• Обновено
Преклопен Велосипед За Вежбање Велосипед За Вежбање Стационарен 8 Нивоа Прилагодлив Магнетски Отпор Со Ленти За Отпорност На Рацете И Срцев Монитор За Домашно Веж?

Преклопен Велосипед За Вежбање Велосипед За Вежбање Стационарен 8 Нивоа Прилагодлив Магнетски Отпор Со Ленти За Отпорност На Рацете

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

●8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност● : овој магнетски велосипед за вежбање е компатибилен со различна сила на тренингот за не само различна возрасна група од почетник до професионална и различна, туку и различна фаза од вашето вежбање(загревање до напорен тренинг) поради 10 нивоа на прилагодување на магнетната отпорност Магнетното тркало се разликува од традиционалното тркало со синџир, така што овој велосипед за вежбање обезбедува непречено и тивко искуство во возењето. ● Ленти За Отпорност На раката€ : вградените Ленти за Отпорност на Раката за вежбање велосипед дизајнирани за тренинг за јачина на горниот дел од телото. Велосипедот за вежбање стационарен содржи јажиња за затегнување,можете да правите вежби за раце додека возите велосипед, координацијата и рамнотежата на телото се одржуваат за време на вежбањето. ●Designономски Дизајн На Седиштето● : Седиштето што се прилагодува На Висината меѓу 7 дела значи дека велосипедот за вежбање одговара на повеќето корисници со различна висина. Екстра големата перница за седишта и потпирачот за грб се направени од сунѓер со висока густина за да се ослободи притисокот, така што велосипедот за вежбање е во мирување, осигурувајќи дека имате удобно искуство во возењето долго време. +3 Режими Дизајн+Транспортни Тркала● : овој преклопен велосипед за вежбање има 3 режими-целосно преклопен, исправен и лежечки, лесно се трансформира од и исправен во лежечки велосипед со прилагодување на рачката.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Галерија за преводни 3,5х5 инчи, рамка за рамка од дрво од дрво, сет од 2 модерен стил на високо ниво, изработен од цврсто дрво и стакло со висока

【Големина】 Големината на фотографијата (внатрешна големина) е 3,5 ”x5” Вистината на големината на рамка

DEN 256.00

Тркалање Акрилик Во Прав Акрилик Совети За Уметност На Нокти Лажни Нокти Акрилни Нокти Резба На Нокти Продолжување На Ноктите Дизајн

Акрилните нокти може да се користат и СО УВ геллак и со обичен лак Различен лак ќе даде различен вистинс�

DEN 2.00

Вемун Метал Чевли Решетката Метал Полици За Складирање 6 Парчиња ѕид ѕид монтирани чевли организатор врата монтирани чевли решетката

Абс пластика, акрилен лепак РЕШЕТКА ЗА ЧЕВЛИ МОНТИРАНИ НА ЅИД : Усвоен висококвалитетен материјал, цврс�

DEN 2.33

Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија За Кабел За

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 1.00

Робот За чистење прозорци-Паметен Робот За Чистење Стакло Автоматски Правосмукалка За Прозорци Со Далечински Управувач И Безбедносно Јаже За

@€Интелигентен Оперативен Систем Нашиот робот за чистење прозорци има сензор за гравитација, поддржув�

DEN 2.67

Компатибилен со Iphone 11 Pro Max Паричник Случај Покритие, Магнетни Штанд Поглед Премиум Кожа Флип Капак Чанта Книга Стил со ПРОЕКТ

Exphone 11 Pro max кожен капак случај со слотови за картички и оддел за готовина : 2 слотови за картички внатре во

DEN 3.00

Кеси за Складирање леб Торби ЗА Леб 50 ПАРЧИЊА Пекарски Кеси Со Прозорец Крафт Хартија Пакување Леб За Домашен Леб Големи 14

Материјал : кеси За Леб изработени од 60гр квалитетна обложена велумска хартија, еколошка од пластиката,

DEN 1.33

Ел ЏЕФЕ Водоотпорен Капак За Винч - Додатоци за 8.000 фунти - 13.000 Фунти - Компатибилен Со Вашиот Џип, АТВ, Брод, Приколка, Едрилица

