• Обновено
СКИЛ 12 Дигитално Ниво-ЛВ941801

СКИЛ 12 Дигитално Ниво-ЛВ941801

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Функцијата за држење ви овозможува да ја замрзнете вредноста, така што е лесно да ја подигнете и да ја видите Функцијата за меморија ви овозможува да зачувате 10 вредности и да ги повикате подоцна. Референтната карактеристика ви овозможува да поставите која било површина на 0 ● за да можете да одговарате на аголот на другите површини. Мерки и во инчи и во сантиметри. Точност на ампули со меурчиња : ● 0,029°. Точност на мерењето на дигиталниот агол : 0,05-во 0,0-и 90-во и 0,2-во други агли. Сини ампули со висока точност-вијалите се лесни за гледање, многу точни и покажуваат и вертикално и хоризонтално ниво. Прочитајте од која било перспектива-дигиталниот лцд-екран е позадинско осветлување за лесно читање од која било перспектива, а екранот погодно автоматски ја прилагодува ориентацијата во зависност од тоа како го држите. Индикаторите за израмнување нагоре и надолу со стрелки ви даваат насоки за израмнување во реално време, а опционалниот звучен тон ви дава до знаење кога ќе погодите 0€, 45 qu или 90€. Погодност со една рака-магнетниот раб го олеснува користењето само со една рака. Двојно мерење-видете сантиметри од едната страна и инчи од другата страна. Сини ампули со висока точност-вијалите се лесни за гледање, многу точни и покажуваат и вертикално и хоризонтално ниво. Прочитајте од која било перспектива-дигиталниот лцд-екран е позадинско осветлување за лесно читање од која било перспектива, а екранот погодно автоматски ја прилагодува ориентацијата во зависност од тоа како го држите. Индикаторите за израмнување нагоре и надолу со стрелки ви даваат насоки за израмнување во реално време, а опционалниот звучен тон ви дава до знаење кога ќе погодите 0€, 45 qu или 90€.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Нехомер Прекрасна Шема Наed Големи Пречки За Перење Водоотпорна Облека Што Се Склопува Ја Попречува Корпата За Организатор На Играчки

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

DEN 687.68

Asuwish Компатибилен Со Samsung Galaxy S10 Плус Паричник Случај И Калено Стакло Заштитник На Екранот Флип Картичка Мобилен Телефон Покритие

®Компатибилни Модели : Компатибилен Со Samsung Galaxy S10 Плус, не е компатибилен Со S10 или други уреди ●Подарок�

DEN 1.33

Тастатура со боксови Компатибилна Со Xiaomi REDMI K30S - Slimkeys Bluetooth Тастатура, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Команди За Xiaomi

? [КОМПАКТНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна Со Xiaomi Redmi K30 S на само 3 / 16 од инч, Тастатурата Slim Keys Bluetooth е

DEN 399.20

PWY24W PW24W LED Светилки Ксенон Бела Исклучително Светла 30-SMD 4014 Трепкачи Светла Дневни Светла ЗА Трчање Светилки ЗА Замена НА DRL

2 парчиња PW24 W LED светилкиБоја : Светло Бела, Работен Напон : 12 V DC, LED Тип : 30pcs 4014SMD Led Диоди по сијалица, Замен

DEN 159.84

Џабеј Склоплива Торба За Перење Со 3 Пресеци Преклоплива Алишта За Перење Издржлива Оксфордска Ткаенина За Перење Кошница За Облека

Голем Капацитет : 24*13*20 голема торба за перење може да собере многу облека Торба за Перење со преклопувањ

DEN 2.67

Вемун Метал Фан Камин Вентилатор Замена Ножеви Топлина Напојува Топло Дрво Шпорет Ефикасен Камин Вентилатор Низок Шум 4 Ножеви За Божиќ

многу тивко на работа, не произведува прекумерна бучава и е побезбедно и поудобно изработен од одлична �

DEN 1.33

Шестоаголник 2х2 Тркалаат Светло-Беж Травертински Мозаици Испреплетени на Плочки од 12х12 листови За Заден Дел Од Кујната, Ѕидови За Туширање,

Совршен за употреба во секој внатрешен / надворешен (станбен или комерцијален) проект (на пркујнски зад

DEN 0.67

Eodnsofn боја по броеви четки за акрилно масло акварел слика слика слика слика уметност пенкала за цртање алатки за цртање поставени

Користете ја вашата креативност со сет со највисок квалитет на четка за уметност Исчистете ги четките в

DEN 1.33

Ноќта На вештерките Мајстор Тикви Шапка Црна Торба За Перење Со Ремени За Перење Торба За Ранец За Перење Затворање На Врвки

●Капацитет ОД 100 ЛИТРИ;нашата големина на торбата за перење е : 14,5 (дијаметар) x 29,3 со капацитет 100 L, што е �

DEN 287.84

Андроид 12 За Фиат 500 2007- Автомобил Навигација 7 Инчен Екран На Допир Глава Единица Контрола На Воланот ГПС Bluetooth Fm Радио Dsp

За Фиат 500 20072016; ве Молиме љубезно проверете ја втората галерија слика за да бидете сигурни дека имате то

DEN 1.33

Нехомер француски Булдог Зимски Големи Перење Попречува Водоотпорен Склопувачки Облека Попречува Кошница За Облека Играчка Организатор,

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

DEN 0.33

Aexit 2000w Прилагодливи Контролери Волт Регулатор Висока Моќност SCR Контролори За Брзина На Моторот Електронски Контролер

Име на производ : Модул За Регулатор На Напон;Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 220 V Моќност : 2000w; Вкупна Големина

DEN 1.33

Sumag Light & тешки гради - MC Magic Magic Tricks Дрвена кутија магија за професионален магионичар сценски илузии за триење на реквизити смешни

Квалитетна магија кутија Прекрасен квадратен гради со капак се потпира на вашата маса Објаснувате дека

DEN 1176.00

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

DEN 3.00

Перење Попречува Ајкула Шема Склопувачки Корпи За Перење Цврста Корпа За Перење Облека Организација За Складирање Бања Спална Соба Дом

Голема големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см, околу 60Л Оваа пречка за перење е доста голема, можете да став�

DEN 3.00

COWONE Пушеле Лен LED Опашка Светла [Стереоскопски Дизајн] Компатибилен Со Џип Wrangler JK JKU 2007-2018 [20w Обратно Светло] Кочница Обратна Светлина

▶20w УЛТРАСВЕТЛИ ОБРАТНИ светла : Чад Пмма Објектив и Издржливи Црни АПС Домување Оригиналниот Американ�

DEN 1999.84

Хонони Абсорбента автомобили Крајници 2 Пакувачи за држачи за чаши, 2,57 керамички камен и не-гребење плута база на пијалоци

Силна апсорпција на вода Направена од високо квалитетен абсорбента керамика, материјалот може лесно д�

DEN 127.84

Камион Хет мажи гроздобер со кадрава кабел широко почувствувајќи капи безбол капачиња меко топло унисекс капа за корпи за мажи дами тинејџери

【За испорака】? ‍♀? Увезени Затворање на привремено ☎ Услуга за враќање】 : Ве молиме контактирајте со �

DEN 1278.40

Ворнадо 560 Целата Соба Воздух Циркулатор со 4 брзини, 560-Средна, Бела &засилувач; 530 Компактен Целата Соба Циркулатор Вентилатор, Бела

Производ 1 : МОЌНО ДЕЈСТВО НА ВИТЕЛЈа Користи циркулацијата на воздухот со потпис На Ворнадо за поефикас

DEN 496.00