваа опрема е одлична замена за Оние Метални халиди од 250 Вати Што трошат енергија или 4 заливи високи Т8 светилки. 0-10в затемнување.Осветленоста е прилагодлива како ваша желба. ?●Издржлив Дизајн Е Конструиран од робусно издржливо куќиште, долготрајни led чипови и енергетски ефикасен led драјвер, комерцијалните led уреди за осветлување со висок залив обезбедуваат високи перформанси за повеќе од 50.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Земна Домашна Спомен Урна за Пепел, Дрвена Урна За Пепел Од Човечки Миленичиња, Погребна Урна За Кремирање Пепел Мачка Куче Урна, Урна Кутија

СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : овој ѓердан од урна за пепел за деца е Вистински Рачно Изработен произв�

DEN 639.84

Кабилок Кутија Организатор Биро Кутија За Складирање Шминка Кутија За Складирање Козметички Витрини Водоотпорна Козметика Дисплеј

кутија за организатор за складирање шминка ротирајте го дизајнот на капакот, компактната големина и из�

DEN 505.44

10 парчиња Вилушка Лопата Жица Конектори Пвц Месинг И Тип Приклучок Терминал У Тип Банана Приклучок Адаптер За Електронска Индустриска

СПЕЦИФИКАЦИЈА : номиналниот напон На терминалите за електрично стегање Од Типот У е 30 VAC60 VDC, а струјата е

DEN 2.67

Maxxhaul 50502 12 Рамна слободна цврста полиуретанска гума за замена на сите намени, 12 инчи, црна и климакс метална јака C-100 вратило,

Производот 1 : 1ПЦ гума е без рамен и е изработен од висок квалитет, цврст полиуретан за да спречи какво би

DEN 2.33

Кинглианг не'рѓосувачки челик дилдо двојно виткање железо масажер чист не'рѓосувачки челик g место на простата оргазам

Навистина различни стапчиња Curl има можност да го надмине минатото Нека се тресе секој lубовник Немате с�

DEN 2.67

uxcell 5pcs прецизност филипс шрафцигер, 1,5мм вкрстена глава со капакот на вртливата за да ги следи очите на очила за поправка на

Големина 1,5мм вкрстена глава, 4,57 "(116мм) вкупна должина Трајна вратилото е обложена со никел за корозија

DEN 3.33

Зачудувачки геометриски куќиште со молив, Ogee мотив за виткање, ткаенина Пенка за молив со двоен патент, 8,5 x 5,5, црно бело бледо сино

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 271.84

5 Парчиња Украси За Венец ОД Пеперутка 3Д Банер За Пеперутки Венец Розова Виолетова Хартија За Пеперутка Виси Венец ЗА Туш За Бебиња Роденден

?Што Добивате : пакетот вклучува 5 парчиња украси од венец од пеперутка, секој хартиен банер добива 20 хар�

DEN 189.76

Ромоа 4 Парчиња Мини Чаши За Кафе Фарма Шолји За Кафе Керамички Еспресо Кригла Комплет Со Рачка Нивоа На Послужавник Декор Кафе

Комплет Шолји За Кафе Во Фарма : пакетот вклучува 4 парчиња мини шолји за кафе, 2 парчиња во црно и 2 парчињ

DEN 383.84

Stroson за Iphone 11 Случај Со Заштитник На Екранот, Ремен Клип Футрола Тешки Шок-Отпорен Заштитен Капак Целото Тело Оклоп Капка Отпорен Прашина

€Компатибилен модел q оклоп случај компатибилен Со apple i Phone 11 (6,1 инчи) ®Заштита Од пад На воено Одделение

DEN 1.33

Gooffy решетката за чевли, чевли за чизми за складирање на чевли Организатор Организатор, кој стои неткаен ткаенина покривка

Креативно затворено складирање на највисоко ниво+шуплив двоен слој подолу, голем капацитет, метален хи�

DEN 12564.32

Ipetboom влекачи за храна за храна, сад за вода, чинија за храна, чинија за хранење, чинија со влекачи, која служи сад за сад за сад за

Материјал со висок степен и фино изработка, со што садот за вода на влекачи може да ви служи подолго , и с�

DEN 197.76

SPB 230x3 Амеметриски метрички алуминиум V ремен макара, за SPB профил V-појас, 3 жлеб, дијаметар на теренот од 230 мм, дијаметар, дијаметар

1033SPB 230 X3 AMETIRC (R) Број на дел Алуминиум V појас макара за SPB профил Vпојас 230 мм дијаметар на теренот Дијамет�

DEN 1376.00

Богатства КАРОЛИНА CJ1071-UTARC Писмо U Фудбал Зелена И Бела Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Абсорбента Песочник Подлоги За

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во

DEN 2.67

Измерете Безбеден Прицврстувач За Прицврстување На Аеро - Прилагодлив Држач За Прицврстување На Топката За Приколка - 8 Приемник

ПОМАГА ВО СПРЕЧУВАЊЕ НА НИШАЊЕ НА ПРИКОЛКАТА : само држач за топка со приколка од 8 инчи што точно ја мери

DEN 0.67

Loveубов кошула со шепа, кошула на lубител на кучиња, смешна женска кошула, женска кошула за lубители на кучиња, машка кошула за lубители

100% памук Направено во САД Ако имате тешко време да изберете подароци кога купувате за да искажете колку

DEN 577.60

ЕТРОНИК Ручек Ранец &засилувач; Тоалет Торба За Жени, 15.6 Инчен Лаптоп Ранец СО USB Порта &засилувач; Двослоен Виси Шминка Организатор Торба

Овој ранец за лаптоп вклучува изолирана торба за ручек, изработена е од алуминиумска фолија за чистење �

DEN 2.67

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Модерни Лисја Од Цвеќе Од Тропско Растение

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 1563.20

Роденденски Подароци за Мајка Од Ќерка Син, Мајка Подароци За Мајки Ден, Божиќ, Денот На Вљубените, Денот На Благодарноста, Акрилен Знак

●Уникатни Подароци За Мама} овој акрилен знак е дизајниран во стил на загатка и печатен со топли зборов�

DEN 0.33

Столче за биро со тркала , столче за третман на убавина со црно синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 48-58 см , Поддржана

Faux кожен материјал е лесен за чистење Столче за вртење : дизајниран со 360 степени вртења на тркала, се дв

DEN 4570.72