СИЛЕН; овој електричен капак за винч од ЕЛ ЏЕФЕ има цврст дизајн на карпи; нашите додатоци за винч се диз�

DEN 1033.60

ЛИСЛД Тешка Џогер И Решетка За Метла, Мултифункционална Кутија За Складирање Монтирана На Ѕид, Кука За Складирање, Решетка

Стабилна паста, силна носивост Носечки : 5кг (не е вклучен) 10кг (вклучително) Задебелениот силиконски шра

DEN 1541.76

Lzaoa 6 комплети 5d втисени цветни нокти налепници за уметност цвет на ноктите за нокти Decal5d само-лекари налепници за уметност на ноктите

❀ [5d врежани налепници за цвеќе на нокти] Нашите 5Д врежани налепници за цвеќиња на цвеќиња ќе покажат тр

DEN 95.84

Блескаво путер француски Лажни Нокти Целосна Покривка Долг Ковчег Притиснете На Ноктите Со Лепак За Жени И Девојки Нокти Уметност

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

DEN 2.67

19 парчиња Среда Партија Украси Роденден Декорација Сет Вклучуваат Фолија Балони, Позадина, Палма Фолија Балони, Латекс Балони Погоден за

●Список на производи+ 1 парчиња ткаенина во позадина,2 парчиња пентаграм фолија,2 парчиња тркалезна фоли

DEN 3.00

USB 3.0 Прекинувач Селектор, 2 Во 1 USB Прекинувач ЗА 2 Компјутери Сподели 1 USB Уреди, Глувчето, Тастатура, Скенер, Печатач, Итн

Овој usb 30 прекинувач е лесен за поврзување, ако имате два компјутери и ЕДЕН USB уред, ОВОЈ USB прекинувач ќе �

DEN 351.68

Официјален Часовник За Брзо Ослободување На Копчето GXFCUK ЗА Garmin Fenix 7X, Феникс 7, Феникс 7S Гледајте Лесна Лента За Нараквица

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 342.40

Јорк Нордиски ПРО Склопувачки 4 Парче Пешачки/Одење Столбови-Пар моноподни столбови со 3 флип брави, отстранливи гумени стапала и Монтирање

Вклучува издржлива Најлонска Патна Торба СОВРШЕН ПОДАРОК : Пар склопувачки столбови за пешачење кои ис�

DEN 959.84

Mounts на RAM меморија (RAM-B-177-C-202 Стипен штит за штит со долга двојна адаптер за рака и тркалезна база што ја содржи шемата

RAM меморијата нуди разновидна линија на производи што е заштитена со над 100 издадени патенти со повеќе о�

DEN 1276.80

Божиќна отворена гаража врата таписерија ткаенина празнична забава Декорација за позадина крпа со појавување на висечка крпа со

Банерите со повеќе големина се доволно големи за да бидат обесени на гаражни врати или внатрешни wallsидо�

DEN 2.33

Хаибинг Шатор Ултралесно Мини Џебно Ќебе Водоотпорен Шатор Церада Стапало Засолниште За Мува Засолниште За Сонце Мелена Ткаенина Компактен

СТРУКТУРА : ќебе мат во торба Четири аголни јамки ( јамка ) за влоговите да се закотват ќебе во ветровити �

DEN 2.33

Sinestour Диви Животни Текстура Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на количката за бебиња е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, го�

DEN 3.00

4-Вентилатор За Шпорет На Топлинска Енергија Тивко Работење Еколошки Вентилатор За Вентилатор За Гориво За Гориво За Горилник

Анодизиран Алуминиумски Материјал : целиот вентилатор е направен од анодизиран алуминиум, кој нема да '

DEN 1083.36

Тегови Машки Тегови, Тегови Од Неопренови, Удобно Држење Што Не Се Лизга, Што Се Користи За Домашна Опрема За Вежбање Фитнес, Мускули На Раката

● Материјал од леано железо : железното јадро е силно и издржливо Компактната форма не троши простор, ис

DEN 2.67

Ммлзел Облека Торба За Прашина Висечка Торба Торба За Чување Дома Костум За Палто Завршна Обесена Торба За Облека Капакот За Прашина Може Да

Големина : С (60х90см), М (60х110см), Л (60х130см) Материјал за задебелување, дише, без мирис и се пере Вертикален д�

DEN 2367.04