• Обновено
Ножици за сечење коса, 6 инчни професионални луксузни Јапонија 440с слива рачка коса ножици сечење Бербер Разредување ножици фризерски ножици

Ножици за сечење коса, 6 инчни професионални луксузни Јапонија 440с слива рачка коса ножици сечење Бербер Разредување ножици фризерски

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Премиум Ножици за Сечење Коса : овие професионални ножици за чешлање се функционални колку што се убави Фризерските ножици се изработени од 100% нерѓосувачки челик со висок јаглерод увезен од Јапонија, а во челикот се додаваат метални компоненти во трагови како што се кобалт, молибден, ванадиум и манган. По вакуумско гаснење со висока температура од 200 степени и ладен третман од 195 степени, цврстината и цврстината на челикот се значително подобрени, што го прави издржлив. Остри и Ефикасни : Совршени ножици за сечење коса за сите типови коса, остри сечила можат рамномерно и лесно да ја исечат косата. Нема да ги оштети или подели краевите, цврстите ножици за сечење коса се погодни за целата влажна и сува коса. Опремени со завртка за прилагодување, можете без напор да ги дотерате овие ножици за сечење коса со остри жилети на вашите тесни желби. Ergономски Дизајн : нашите професионални ножици за сечење коса со жилет се произведени со увезени материјали, совршени за салонски работници, бербери и лична употреба. Овие висококвалитетни фризерски ножици ја сечат косата без да предизвикаат расцепени краеви и кршење. Уникатните рачки за лесно држење на ножиците за сечење коса се дизајнирани подобро да одговараат на вашите прсти, овозможувајќи ви да ја скратите косата без напор, што резултира со сигурни фризури секој пат!. Повеќенаменски Ножици : Овие ножици за сечење коса се погодни за берберница, фризерски салон, студио за коса или домашна употреба. Погоден за сува и влажна коса, како и коса на носот, брада, влакна на телото и сите видови човечки или животински влакна. Доживотна Гаранција : ние Сме толку уверени дека ќе ви се допаднат овие ножици за средување на косата што ако не ги сакате овие ножици за средување на косата, ќе ви ги вратиме парите! Всушност, повеќето клиенти апсолутно го сакаат тоа. Купиле повеќе од еден производ и им го подариле на пријателите и семејството! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе обезбедиме одлична услуга за клиентите. Премиум Ножици за Сечење Коса : овие професионални ножици за чешлање се функционални колку што се убави. Фризерските ножици се изработени од 100% нерѓосувачки челик со висок јаглерод увезен од Јапонија, а во челикот се додаваат метални компоненти во трагови како што се кобалт, молибден, ванадиум и манган. По вакуумско гаснење со висока температура од 200 степени и ладен третман од 195 степени, цврстината и цврстината на челикот се значително подобрени, што го прави издржлив. Остри и Ефикасни : Совршени ножици за сечење коса за сите типови коса, остри сечила можат рамномерно и лесно да ја исечат косата. Нема да ги оштети или подели краевите, цврстите ножици за сечење коса се погодни за целата влажна и сува коса. Опремени со завртка за прилагодување, можете без напор да ги дотерате овие ножици за сечење коса со остри жилети на вашите тесни желби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мали Клипови За Нокти За Коса Од Бисер, 12 ПАРЧИЊА Мини Клипови За Канџи Од Бисер, Слатки Клипови За Коса Од Вештачки Бисер,

1Материјал : фиба е изработена од вештачки бисер и легиран материјал, кој не е лесен за кршење и издржлив.

DEN 96.00

24 парчиња Клипови За Коса, Слатки Иглички За Цвеќе И Мини Клипови За Нокти За Коса, Мали Клипови За Коса За Густа Коса, Додатоци За

? Издржливи и Силни : овие убави цветни клипови за коса мини клипови за коса се изработени од висококвали

DEN 159.84

Крикет Пат 66 Бербер Смолкнување 7 Ножици За Сечење Коса Нерѓосувачки Челик Со Остри Закосени Сечила За Сува И Влажна Коса-сечење

ЧИСТИ ПРОФЕСИОНАЛНИ ФРИЗУРИКрикет Пат66 Берберските Ножици се остри, закосени ножици за сечење коса диз

DEN 319.20

Големи Лак Вратоврска Коса Клипови За Жени Метал Канџи Клип Симпатична Пенливи Коса Клип 4.52 Инчен Не-Лизга Дебела Коса Тенка

Боја и Големина : ќе добиете вкупно три клипови за коса во различни бои, златни, сребрени и розово златни

DEN 2.67

8 парчиња Ленти За Глава За Жени Завртете Бохо Со Јазли, Еластични Ленти За Коса, Крст Крст Гроздобер Обвивка За Глава, Нелизгачки Турбан,

●Премиум Материјал●Изработен од 100% мека ребреста ткаенина Минималистичката и цврста боја ги прават ж

DEN 191.84

Didiseaon Женски Додатоци За Коса Дипломирање Шапка Клип За Коса Мини Капа За Дипломирање Шноли 6 парчиња Докторски Капачиња За Коса

?Симпатичен изглед и прекрасна изработка Тие добро ќе ве красат за време на забавата градс ?Убави фото р�

DEN 0.33

ЈЕМИЌЦ 1920 Ти Лента За Глава На Флапер Лист Голем Гетсби Глава Ресел Рикање 20 Ти Кристален Синџир На Глава Свадба Невеста За Жени

