• Обновено
1 парчиња кожен занаетчиски занаетчиски удар за печат на удар, мека табла за сечење алатка за перница 200x140x8mm

1 парчиња кожен занаетчиски занаетчиски удар за печат на удар, мека табла за сечење алатка за перница 200x140x8mm

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Пакетот вклучува : 1 п мека табла (владетел не е вклучен) како шоу на слика. Материјал за табли со плоча за еластичност на меки основни полиуретан : Мека полиуретанска боја : жолта големина : 200мм x 140mm x 8mm (7,9 "x5. >>> идеален за голем број на кожни занаетчиски проекти, вклучително и пробивање на дупки, кожа кожа Печат и сечење. >>> дизајниран да ги заштити вашите алатки за удирање на дупки, печати и кожни секачи, како и вашите работни плочи и работни површини. >>> Гумената подлога за занаетчиска солза има мазна површина што ќе ја заштити вашата кожа или ткаенина од гребнатини или солзи. >>> таблата е отпорна на масла, корозија, растворувачи, високи температури и стареење. Има ефект на намалување на бучавата. >>> Овие табли за занаетчиство делуваат како амортизер на шок, намалувајќи го отскокнувањето кога користите алатки за влијание, како што е како и намалување на бучавата. Пакетот вклучува : 1 парчиња мека табла (владетел не е вклучен) како прикажување на слика. >>> Идеално за низа кожни занаетчиски проекти, вклучувајќи удирање на дупки, печат на кожа и сечење. >>> дизајниран да ги заштити вашите алатки за удирање на дупките, печатот и кожни секачи, како и вашите работни артими и работни површини. >>> Гумената подлога за изработка на солзи отпорни на солза има мазна површина што ќе ја заштити вашата кожа или ткаенина од гребнатини или солзи. >>> таблата е отпорна на масла, корозија, растворувачи, високи температури и стареење. Има ефект на намалување на бучавата. >>> Овие занаетчиски табли делуваат како амортизер на шок, намалувајќи го отскокнувањето при користење на алатки за влијание, како и намалување на бучавата. Кожа занаетчиски удар за печат за печат на меки меки сечење табла за алатка за перница 200x140x8mm Ние продаваме само алатки со висок квалитет! Одлична цена! Одличен квалитет! Еднакво или подобро од сличен бренд-бренд-име! >>> Идеално за низа кожни занаетчиски проекти, вклучувајќи удирање на дупки, печат на кожа и сечење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Восок од Zerodeko Восок за заптивка за заптивка DIY комплети силиконски марки смола од смола силиконски гумички калапи восок запечатување

Тркалезна форма на чоколадо Лесно е за употреба, удобно и практично Производот е погоден за деца, тинејџ

DEN 140.64

Секач за стакло шише DIY машина за сечење вински пиво виски алкохол Шампањски алкохол околу шишиња за занаетчии за занаетчиски очила

Акрилна табла со висока јачина, висока пропустливост Секачот за стакло шише не е кревка наместо ефектив

DEN 0.33

Ножици Fobs by Scissorfobz-Natural Collection- клучен прстен клуч на ланецот на ланецот на нараквицата на нараквицата ранец, ранецот торба за шарм-

Природната колекција Scissorfobz се состои од рачно изработен природен рог, коска, шума, морски школки, керам�

DEN 0.33

Кенди Кенди Премиум Мика во прав пигмент „Бокуто Браун“ повеќенаменски DIY уметности и занаетчиски додатоци | Дрво, епоксид, смола,

✅ MULTIPURPOSE BROWN MICA POWDER – A deep dark brown titanium dioxide, this mica mineral powder is ideal for DIY craft use, such as plastics, slime making, homemade bath bombs and jewelr

DEN 795.20

Занаетчиска алатка за сечење на хартија за хартија, алатка за прецизно сечење на хартија за резба, алатки за резба за цртање DIY совршено

Материјал со висок квалитет : главата на секачот е изработена од челик од волфрам Пенкалото за сечење ха

DEN 1.33

Налепници за налепници на LED Chibitronic LED - мегапак, 30 налепници на LED коло, црвено жолто сино розово портокалово зелено бело

Вкупно 30 налепници на LED коло 6 налепници со бели LED 4 Секоја од црвена, жолта, сина, розова, портокалова зе�

DEN 342.40

Panshiyon кожа Пенка за боја на раб, 2 парчиња кожен раб маркер за боја, апликатор за боја на кожен раб за кожен занает што работи

Пенка за боја на кожен раб, 2 парчиња кожен раб маркер за боја, апликатор за боја на кожен раб за работа со

DEN 111.84

Интар 5Д Дијамантски комплети за сликање за возрасни целосна вежба 3 парчиња/сет сликарство Златно дрво Мозаик кристал везови

【Голема големина】 5Д со голема големина на сликарство со голема големина значи појасни обрасци и повеќ

DEN 2.67

C-поп гребење уметност, гребење уметничка хартија DIY ноќен поглед на гребење за возрасни и деца, со стилус/црна четка, 8.2''x11.4 ''

Пакет вклучувајќи : 4 x листови картички за гребење, 1 x гребење пенкало, 1x чиста четка, 1 x дрвена стилус ста

DEN 0.33

Езиаид картони за хартија со разновидни бои, густа картонска плоча од 10 инчи, заоблена форма за деца уметност и занаети, кружни 92lb/250gsm

Пресечена кружна картонска хартија Тешка категорија 250gsm / 92lb, форма на кружна форма Популарни кругови о�

DEN 159.84

1 сет на тркало за мелење на корундум, острилка за дупчење, вежба за легура на титаниум, преносни делови за алатки за вежбање, погодни за

Добар ефект : Структурата на бит за мелење на тркалото е едноставна, материјалот е одличен, ефектот на ме

DEN 2.00

Stobok 10pcs дупка за дупки за деца за бегство хартија хартија за хартија за хартија, производител на книги за занаетчиска хартија занаетчиски

Форми на дупки за дупки Може да користите Scrap Booking и во хартијата и на работ на сликата, да ја направите ва

DEN 2.00

Поп -зрна кожен пличен држач за картички ДИЈ комплет, држач за картички паричник за жени бод паричник, рачно изработен мини паричник

Кожа од горната жито Добро подготвена кожа со предисечена и претходно прободена Детали за големината (1

DEN 591.84

Дрвена умира складирање на слушалки за складирање кожа занаетчиски алатки за рачно исечување на алатки за нож од кожен занаетчиски алатки

Потекло : Кина на копното Потекло : Кина на копното Употреба : Можете да ги направите следните следниве с�

DEN 302.40

Алатка за сечење на ротациони ножици по парче, безобразни ножици, 10598 двосмислено секач идеално за сечење обвивка за подароци,

Безобразни ножици користат спротивставени дискови за да исечат тенки, рамни материјали Безбедносниот �

DEN 0.33