●Капаче за Глава за жени За венчавки 1920 Лентата за Глава Со Флапер е изработена од легура, кристал, синџ�

DEN 191.84

Волуменски Клипови за Коса, 4/8 парчиња Коренски Клипови за Волумен На Кадрава Коса, Природни Меки Волуменски Штипки За Коса За

●Лесно Самостојни Фризури Може да ја направи вашата коса помека, можете да ја стегнете до тресне или ко�

DEN 351.84

Фрамар Големи Клипови За Канџи За Густа Коса-Канџи За Коса За Густа Коса-ФРАМАР Големи Клипови За Канџи За Густа Коса-Голем Клип За

Нелизгачки, ВисококвалитетенГолем клип за канџи е цврст и нема да се скрши кога ќе падне Моќна метална п

DEN 3.00

DBYLXMN Крпи За Бања Екстра Големи Сечење Сечење Кејп Фризерски Крпа Салон Берберска Наметка Коса Водоотпорен Коса Бања Производи Лице

И Висок Квалитет Погоден За Фризерство, Боја За Коса, Перм И Многу Повеќе Лесно Е За Чистење И Поставувањ

DEN 350.40

50мл крем за волумирање на коса, 2023 година Нова крема за волумен на коса, крем за дефинирање на косата, анти-фриз сјајни кадрици

Крема за волумизирање на косата : Овој крем за волумен на коса обезбедува лесна, но сепак интензивна исх�

DEN 1.33

Розова Еднорози Крофна Виножито Водоотпорна Фризура Кејп Барбер Наметка За Сечење Коса Со Прилагодливо Затворање Предвремено Фризерско

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7

DEN 399.84

ТАУФЕ Коса Барети За Жени Коса Клип Фиба За Жени Камелија Цвет Бисер Ткаенина Рачно Изработени Модни Глави Додатоци На Големо

❥овие клипови за коса со солзи може да се применат во многу прилики, како што се роденденски забави, Бож�

DEN 2.00

Лонаи Браун Перика За Жени, Долги Брановидни Перики Со Странични Пари Парче Среден Дел Природен Отпорен На Топлина Синтетичка Коса

[ЗОШТО ИЗБЕРЕТЕ ЛОНАИ ДОЛГА БРАНОВИДНА ПЕРИКА]Бујните слоеви на меки, лабави кадрици нежно се преливаат

DEN 319.84

55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Црно-Мериленд-Салон За Државно Знаме Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено

Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Ко

DEN 1257.60

2017 Нова 24 Човечка Коса Перики Целосна Чипка Перика Со Бебешка Коса За Црни Жени Перуанска Девица Реми Човечка Коса Бран На

име на продавачот : Дајун, 100% Перуанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

DEN 4144.00

Донмили 33Б Црвеникаво-Кафеав Воден Бран 13х4 Чипка Предна Перика 12А Нагласи Перики Од Човечка Коса Претходно Откинати Со Бебешка

Светски водечки добавувачи во 100% девствена човечка коса Мисија за Испорака Мека и удобна.може добро да �

DEN 1.33

Бразилска Откачена Права Човечка Коса 1 Пакет 95гр 16 инчи 9А Необработена Бразилска Јаки Права Човечка Коса Екстензии Природна

Псж : 100% Необработена Човечка Коса, Бразилска Откачена Права Човечка Коса Квалитет на коса : Двојна Маши�

DEN 2.67

YQY Клиперс За Коса Електрични Машини ЗА Домаќинство USB Полнење Возрасни Деца Електрични Машини За Бричење ЛЦД Дисплеј Керамички Машина Главата

Големина на производство 175* 45* 40 мм, нето тежина 220гр Безбедност : керамичка глава за сечење 0 пресечете с�

DEN 1000.00

Добар Квалитет 20 100 Целосна чипка човечка коса перики За афроамериканците Перуанска Девица Реми Човечка Коса италијанска јаки Боја

име на продавачот : Дајун, 100% Перуанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

DEN 3504.00

Галопирачки Универзум Еднорог Со Пеперутка Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетн�

DEN 1.00

Лента Во Екстензии За Коса Реми Лента За Човечка Коса во Екстензии боја 18P60 Пепел Русокоса Нагласи Платина Русокоса 12 Инчи

Лесна за носење и нега : Лентата во екстензии за коса е една од најпопуларните екстензии за коса, лесна е

DEN 239.68

2 компјутери бисер чешел за коса, цветна коса, странични чешли, клип паун, чешлач на чешла за украси за коса, за женски додатоци

Комбини за коса од бисер : Пакетот доаѓа со 2 x чешел од страна на коса во 2 стилови (1 персонални компјутер�

DEN 1.00

Одг: АКТ Возвишени Ролна-На Косата Третман, Одг: ДЕЈСТВУВА ролна-на косата третман, Ролна-На Косата Третман, Нов Серум За Раст

Одг : акт Ролна Коса Третман : Зголемување На Дебелината И Силата на Косата Ја Зголемува Апсорпцијата На

DEN 1.00

Ќерка Божица Керол Сила Поправка Кожурец Хидратантна Маска За Коса За Сува Оштетена &засилувач; Кадрава Коса, Ја Враќа Влагата,

Поправка и зајакнување на маската за коса за кадрава коса помешана со Рицинусово Масло, Ѓумбир, Семе Од �

DEN 160.00

Кратка Кадрава Човечка Коса Перики Бразилски Длабок Бран 13х4 ХД Фронтална Човечка Коса Перика Претходно Откинати Перики За Црни Жени

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 2.67